Klauskite visko apie Klaipėdos valstybinę kolegiją


Dar
Dar norejau paklausi, kiek studentu buvo priimta studijuoti buhalterine apskaita nuolatines ir sesijines?
laura.j
sveiki domina su kokiu žemiausiu balu galima bandyti stoti i laisvu klausytoju. automobilio transporto inžinerija arba mechanikos inžinerija ,elektros automatikos inžinerija.Yra islaikyti tik du egzaminai
KVK
slauga rašė: Sveiki, norėjau paklausti kiek šiemet buvo pakviesta stojančiųjų studijuoti slaugą į vf vietą ir vnf? ir koks vf mažiausias ir didžiausias stojamasis balas? Ar liko vietų į vf?
Laba diena, prašome susisiekti su studijų ir karjeros centro skyriumi ir pasikonsultuoti: priemimas@kvk.lt
Aleksas
Sveiki, kilo klausimas. Ar ši* stipendija bus mokama visiem įstojusiems į studijų programas, kurios remiamos valstybės? Ir nuo Rugsėjo mėnesio? *"Įstojusiems,į VF studijų vietas yra galimybė kas mėnesį gauti 200 Eurų skatinamąją stipendiją, NL"
jhonny
ar pasiemus akademines atostogos ir po ju sugrizus neprarandama vf vieta?
Google
200 Eur tikslines skatinamąsias stipendijas gaus šiais metais į Automatinio valdymo sistemų bei Informacinių sistemų inžinerijos specialybes įstoję pirmakursiai. Ekonomikos ir inovacijų ministerija patvirtino studijų programų, kurių studentams bus skiriamos tikslinės 200 eurų dydžio stipendijos, sąrašą. Šios studijų programos susijusios su aukštos pridėtinės vertės sektoriais ir skirtos regionų investicinio patrauklumo didinimui. Stipendijos sėkmingai besimokantiems būsimiesiems inžinerijos specialistams bus mokamos visą studijų laikotarpį.
KVK
Simona rašė: Ar galima pereiti iš nuolatinių sesijinių studijų į nuolatines dienines studijas (sutartis nepasirašyta, įstota į sesijines)
Prašome susisiekti su studijų ir karjeros centru: priemimas@kvk.lt
KVK
jhonny rašė: ar pasiemus akademines atostogos ir po ju sugrizus neprarandama vf vieta?
Laba diena, ne, neprarandama.
KVK
Aleksas rašė: Sveiki, kilo klausimas. Ar ši* stipendija bus mokama visiem įstojusiems į studijų programas, kurios remiamos valstybės? Ir nuo Rugsėjo mėnesio? *"Įstojusiems,į VF studijų vietas yra galimybė kas mėnesį gauti 200 Eurų skatinamąją stipendiją, NL"
Laba diena, ši stipendija bus mokama įstojusiems į valstybės finansuojamas vietas nuo rugsėjo mėnesio.
KVK
laura.j rašė: sveiki domina su kokiu žemiausiu balu galima bandyti stoti i laisvu klausytoju. automobilio transporto inžinerija arba mechanikos inžinerija ,elektros automatikos inžinerija.Yra islaikyti tik du egzaminai
Laba diena, prašome susisiekti su studijų ir karjeros centru: priemimas@kvk.lt
???
Sveiki. Norėčiau paklausti ar įmanoma studijuojant sveikatos mokslų fakultete apsigyventi Gulbių g. bendrabutyje? Ar geras susisiekimas viešuoju transportu?
KVK
??? rašė: Sveiki. Norėčiau paklausti ar įmanoma studijuojant sveikatos mokslų fakultete apsigyventi Gulbių g. bendrabutyje? Ar geras susisiekimas viešuoju transportu?
Laba diena, taip.
??
Kaip gauti pažymą apie studijavimą kolegijoje? Ar įmanoma gauti iki rugsėjo 14 d.? Nes kitokiu atveju be pažymos ar studento pažymėjimo(lsp nebus spėtas pagaminti iki to laiko) nebus taikomos viešojo transporto lengvatos studentams.
KVK
?? rašė: Kaip gauti pažymą apie studijavimą kolegijoje? Ar įmanoma gauti iki rugsėjo 14 d.? Nes kitokiu atveju be pažymos ar studento pažymėjimo(lsp nebus spėtas pagaminti iki to laiko) nebus taikomos viešojo transporto lengvatos studentams.
Laba diena, prašome kreiptis el. paštu studijos.karjera@kvk.lt
Aurelija
Greta rašė: Labas, Ar yra stojusiu i kvk ikimokyklini ugdyma?
Labas, yra :)
Aušra
Ar norint gauti skatinamąją stipendiją reikia rašyti prašymą, jei taip tai kur kreiptis?

Labas, reiktų susisiekti su studijų ir karjeros centru: priemimas@kvk.lt
studentee
Sveiki. Norėčiau sužinoti koks mažiausias 2020 metų konkursinis balas įstojusių į vf burnos higienos programą.Ačiū
KVK
studentee rašė: Sveiki. Norėčiau sužinoti koks mažiausias 2020 metų konkursinis balas įstojusių į vf burnos higienos programą.Ačiū
Laba diena, ši informacija nėra viešai skelbiama. Prašome turint klausimų, susisiekti su studijų ir karjeros centru: priemimas@kvk.lt
Kotryna
Sveiki, kiek laiko reikia mokaisi anglų k. studijuojant įstaigų ir įmonių administravimą?
KVK
Kotryna rašė: Sveiki, kiek laiko reikia mokaisi anglų k. studijuojant įstaigų ir įmonių administravimą?
Laba diena, prašome susisiekti su studijų administratore – vf.studijos@kvk.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]