Klauskite visko apie Socialinių mokslų kolegiją


SMKkonsultacija
Gerda rašė: Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kokios galimybės pereiti po pirmo pusmečio į valstybės nefinansuojamos vietos i valstybės finansuojamą vietą? Domintų Estetinės kosmetologijos kursai. Ir koks mažiausias balas gali būt stojant į valstybės nefinansuojamą vietą šioje strityje?
Laba diena, SMK studijos yra mokamos, todėl rotacijos nėra.
Giedrė
Sveiki, norėčiau paklausti, ar SMK turi bendrabučius?
SMKkonsultacija
Giedrė rašė: Sveiki, norėčiau paklausti, ar SMK turi bendrabučius?
Laba diena, SMK savo bendrabučių neturi, bet mes studentui pateikiame informaciją ir kontaktus kitų aukštųjų mokyklų bendrabučių, kuriuose studentai gali apsigyventi.
Gertruda!!
Labas vakaras,norejau pasiteirauti ar imanoma po kazkurio laiko tarpo studijuojant SMK pereiti i VDU universiteta? Dekui is anksto.
SMKkonsultacija
Gertruda!! rašė: Labas vakaras,norejau pasiteirauti ar imanoma po kazkurio laiko tarpo studijuojant SMK pereiti i VDU universiteta? Dekui is anksto.
Laba diena, taip, studijas galite tęsti SMK. Reikia pateikti stojimo prašymą, išsilavinimo dokumentus bei akademinę pažymą iš VDU.
SMKkonsultacija
klaustukas rašė: Laba diena kiek mačiau jau iviko Išankstiniai motyvacijos pokalbiai, norečiau sužinoti ar bus papildomi
Laba diena, motyvaciniai pokalbiai bus vykdomi visą priėmimo laikotarpį.
SMKkonsultacija
Giedre rašė: Sveiki, ar galima estetines kosmetologijos profesiją studijuoti ištestine forma? Arba NL sesijine?
Laba diena, galite rinktis sesijinį studijų organizavimo būdą. Paskaitos vykdomos vieną savaitę per mėnesį vakarais plius šeštadienį.
SMKkonsultacija
Esemka rašė: Planuoju stoti į SMK, jau užpildžiau prašymą per lama, mačiau yra atskirasis priėmimas tiesiogiai per SMK, tai ar verta dar papildomai mokėti tuos pinigus stojant atskiru būdu, ar tiesiog laukti atsakymo pateikus prašymą bendrąja tvarka? Ar turi šie stojimo būdai kažkokius tai skirtumus?
Laba diena, Jūs pasirenkate per kurią sistemą norite teikti prašymą. Registracijos mokestis yra mokamas vienas, nepaisant pasirinkto paraiškų pateikimo būdo.
SMKkonsultacija
Info rašė: Sveiki, mano KB 4,08, kaip suprantu man privalomas motyvacinis pokalbos, tiesa? Tai kaip man dabar elgtis toliau užpildžius prašymą LAMA BPO sistemoje? Ačiū už atsakymą.
Laba diena, jeigu Jums dar aktualus Jūsų klausimas, tai motyvacinį pokalbį stojantieji gali atlikti atėję pasirašyti studijų sutarties.
SMKkonsultacija
Gerda rašė: Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kokios galimybės pereiti po pirmo pusmečio į valstybės nefinansuojamos vietos i valstybės finansuojamą vietą? Domintų Estetinės kosmetologijos kursai. Ir koks mažiausias balas gali būt stojant į valstybės nefinansuojamą vietą šioje strityje?
Laba diena, SMK rotacija nėra taikoma, nes yra tik mokamos studijų vietos.
Laura
Sveiki, ar galima iš Vilniaus SMK pereiti į Kauno SMK?
Asmuo
Sveiki mane domina Kūrybos ir pramogų industrijos. Norėčiau plačiau sužinoti ką baigę studentai dirba? Ar priimtų, jeigu būčiau išlaikius istorijos ir lietuvių kalbos valstybinius egzaminus?
Tomas
Sveiki, norejau paklausti, ar galima pasiimt metu pertrauka, kai nesibaigė pirmas pusmetis dar?
SMKkonsultacija
Laura rašė: Sveiki, ar galima iš Vilniaus SMK pereiti į Kauno SMK?
Laba diena, galima. Turite pateikti prašymą studijų skyriuje.
SMKkonsultacija
Asmuo rašė: Sveiki mane domina Kūrybos ir pramogų industrijos. Norėčiau plačiau sužinoti ką baigę studentai dirba? Ar priimtų, jeigu būčiau išlaikius istorijos ir lietuvių kalbos valstybinius egzaminus?
Laba diena, stojimo reikalavimus rasite čia - https://www.smk.lt/file/manual/SMK_priemimas_2019_V2.pdf Daugiau apie studijų programą galite sužinoti apsilankiusi stojimo parodose ar atvirų durų dienoje pačioje kolegijoje.
SMKkonsultacija
Tomas rašė: Sveiki, norejau paklausti, ar galima pasiimt metu pertrauka, kai nesibaigė pirmas pusmetis dar?
Laba diena, ne, studijos yra stabdomos tik po pirmos išlaikytos sesijos.
Asmuo
Sveiki, kada baigiasi pirma sesija ir prasideda antra ?
SMKkonsultacija
Asmuo rašė: Sveiki, kada baigiasi pirma sesija ir prasideda antra ?
Laba diena, rudens semestras trunka iki sausio 31 d. Pavasario semestras prasideda nuo vasario 1 d. Egzaminų sesijos - sausio ir birželio mėn.
Matas
Sveiki, norejau paklaust, ar galima pakeist studiju programa dabar? Ar tik po sesijos pabaigos? Ir ar galima butu dabar nutraukt mokslus?
SMKkonsultacija
Matas rašė: Sveiki, norejau paklaust, ar galima pakeist studiju programa dabar? Ar tik po sesijos pabaigos? Ir ar galima butu dabar nutraukt mokslus?
Laba diena, Matai, ar Jūs norite pakeisti studijų programą ar nutraukti studijas? Keisti studijų programą galima studijų eigoje. Nutraukti studijų sutartį reikia iki naujo semestro pradžios. Abiem atvejais turi būti pateikiamas prašymas Studijų skyriuje.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]