Klauskite visko apie Klaipėdos valstybinę kolegiją


KVK
Laba diena Gerb. Viktorija, priėmimas vyksta per lamabpo. Stojant į Jūsų nurodytas studijų programas matematika sudaro didžiausią egzaminų pažymių svertinį koeficientą. Bandyti stoti galite. Tik jau Jūsų konkursinis balas būtų mažesnis.
KVK
Laba diena Gerb. Sabina, praeitais metais žemiausias konkursinis balas į Jūsų nurodytą studijų programą, valstybės finansuojamą vietą buvo 12,38; valstybės nefinansuojamą - 11,12; valstybės nefinansuojamą su studijų stipendija - 13,38. Konkursas į šią studijų programą yra didžiulis.Tad įstoti su 8.08 konkursiniu balu būtų mažas. Bet bandyti galite.
KVK
Laba diena "Studentas", 2013 m. bendrasis priėmimas į Klaipėdos valstybinę kolegiją ir yra vykdomas per www.lamabpo.lt
Astule
Sveiki. koks minimalus balas į slaugos studijas vnf buvo 2012 metais?ačiū.
KVK
Laba diena "Pasimetusi", siunčiu Jums konkursinio balo sandaros nuoroda http://www.kvk.lt/images/stories/konkursinio_balo_sandara.pdf kur jus įėjusi galėsite pasižiūrėti Jums tinkamą studijų programą pagal išlaikytus egzaminus.
KVK
Laba diena "kobra412", siunčiu Jums konkursinio balo sandaros nuorodą http://www.kvk.lt/images/stories/konkursinio_balo_sandara.pdf kurioje Jus galite pasižiūrėti Jums tinkamą studijų programą,kurią galėtumėte studijuoti, pagal išlaikytus egzaminus. Kadangi stojimai vyksta per lamabpo, tai ir nuspręsti į kokią studijų programą, valstybės finansuojamą vietą patekti galėtumėte negalime. Trečia užsienio kalba nepridėtų papildomai balų.
KVK
Laba diena Astule, 2012 metais minimalus bendrosios praktikos slaugos studijų programos, valstybės nefinansuojamos studijų vietos konkursinis balas buvo 9,36
Studentė
Sveiki. Ar būtų įmanoma vienu metu neakivaizdžiai mokytis kolegijoje ir profesinėje mokykloje dieniniame skyriuje?
KVK
Laba diena "Studente" Taip galima. Jeigu Jus sugebėsite suderinti laiką.
studente
Sveiki, noriu paklausti koks mažiausiais konkursinis balas buvo 2012m. stojant į buhalterine apskaita, į valstybės finansuojama vieta ir i nefinansuojama?
studente
Sveiki, noriu paklausti koks mažiausiais konkursinis balas buvo 2012m. stojant į buhalterine apskaita, į valstybės finansuojama vieta, nefinansuojama ir valstybės nefinansuojamą su studijų stipendija?
KVK
Laba diena "studente", mažiausias konkursinis balas 2012 m. į buhalterinės apskaitos studijų programos valstybės finansuojamą vietą buvo 13,66; į valstybės nefinansuojamą vietą - 5.
KVK
Laba diena "studente", mažiausias konkursinis balas 2012 m. į buhalterinės apskaitos studijų programos valstybės finansuojamą vietą buvo 13,66; į valstybės nefinansuojamą vietą - 5, valstybės nefinansuojamą su studijų stipendija vietą - 13,64
Monika
Sveiki, norėčiau sužinoti kokie buvo 2012m. stojusiųjų į kolegija konkursiniai balai į turizmo administravimo programą, nes žurnale KUR STOTI jūsų kolegijos nerandu. Ačiū už atsakymą.
Panelė
Sveiki, norėčiau paklausti koks buvo praeitų metų stojančių į bendrosios praktikos slaugą, vnf ir vf žemiausias balas? Laikau lietuvių, biologiją ir anglų(visi valstybiniai), chemijos A lygio metinis paž. 5, ir labai bijau nepatekti. Dėkinga už atsakymą.
KVK
Laba diena "Monika", 2012 m. Turizmo administravimo studijų programos mažiausias konkursinis balas valstybės finansuojamoje vietoje buvo - 13,62; valstybės nefinansuojamoje vietoje - 6,2; valstybės nefinansuojamoje su studijų stipendija - 13,48
KVK
Laba diena "Panele" praeitų metų mažiausias konkursinis balas stojant į bendrosios praktikos slaugos studijų programą valstybės finansuojamą vietą buvo - 12,42; valstybės nefinansuojamą vietą -9,36.
Ieva
Sveiki :) Mane domina krastovaizdzio dizainas jusu kolegijoje,taciau nelaikau matematikos egzamino. Ar yra dar galimybe gauti vf? Aciu uz atsakyma!
Roberta
Laba diena, norėjau paklausti, kokia tvarka šioje kolegijoje vyksta ištęstinių studijų paskaitos, savaitgaliais ar sesijos metu?
KVK
Laba diena "Roberta", ištęstinių studijų paskaitos vyksta sesijos metu.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]