Klauskite visko apie Socialinių mokslų kolegiją


Kosmetologija
Sveiki,ar tiesa ,kad Klaipedos SMK kosmetologijos studiju programos vadove,neturi issilavinimo eiti sias pareigas ir ar tiesa ,kad destytojos taip pat be magistro laipsnio desto ir dirba kaip baigiamuji darbu vadoves?
paudan
Jeigu neišlaikiau matematikos valstybinio egzamino ar galiu stoti į valstybės finansuojamą vietą?
paudan
Jeigu neišlaikiau matematikos valstybinio egzamino ar galiu stoti į valstybės finansuojamą vietą?
SMK administracija
paudan rašė: Jeigu neišlaikiau matematikos valstybinio egzamino ar galiu stoti į valstybės finansuojamą vietą?
Socialinių mokslų kolegijoje visos studijų vietos yra valstybės nefinansuojamos.
Mingailė
Sveiki, Jei konkursinis balas stojant į turizmą ir poilsį gaunasi 3.83, esu išlaikiusi 4 valstybinius egzaminus tačiau tarp jų nėra istorijos, o motyvacinį pokalbį jau laikiau kovo mėnesį gavau 2 balus, įmanoma įstoti net ir tuomet jei konkursinis balas nesiekia 4.3?
SMK administracija
Mingailė rašė: Sveiki, Jei konkursinis balas stojant į turizmą ir poilsį gaunasi 3.83, esu išlaikiusi 4 valstybinius egzaminus tačiau tarp jų nėra istorijos, o motyvacinį pokalbį jau laikiau kovo mėnesį gavau 2 balus, įmanoma įstoti net ir tuomet jei konkursinis balas nesiekia 4.3?
Susisiekite tiesiogiai su priėmimo komisija, kuriai galėsite pateikti informaciją apie savo situaciją. Susipažinus su Jūsų dokumentais, komisija galės pateikti atsakymą ar busite priimta ar ne.
Lina
Ar galima studijuoti teisę valstybės finansuojamoje vietoje, jei noriu studijuoti nuolatinėse sesijinėse? Ar Klaipėdoje SMK turi bendrabučius?
SMK administracija
Lina rašė: Ar galima studijuoti teisę valstybės finansuojamoje vietoje, jei noriu studijuoti nuolatinėse sesijinėse? Ar Klaipėdoje SMK turi bendrabučius?
Kolegijoje visos studijų vietos yra mokamos, tačiau galima pretenduoti į pažangumo arba skatinamąją stipendiją. Kolegija bendrabučio neturi, tačiau iš priėmimo komisijos priėmimo metų galima gauti mokyklų sąrašą, kurios turi bendrabučius.
Studente
Kodėl pas jus taip sustojęs bendravimas su norinčiais studijuoti? Profesionalumo nedaug, bendrauti niekas nesuinteresuotas. Motyvacinio pokalbio nesulaukiu jau pusantros savaitės, nors buvo tartasi.. gaila tik 50Eur. Į balą išmestų..
Gabrielius
Sveiki. Bandau stoti į Kūrybos ir pramogų industrijas. KB - 7.20. Svarbu žinoti ar su tokiu balu galima gauti studijų kompensaciją arba stipendiją iš VSF. Nekantriai laukiu atsakymo. Ačiūū

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]