Klauskite visko apie Klaipėdos valstybinę kolegiją


KVK
Laba diena "Ieva", norint stoti į kraštovaizdžio dizaino studijų programą reikalingi šie egzaminai: matematikos (0,4), fizikos (0,2) arba lietuvių k.(0,2)bei užsienio kalbos metinis pažymys. Kadangi matematika sudaro 0,4 egzamino svertinį koeficientą (didenę dalį kitų egzaminų) tai įstoti į valstybės finansuojamą vietą yra mažesnė tikimybė. Tačiau bandyti tikrai galite. Sėkmės!
Monika
Sveiki, dar norėčiau paklausti jeigu as noriu studijuoti neakivaizdziai tai as galiu pateikti paraiska per LAMA BPO svetaine ar butinai turiu stoti atskiruoju budu? aciu uz atsakyma?
KVK
Laba diena "Monika", bendrasis priėmimas ir vyksta per lamabpo. Tai ir prašymą turite pildyti internetu (www.lamabpo.lt). Sėkmės!
rože
sveiki,ar būtų įmanoma įstoti i maisto technologiją (vf)vietą jei laikiau tris egzaminus tai lietuvių kalba,biologija ir matematika,chemijos metinis A-9,anglų kalba A-9 .Bet del matematikos egzamino labai abejoju ar jį išlaikysiu. tai ar būtų įmanoma įstoti į vf vieta jei neišlaikyčiau matematikos,o metinis mažymys B-8? AČIŪ UŽ ATSAKYMA:) ir noriu dar pridurti,o gal būtų įmanoma nors i mokama įstoti į maisto technologija? jei neišlaikyčiau matematikos,o išlaikau lietuvių ir biologija? aciū už atsakyma:)
KVK
Laba diena "rože", priėmimas vyksta per lamabpo. Stojant į Maisto technologijos studijų programą reikalingi šie egzaminai: matematika, chemija arba lietuvių k. ir metinis užsienio kalbos pažymys. Matematika sudaro didžiausia egzaminų pažymių svertinį koeficientą, todėl jei neišlaikytumėte matematikos egzamino, būtų mažesnė tikimybė įstoti į vf vietą. Bet bandyti galite. Įstoti į mokamą vietą būtų didesnė tikimybė, jei neišlaikytumėte matematikos.
Petras
Laba diena, norėjau paklausti ar praktikos ataskaitos pažymys dedasi prie semestro bendru pažymių? ar kur?
Ausra
Sveiki, laikiau biologija, turedama b lygyje metiniam 5, bet chemijos neturiu. Taip pat laikiau istorija, o anglu - 64% islaikiau. Ar imanoma istoti I kineziterapija?
KVK
Laba diena "Ausra", stojant į kineziterapijos studijų programą reikalingi šie brandos egzaminai: biologijos ir chemijos arba matematikos bei skaičiuojamas lietuvių kalbos metinis pažymys. Kaip matau Jus nelaikėte nė vieno reikalingo brandos egzamino, tai įstoti į valstybės finansuojamą vietą būtų maža tikimybė. Bandykite stoti į mokamą vietą. Jei negausite kvietimo per LAMABPO, paskambinkite mums po rugpjūčio 15 d. ir jei bus dar laisvų vietų priimsime studijuoti. Sėkmės!
ausriukas1251
Sveiki noreciau paklausti i kokia specialybe galeciau istoti su tokiais balais kaip lietuviu 29, istorija 28, o biologija 24:)?
KVK
Laba diena Aušra, siunčiu Jums konkursinio balo sandaros nuorodą http://www.kvk.lt/images/stories/konkursinio_balo_sandara.pdf kur Jus galėsite pasižiūrėti Jums tinkamą studijuoti studijų programą. Sėkmės!
ausriukas1251
o galeciau istoti i grozio terapija su lietuviu 29, istorija 28, o biologija 24:)? ar ne?
Eglė
Laba diena, mano konkursinis balas stojant i turizmo administravima yra 14,48. Ar yra galimybe patekti i valstybes finansuojama vieta? Aciu uz atsakyma.
Eglė
Laba diena, mano konkursinis balas stojant i turizmo administravima yra 14,48. Ar yra galimybe patekti i valstybes finansuojama vieta? Aciu uz atsakyma.
Kriste
Laba diena, ar istociau i logistika, neturint matematikos egzamino? (istestines studijas) Mano konkursinis logistikos balas 7,74. Aciu uz atsakyma :)
KVK
Laba diena Aušra, stoti tikrai bandykite. Kaip pasiskirstys stojimo rezultatai sunku pasakyti, nes konkursinį balą paskaičiuoja LAMABPO sistema ir kvietimus studijuoti Jus taip pat gausite individualiai. Tik pas mus, kai gausite kvietimą studijuoti, turėsite atvežti dokumentus, pasirašyti studijų sutartį. Sėkmės!
KVK
Laba diena Egle, praeitų metų didžiausias konkursinis balas stojant į turizmo administravimo studijų programą, valstybės finansuojamą vietą buvo 14,32. Tai manau, kad tikrai turite didžiulę galimybę įstoti į valstybės finansuojamą vietą šiais metais. Sėkmės!
KVK
Laba diena Kriste, matematika sudaro didžiausią konkursinį balą stojant į logistikos vadybą. Todėl įstoti į valstybės finansuojamą vietą būtų maža tikimybė. Tačiau į mokamą vietą manau tikrai galite bandyti stoti. (Juolab, kad šiais metais ištęstinės studijos į logistikos vadybos studijų programą yra tik mokamos studijos, valstybės finansuojamų vietų nėra) Sėkmės!
Anonimas
Sveiki, ar išeitų man įstoti į jūsų kolegija VF vietą į FINANSUS su 14,72 KB? Ir koks buvo didžiausias preitų metų balas į finansus.
zita
Sveiki. koks minimalus balas į finansi arba vadyba studijas vf buvo 2013 metais?ačiū.
Kriste
Dar vienas klausimas. Ar yra imanoma uz istestines studijas moketi kas menesi, ar butina moketi uz viena semestra? Ir iki kada reikia tai padaryti? Aciu

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]