Klauskite visko apie Klaipėdos valstybinę kolegiją


Lėja
Sveiki, sakykite, prašau, o kada bus mokamos 300€ stipendijos įstojusiems į pededogikos studijas ? Jau spalis baiginėjasi, bet jokios info dar negavome kokiomis mėnesio dienomis bus mokama stipendija. Prašymas parašytas. Ačiū
KVK
Lėja rašė: Sveiki, sakykite, prašau, o kada bus mokamos 300€ stipendijos įstojusiems į pededogikos studijas ? Jau spalis baiginėjasi, bet jokios info dar negavome kokiomis mėnesio dienomis bus mokama stipendija. Prašymas parašytas. Ačiū
Sveiki, dėl užsitęsusių stipendijų administravimo sutarčių pasirašymo tarp atsakingų institucijų, šios stipendijos bus išmokėtos spalio pabaigoje arba lapkritį.
Labas
Sveiki, ar nepadarius kursinio darbo laiku iškart prarasiu valstybės finansuojamą vietą?

Laba diena, jeigu neatsiskaitysite visų darbų, nebūsite prileisti prie sesijos laikymo, taip turėsite skolų, todėl rizikuojate prarasti ir finansuojamą vietą.
Simona
Sveiki, koks minimalus balas stojant į bendrosios praktikos slauga nefinansuojama vietą? Ačiū
KVK
Simona rašė: Sveiki, koks minimalus balas stojant į bendrosios praktikos slauga nefinansuojama vietą? Ačiū
Laba diena, Simona. Tai priklausys nuo stojančių bendrų rezultatų. Koks jis bus, šiuo metu negalime atsakyti. Bendrai konkursinis balas yra 4,3, bet dažniausiai stojant į šią specialybę jis būna tikrai aukštesnis, negu minėtasis.
??
Kokie reikalavimai gauti skatinamajai stipendijai, kokius kriterijus turiu atitikti?
KVK
?? rašė: Kokie reikalavimai gauti skatinamajai stipendijai, kokius kriterijus turiu atitikti?
Skatinamoji stipendija skiriama už gerus mokslo rezultatus, už aktyvumą ir dalyvavimą KVK veiklose, taip pat yra ir vyriausybės skiriamos stipendijos (Klaipėdos miesto stipendija, pasirinkus pedagogikos ar inžinerijos mokslus). Daugiau pasikonsultuoti galite priemimas@kvk.lt
***
Sveiki. Kiek kartų galima perlaikyti tarpinį atsiskaitymą prieš sesiją? Ar paskui reikia mokėti, kokia kaina? Ar gali būti neigiamas vienas tarpinis įvertinimas?
Lina
Sveiki, jei gaunu 4,67 ivertinima, vadinasi jog jis yra neigiamas ir nesiapvalins iki 5?
KVK
*** rašė: Sveiki. Kiek kartų galima perlaikyti tarpinį atsiskaitymą prieš sesiją? Ar paskui reikia mokėti, kokia kaina? Ar gali būti neigiamas vienas tarpinis įvertinimas?
Laba, prašome susisiekti su savo fakulteto studijų administratore ir pasikonsultuoti.
+++
Laba diena, jei mokysiuosi valstybės nefinansuojamoje vietoje tačiau labai gerai ar galiu gauti skatinamaja stipendija?
Laima
Laba diena, ar įmanoma stojant į kineziterapiją ar bendrosios praktikos slaugą mokamą vietą teorijos paskaitas turėti nuotoliniu būdu ar mokytis savarankiškai? Ačiū
KVK
+++ rašė: Laba diena, jei mokysiuosi valstybės nefinansuojamoje vietoje tačiau labai gerai ar galiu gauti skatinamaja stipendija?
Laba diena, taip, galite gauti.
KVK
Laima rašė: Laba diena, ar įmanoma stojant į kineziterapiją ar bendrosios praktikos slaugą mokamą vietą teorijos paskaitas turėti nuotoliniu būdu ar mokytis savarankiškai? Ačiū
Laba diena, jei norite derinti studijas su kita veikla galite pasirinkti NL/S studijų formą, kai studijos vyksta sesijomis.
Kristina
Sveiki, Kitoje valstybeje (Danijoje) igyjau Lietuvoje nereglamentuojama profesija (Social and healthcare assistent / Socialinės ir sveikatos priežiūros asistente / slaugytojos asistentas). Darbo praktika: 1,5metu slaugos namuose bei 4 metai psiciatrijos ligonine (Danijoje). Lietuvoje esu igijusi brandos atestata 2004metais . Egzaminai buvo laikyti mokykliniai , tik vienas buvo valstybinis (lietuviu k.) Sakykit ar yra galimybiu istoti i Klaipedos valstybine kolegija (bendrosios slaugytojos studijas ) tokioje situacijoje”? Aciu
KVK1
Laba diena, Taip, yra galimybė įstoti. Kiekvienais metais būna nustatyti minimalūs konkursiniai balai stojantiems į valstybės nefinansuojamą vietą ir į valstybės finansuojamą vietą. Šiais metais minimalūs konkursiniai balai yra: stojant į valstybės finansuojamą vietą - 4,3; stojant į valstybės nefinansuojamą vietą - 2,0. Konkursinis balas apskaičiuojamas pagal brandos atestatą. Susisiekite su mumis el. paštu: priemimas@kvk.lt
Ugnė
Laba diena, planuoju studijuoti buhalterinę apskaitą. Įdomu, kaip greitai prasidėjus mokslo metams paselbiamas nuolatinis paskaitų tvarkaraštis? Ar jis dažnai keičiasi? Ar paskaitų laikas dažniausiai būna pirmoje dienos pusėje ar būna paskaitų ir po pietų? Aktualu, nes planuoju studijas derinti su darbu. Ačiū.
KVK1
Ugnė rašė: Laba diena, planuoju studijuoti buhalterinę apskaitą. Įdomu, kaip greitai prasidėjus mokslo metams paselbiamas nuolatinis paskaitų tvarkaraštis? Ar jis dažnai keičiasi? Ar paskaitų laikas dažniausiai būna pirmoje dienos pusėje ar būna paskaitų ir po pietų? Aktualu, nes planuoju studijas derinti su darbu. Ačiū.
Laba diena, džiaugiamės, jog domitės Klaipėdos valstybinės kolegijos studijomis. Nuolatinis tvarkaraštis atsiranda kažkur 2 savaičių bėgyje. Paskaitų laikas priklauso nuo to kokį paskaitų organizavimo laiką pasirinksite. Jei rinksitės nuolatines / dienines - paskaitos vyks nuo ryto iki po pietų. Jei rinksitės nuolatines / sesijines - paskaitos vyks sesijomis ir prasidės po pietų nuo 13.30 val.
Mantas
Sveiki, Norėjau pasidomėti koks buvo mažiausias konkursinis balas priimtas į Informatikos Inžinerijos studijas praeitais metais?
KVK1
Mantas rašė: Sveiki, Norėjau pasidomėti koks buvo mažiausias konkursinis balas priimtas į Informatikos Inžinerijos studijas praeitais metais?
Laba diena, Mažiausias stojamasis balas - 2,08.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]