Klauskite visko apie Socialinių mokslų kolegiją


Eglė
Laba dieną, norėčiau pasiteirauti ar į sesijines studijas dažnai aplikuoja būsimi studentai? Ar Skaitmeninės komunikacijos sesijinė grupė susidarė 2020 metais? Ačiū
Studentas
Ar bus suteiktas bendrabutis Klaipėdoje pirmo kurso studentui ir kokia kaina?
Justass
Laba diena, Domintų informacija apie studijų įmokas. Ar galima už viena semestrą mokėti dalimis, ar būtiną susimokėti už visa semestrą iki jo pradžios?
Justass
Laba diena, Domintų informacija apie studijų įmokas. Ar galima už viena semestrą mokėti dalimis, ar būtiną susimokėti už visa semestrą iki jo pradžios?
Kamile
Ar galiu dabar dar neprasidejus studijoms iš Kauno persirašyti į Vilniu?
Rugilė
Laba diena, ar privalomas motivacinis pokalbis jai konkursinis balas 6,23 stoti į Kurybos ir pramogų industrijos. Ar yra tikimybė įstoti? Ačiū
Morta
Sveiki, studijuoju antrame kurse esu studentė Tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos studiju grupėje , pastebėjau , kad atsirado nauja specialybė - Slaugytojos. Ar imanom antrame kurse,pakeisti tai ka mokausi? Ir kokios salygos?
SMKkonsultacija
Eglė rašė: Laba dieną, norėčiau pasiteirauti ar į sesijines studijas dažnai aplikuoja būsimi studentai? Ar Skaitmeninės komunikacijos sesijinė grupė susidarė 2020 metais? Ačiū
Laba diena, sesijines studijas renkasi studentai, kurie yra dirbantys ar dėl kitų priežasčių negali dalyvauti paskaitose dienos metu.
SMKkonsultacija
Studentas rašė: Ar bus suteiktas bendrabutis Klaipėdoje pirmo kurso studentui ir kokia kaina?
Laba diena, SMK savo bendrabučių neturi. Studentai apgyvendinimo ieškosi savarankiškai ir kiekvienais metais susiranda sau tinkamą variantą.
SMKkonsultacija
Justass rašė: Laba diena, Domintų informacija apie studijų įmokas. Ar galima už viena semestrą mokėti dalimis, ar būtiną susimokėti už visa semestrą iki jo pradžios?
Laba diena, SMK yra mokama už vieną semestrą iš karto. Už rudens semestrą iki rugsėjo 1 d., už pavasario iki vasario 1 d.
SMKkonsultacija
Kamile rašė: Ar galiu dabar dar neprasidejus studijoms iš Kauno persirašyti į Vilniu?
Laba diena, taip, studijų vietą galite keisti. Kauno studijų skyriuje pateikite prašymą dėl studijų vietos keitimo ir Jūsų studijos bus perkeltos į Vilnių.
SMKkonsultacija
Rugilė rašė: Laba diena, ar privalomas motivacinis pokalbis jai konkursinis balas 6,23 stoti į Kurybos ir pramogų industrijos. Ar yra tikimybė įstoti? Ačiū
Laba diena, jeigu stojamasis balas yra 4,3 ar didesnis, motyvacinis pokalbis nėra privalomas.
SMKkonsultacija
Morta rašė: Sveiki, studijuoju antrame kurse esu studentė Tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos studiju grupėje , pastebėjau , kad atsirado nauja specialybė - Slaugytojos. Ar imanom antrame kurse,pakeisti tai ka mokausi? Ir kokios salygos?
Laba diena, studijų programą galite keisti, tik turėkite omenyje, kad Jūsų studijos prasidėtų vėl nuo I kurso.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]