Klauskite visko apie Socialinių mokslų kolegiją


SmK priėmimas
Monika rašė: As tikiuosi,kad parupinat visiems ;) gyvenu 300km nuo Vilniaus,man jis butinas,o pasirasydama sutarti klausiau ir man atsake,kad tik pasistengs :/
Tikrai pasistengsime, tikimės Tavęs nenuvilti ;)
Maklaudas
prašima dėl bendrabučio reikia rašyti pačioje mokykloje? aš įstojau į vilniu ir kokia ten tie bendrabučiai ?
SMK priėmimas
Maklaudas rašė: prašima dėl bendrabučio reikia rašyti pačioje mokykloje? aš įstojau į vilniu ir kokia ten tie bendrabučiai ?
Taip, prašymą reikia pildyti pačioje kolegijoje. SMK savo bendrabučių neturi, bet gauna vietos kitų aukštųjų mokyklų bendrabučiuose.
Justina
mano šeima daugiavaikė, ar turiu galimybę gauti socialinę stipendiją?
Indrė
Jūs esate nevalstybinė aukštoji mokykla, todėl, regis, pas jus turėtų būti tik valstybės nefinansuojamos vietos ir studentaiturėtų mokėti už mokslą "iš savo kišenės", tačiau užėjusi į jūsų tinklapį radau tokį sakinį "Socialinių mokslų kolegija priima studentus į valstybės finansuojamas ir mokamas vietas." Tai kaip suprasti? Noriu studijuoti reklamos kūrimą, ar įmanoma būtų studijuoti pas jus valstybės finansuojamoje vietoje ir visiškai nemokėti už mokslą? (Tarkim jei stojamieji balai būtų pakankamai aukšti)
SMK priėmimas
Indrė rašė: Jūs esate nevalstybinė aukštoji mokykla, todėl, regis, pas jus turėtų būti tik valstybės nefinansuojamos vietos ir studentaiturėtų mokėti už mokslą "iš savo kišenės", tačiau užėjusi į jūsų tinklapį radau tokį sakinį "Socialinių mokslų kolegija priima studentus į valstybės finansuojamas ir mokamas vietas." Tai kaip suprasti? Noriu studijuoti reklamos kūrimą, ar įmanoma būtų studijuoti pas jus valstybės finansuojamoje vietoje ir visiškai nemokėti už mokslą? (Tarkim jei stojamieji balai būtų pakankamai aukšti)
Privačios kolegijos gauna specialias stipendijas, bet stoti būtina per LAMA Bendruoju priėmimu. Kaip žinote jis jau baigėsi, tad stoti galite tik į mokamą vietą.
Monika
Ar dar jokiu ziniu del bendrabuciu? :)
Indrė
SMK priėmimas rašė: Indrė rašė: Jūs esate nevalstybinė aukštoji mokykla, todėl, regis, pas jus turėtų būti tik valstybės nefinansuojamos vietos ir studentaiturėtų mokėti už mokslą "iš savo kišenės", tačiau užėjusi į jūsų tinklapį radau tokį sakinį "Socialinių mokslų kolegija priima studentus į valstybės finansuojamas ir mokamas vietas." Tai kaip suprasti? Noriu studijuoti reklamos kūrimą, ar įmanoma būtų studijuoti pas jus valstybės finansuojamoje vietoje ir visiškai nemokėti už mokslą? (Tarkim jei stojamieji balai būtų pakankamai aukšti)Privačios kolegijos gauna specialias stipendijas, bet stoti būtina per LAMA Bendruoju priėmimu. Kaip žinote jis jau baigėsi, tad stoti galite tik į mokamą vietą.
Na aš stosiu tik kitais (2014) metais, tai trumpiau ir aiškiau tariant – studijuoti nemokamai, 100% finansuojamoje vietje galimybė yra?
Dovile
Tai niekam nesuteiket bendrabuciu?? as kaip cia suprasti?
sonata
SMK priėmimas rašė: Dovile rašė: Ar visus aprupinate bendrabuciais?Bendrabučius parūpiname visiems.
kodel meluoja SMK jau rugpjucio 30d.,o jokio bendrabucio nesuteike ir nieko gero nezada tik sako,kad gali i rugsejo 1 neiti
SMKkonsultacija
Justina rašė: mano šeima daugiavaikė, ar turiu galimybę gauti socialinę stipendiją?

