Klauskite visko apie Klaipėdos valstybinę kolegiją


KVK
Laba diena Petrai, jeigu galite patikslinkite klausimą? nelabai supratome ką turėjote omenyje užduodami šį klausimą.
KVK
Laba diena "Anonimas", praeitų metų didžiausias konkursinis balas stojant į finansų studijų programą, valstybės finansuojamą vietą buvo 14,42 tai manau tikrai turite didžiulę galimybę įstoti į valstybės finansuojamą vietą su 14,72 balu Sėkmės!
KVK
Laba diena Zita, praeitų metų minimalus konkursinis balas stojant į finansų studijų programą valstybės finansuojamą vietą buvo 13,38; verslo vadybos studijų programą - 13,48 Sėkmės!
KVK
Laba diena Kriste, už studijas reikia mokėti kas semestrą, per 30 kalendorinių dienų po KVK direktoriaus įsakymo dėl mokėjimų už studijas
Edvinas
Labas vakaras, mokykloje laikiau mokyklinį Lietuvių kalbos egzaminą (gavau 9), taip pat laikiau mokyklinį Dailės egzaminą (gavau 10) ir valstybinį Matematikos egzaminą (surinkau 25 balus). Norėčiau sužinoti į kokais studijų programas turiu didžiausias galimybes įstoti į valstybės finansuojamą vietą? Į valstybės nefinansuojamą vietą? Laukiu atsakymo, iš anksto dėkoju.
Greta
Sveiki, ar būtų įmanoma įstoti siemet į grozio terapiją finansuojama vieta su lietuviu valstybiniu 23balai, biologija 20balu, matematika metinis B6, o anglų b1 - 6? Arba finansuojama į krastovaizdzio dizainą Lietuviu 23, biologija 20, Anglų b1- 6, geografija a9?
ieva
sveiki, noriu pasiteirauti ar pavyktų įstoti i grožio terapija valstybės finansuojama arba vieta su stipendija kai mano konkursinis balas yra 15,10?
Solveiga
Sveiki, kokios būtų mano galimybės įstoti į kineziterapiją valstybes finansuojamą vietą? Laikiau biologija(vb42),chemija(vb 25), lietuviu(vb 37), o matematika (metinis b8). Mano konkursinis balas balas 14,92. O gal didesnė galimybė įstoti pvz. į grožio terapiją ar bendrają praktikos slaugą vf? Ačiū už atsakymą.
KVK
Laba diena "Edvinas", siunčiu Jums nuorodą http://www.kvk.lt/images/stories/konkursinio_balo_sandara.pdf ,kur Jus galėsite pasižiūrėti konkursinio balo sandarą ir pagal tai orientuotis kur didesnė tikimybė yra Jums įstoti. Sėkmės!
KVK
Laba diena Greta, mums nuspręsti kur didesnė tikimybe įstoti į valstybės finansuojamą vietą Jums yra labai sunku, nes ne mes skaičiuojame konkursinį balą. Stojimas į Grožio terapiją yra didžiulis, tad norint įstoti į valstybės finansuojamą vietą balai turi būti pakankamai dideli. Stojant į grožio terapiją didžiausią konkursinį balą sudaro biologija, po to matematika arba chemija. Jus valstybinį egzaminą laikėte tik biologijos. Praeitų metų didžiausias konkursinis balas stojant į valstybės finansuojamą vietą buvo 13,14. Tad pabandykite pasiskaičiuoti konkursinį balą ir pagal tai orientuotis. O norint įstoti į kraštovaizdžio dizainą reikalingi šie egzaminai: matematika ir lietuvių arba fizikos. Jus laikėte tik lietuvių. Tačiau stojimas į kraštovaizdžio studijų programą yra mažesnis.
KVK
Laba diena Ieva, įstoti Jums į grožio terapijos studijų programą valstybės finansuojamą vietą, valstybės nefinansuojamą su studijų stipendija yra didžiulė, nes praeitais metais didžiausiais konkursinis balas stojant į valstybės finansuojamą vietą buvo 13,14, o į valstybės nefinansuojamą su studijų stipendija - 13,38. Sėkmės!
KVK
Laba diena Solveiga, įstoti Jums į visas išvardintas studijų programas yra didžiulė. Praeitų metų kineziterapijos studijų programos valstybės finansuojamos vietos didžiausias konkursinis balas buvo 14,4, grožio terapijos studijų programos - 13,14; bendrosios praktikos slaugos - 15,5. Sėkmės!
Olesia
Sveiki, ar istestines studijos kineziterapija yra kvk?
KVK
Laba diena Olesia, kineziterapijos studijų programos ištęstinių studijų nėra
ievapieva
sveiki, noreciau paklausti, ar imanoma istoti su labai zemu balu, kaip 4 i valstybes nefinansuojama vieta, neakivaizdziai? vilniaus kolegijoje, gamybos vadyba

Už kitas kolegijas atsakyti negaliu. Jūs parašėte į KVK.
KVK
Laba diena Ieva, dėl šio klausimo kreipkitės į Vilniaus kolegiją, kur ir norite įstoti. Sėkmės!
Irmute94
Sveiki, jeigu atsisakyciau kvietimo pirmame etape. Ar galėčiau pretenduoti į vf antrame etape?
Laba diena,

Jei kvietimas yra į vnf vietą galite neatvykti pasirašyti sutarties ir per lamabpo patvirtinti savo tolimesnį dalyvavimą priėmime.
agn
Atskirasis priėmimas į Klaipėdos valstybinę kolegijos valstybės nefinansuojamas vietas ,kokie reikalavimai stojant?

Būtina turėti brandos atestatą, taip pat į norimą studijų programą turi būti likę laisvų vietų, teirautis reikėtų tel 865538762.

Sėkmės
Gigu
Sveiki, koks preitais metais buvo stojančiojo mažiausias konkursinis balas stojant į vf socialinį darbą?

Laba diena,

mažiausi praėjusių metų konkursiniai balai skelbiami www.kvk.lt , meniu punktas būsimiems studentams, tada- bendrasis priėmimas per lamabpo, pateiktoje informacijoje rasite irgalimybę pasižiūrėti pernykštį konkursinį balą.
Sėkmės
Dalia
Laba diena.Gavau pasiūlymą studijuoti KU vaikystės pedagogiką(vnf),nors pirmuoju pasirinkimu buvau užrašiusi KVK ikimokyklinio ugdymo pedagogiką(vnf). Mano KB 11,6. Ar galiu tikėtis,kad dalyvaudama II-ame etape pateksiu į KVK? Ačiū už atsakymą.
Laba diena,

Apgailestauju, tačiau nesurinkus reikiamo skaičiaus norinčiųjų į šias studijas, priėmimas į šią specialybę mūsų kolegijoje nebus vykdomas, todėl skubėkite pasirašyti sutartį į KU.

Sėkmės.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]