Klausimai apie Alytaus kolegiją


Alytaus kolegija
Tokiu atveju studijų įmoka yra mokama gavus paskolą.
Erika
Ar yra įstojusių šiemet į įstaigų ir įmonių administravimą, ištęstinias studijas?
Erika
kada reikia ateiti pasiimti sutartis?
Alytaus kolegija
Taip Įstaigų ir įmonių adminsitravimo yra suformuota ištęstinė grupė. Sutartis galite pasiimti jau dabar, jeigu įstojote pirmu etapu.
Erika
o istojusieji antru etapu kada sutartis gales pasiimti ?
Alytaus kolegija
Sutartis galėsite pasiimti kitą savaitę fakultetuose.
Erika
ar kolegija dirbt per zolines?
Mergina
Sveiki.Ar yra daug įstojusių į transporto ir logistikos verslą ištęstinėse studijose? :)Taip pat, ar yra ir merginų?
Alytaus kolegija
Daugiau nei 20 studentų yra Transporto logistikos versle ištęstinėse studijose, merginų - 7.
Orinta
Sveiki. Įstojau į buhalterinės apskaitos ištestines studijas ir norėčiau sužinoti kada ir kur vyks įžanginė sesija? Ačiū
Alytaus kolegija
Įžanginė sesija vyks rugsėjo 14 d. Studentų g. 17. Detalesnė informacija bus pateikta http://www.akolegija.lt/index.php?id=tvark&class=0
Rasa
Laba diena, įstojau į Kauno kolegiją ir noriu mesti mokslus. Ar įmanoma pas jus įstoti nuo antro semestro ?
Alytaus kolegija
Kaip jau aptarėme elektroniniu paštu, Jūs galite pereiti į Alytaus kolegiją. Mesti studijų Kauno kolegijoje nereikia, tiesiog parašykite prašymą ir Jus perves studijuoti į Alytaus kolegiją.
Justė
Labas vakaras, norėjau paklausti gana kvailokas klausimas, tačiau internete nerandu jokios informacijos kuri man tiktų. Taigi, jeigu aš nesu laikiusi egzaminų atitinkančių ,kad galėčiau stot į buhalterinę apskaitą. Ar yra įmanoma ,kad galėčiau įstot į buhalterinę apskaitą? Nes esu trečiakursė mokausi proftechninėje mokykloje , švenčių organizavimą, ir šiais metais prasidėjo paskaita buhalterinė apskaita , ir šia specealybe labai susidomėjau. tačiau visiškai neturiu vilčių ,kad įstot galėčiau be egzaminų.bet gal yra kokių vilčių?
Alytaus kolegija
Laba diena, Jūs galite studijuoti Buhalterinę apskaitą, tačiau jeigu neturite atitinkamų egzaminų, reikės mokėti už mokslą. O studijuoti visada galite. Jeigu yra galimybės laikykite/perlaikykite egzaminus, kurie būtų tinkami Buhalterinei apskaitai: matematika, lietuvių kalba ir pasirinktinai istorija arba geografija (galite rinktis ar istorija, ar geografija).
xthunder
Ar didelė dalis įstojusių į su informatika susijusias studijas jų nebaigia? Nes norėčiau stot į Informacinių sistemų technologijas
Alytaus kolegija
Laba diena, Tikrai tik nedidelė dalis, kuri nebaigia. Tačiau tų priežasčių yra labai daug ir įvairių: išvyksta gyventi į užsienį, laukiasi vaikų, nelanko paskaitų ir patys studentai nerodo noro studijuoti, kiti tikrai baigia šią studijų programą. Kurie nori dirbti ir studijuoti antrame kurse arba trečiame susiranda darbą, informacinių sistemų specialistų tikrai yra paklausa. Jeigu turėsi klausimų arba reikės padėti pildyti prašymą, būtinai kreipkitės, mielai atsakysime.
xthunder
O galite pateikti pavyzdžių, kur praktikas atliko šią ar kitas su informatika susijusias studijas baigę studentai? Kokiuose miestuose ar įmonėse?
Alytaus kolegija
Praktikas atlieka studentai daugiausia Alytuje arba tuose miestuose, kur gyvena. Tačiau praktikoms šiais metais turėjoje užsakymus ir prašė stiprių studentų iš Vilniaus viena įmonė, praktikos užduočių atlikimas vyksta nuotoliniu būdu, studentams važiuoti į Vilnių nereikia. Čia tokios praktikos vyksta su perspektyva darbo vietai.
xthunder
O kokio tipo kolegijos bendrabučiai? Koridorinio?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]