Laba diena,
jeigu Jūsų šeima gauna socialinę pašalpą, tuomet Jūs galite pildyti prašymą socialinei stipendijai gauti nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 10 d. imtinai. Elektroninę paraiškos formą rasite Valstybinio studijų fondo internetiniame puslapyje (www.vsf.lt).
SMKkonsultacija
Dovile rašė: Tai niekam nesuteiket bendrabuciu?? as kaip cia suprasti?
Dovile, dėl bendrabučių kreipkitės nurodytais kontaktais: Klaipėdoje - Justina Tvarkūnaitė - 846397077. Vilniuje - Jelena Vasiljeva - 852043244, Regina Kilinskaitė - 852043255.
SMKkonsultacija
sonata rašė: SMK priėmimas rašė: Dovile rašė: Ar visus aprupinate bendrabuciais?Bendrabučius parūpiname visiems.kodel meluoja SMK jau rugpjucio 30d.,o jokio bendrabucio nesuteike ir nieko gero nezada tik sako,kad gali i rugsejo 1 neiti
Sonata, SMK nemeluoja, tiesiog prašome Jūsų šiek tiek kantrybės, kol bus viskas suderinta su bendrabučių valdyba. Ačiū už supratingumą.
evelina96
Sveiki, žadu laikyti visus mokyklinius egzaminus (kurių reikia Teisei), ar turiu šansų įstoti į nemokamą/mokama vietą?
SMKkonsultacija
Laba diena, visi studentai, kurie turi išsilaikę nurodytus brandos egzaminus gali pretenduoti į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija (LAMA BPO sistemoje žymima VNF/st). Viskas priklausys nuo Jūsų konkursinio balo. Jeigu Jūsų stojamasis balas bus per mažas studijų stipendijai gauti, Jūs dalyvausite konkurse dėl mokamos studijų vietos.
nežiniukas
Sveiki, norėčiau paklausti, su kokiu žemiausiu konkursiniu balu, praėjusiais metais įstojo į Klaipėdos viešųjų ryšių valstybės nefinansuojamą vietą?
Laba diena, 2013 m. žemiausiais Viešųjų ryšių studijų programos konkursinis balas, kuriam buvo paskirta studijų stipendija buvo 16,14.
Justinas
Sveiki, svarstau galimybę 2014 metais stoti į jūsų kolegiją,teisės studijas Vilniuje. Gal būtų galima sužinoti 2013 metų minimalius rezultatus į teisės studijas valstybės finansuojamas vietas?

Laba diena,
2013 m. į teisės studijų programos valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija aukščiausias konkursinis balas buvo 18,07, o mažiausias – 16,52.jogilė
Sveiki,

Ar turiu šansų įstoti į nemokamas studijas ,,Kūrybos ir pramogų industrijos,, turint lietuviu kalbos, istorijos, muzikos egzaminus, bei anglų kalbos, matematikos gerus a lygio metinius įvertinimus?

Su pagarba, Jogilė.

Laba diena,
visi stojantieji, kurie turi išsilaikę nurodytus egzaminus turi galimybę dalyvauti konkurse dėl valstybės nefinansuojamos vietos su studijų stipendija. Nurodytų vietų paskirstymas priklausys nuo stojančiųjų konkursinio balo.
Jogile
jogilė rašė: Sveiki,

Ar turiu šansų įstoti į nemokamas studijas ,,Kūrybos ir pramogų industrijos,, turint lietuviu kalbos, istorijos, muzikos egzaminus, bei anglų kalbos, matematikos gerus a lygio metinius įvertinimus?

Su pagarba, Jogilė.

Laba diena,
visi stojantieji, kurie turi išsilaikę nurodytus egzaminus turi galimybę dalyvauti konkurse dėl valstybės nefinansuojamos vietos su studijų stipendija. Nurodytų vietų paskirstymas priklausys nuo stojančiųjų konkursinio balo.


oi, t.y ar yra galimybė pakliūti į mokamas studijas, neturint kokio vieno egzamino taciau metinį a lygio pažymį?
Taip, yra galimybė įstoti į mokamą studijų vietą.
Edera
Galite pasakyti 2013 metu VF ir valstybės nefinanuojamų vietų konkursinius balus į teisę , ar duoti nuorodą kur juos galima susirasti?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]