Klausimai apie Alytaus kolegiją


Diana
Laba diena, norečiau paklausti , jei įstočiau į nuolatines studijas valstybes finansuojama vieta, o veliau tarkim norečiau pereiti i ištestines studijas, ar jos liktu valstybes finansuojamos, ar perėjus reikėtų mokėti?
Alytaus kolegija
Diana rašė: Laba diena, norečiau paklausti , jei įstočiau į nuolatines studijas valstybes finansuojama vieta, o veliau tarkim norečiau pereiti i ištestines studijas, ar jos liktu valstybes finansuojamos, ar perėjus reikėtų mokėti?
Taip tikrai liktų valstybės finansuojama vbieta.
Inesa
laba diena. Ar įmanoma įstoti į vf vietą, jei esi išlaikęs lietuvių valstybinį, matematikos valstybinį ir technologijų mokyklinį egzaminą?
Alytaus kolegija
Inesa rašė: laba diena. Ar įmanoma įstoti į vf vietą, jei esi išlaikęs lietuvių valstybinį, matematikos valstybinį ir technologijų mokyklinį egzaminą?
Laba diena, jeigu esate baigusi mokyklą šiais metais, tuomet ne, nes būtinai turi būti laikytas užsienio kalbos egzaminas. Jeigu esate baigusi anksčiau mokyklą, tuomet galimybė patekti į valstybės finansuojamą vietą yra.
ligita111
Laba diena, norejau paklausi ar daug stojanciuju i multimedijos dizaino ir leidybos tecnologijas?Kokiu egzaminu reik but islaikiusiai,kad istociau mokamai i Ak.As esu laikiu dailes,biologijos,lietuviu laikius egzaminus.Ar man sansu butu treciu etapu istoti?
ligita111
laba diena, noreciau suzinoti nuo kiek balu galima mokamai istoti i kolegija esu baigus profesineje reklamos specialybe,vidurine mokykla baigus 2013 m.ar egzaminai laikyti biologija,chemija,lietuviu,daile.Ar mokamai treciu etapu galima butu istoti i multimedija ,dizainas ir leidybos technologijos.
Alytaus kolegija
ligita111 rašė: Laba diena, norejau paklausi ar daug stojanciuju i multimedijos dizaino ir leidybos tecnologijas?Kokiu egzaminu reik but islaikiusiai,kad istociau mokamai i Ak.As esu laikiu dailes,biologijos,lietuviu laikius egzaminus.Ar man sansu butu treciu etapu istoti?
Laba diena Multimedijos, dizaino ir leidybos technologijų studijų programos konkursiniam balui skaičiuoti imami matematikos, informacinių technologijų arba fizikos, istorijos/geografijos/informacinių technologijų/fizikos/chemijos/biologijos/užsienio kalbos dalykų įvertinimai. Norint įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 0,8.
Jolanta
Sveiki.Esu istojusi i maisto produkto technologijos neakivaizdines ir nemokamas studijas. Pagal tvarkaraštį, rugsėjo 2d būtų pirmoji susipažinimo paskaita, kurioj kolegijoj visa tai vyks?
Alytaus kolegija
Diana rašė: Laba diena, norečiau paklausti , jei įstočiau į nuolatines studijas valstybes finansuojama vieta, o veliau tarkim norečiau pereiti i ištestines studijas, ar jos liktu valstybes finansuojamos, ar perėjus reikėtų mokėti?
Laba diena, jeigu gavote valstybės finansuojamą vietą ir iš nuolatinių studijų norėsite pereiti į ištęstines, krepšelį persinešite ir už mokslą nereikės mokėti.
Ona
Laba diena, ar daug istojusiu i maisto produkto technologijos istestines studijas?
diana
Kada i alytaus kolegijos svetaine idesite tvarkarascius?
Alytaus kolegija
Ona rašė: Laba diena, ar daug istojusiu i maisto produkto technologijos istestines studijas?
Laba diena, įstojusių į šią programą tikrai nemažai. Daugiau informacijos galite gauti, pasiskambinę telefonu: 8 315 79 342
Alytaus kolegija
diana rašė: Kada i alytaus kolegijos svetaine idesite tvarkarascius?
Laba diena, iki kitos savaitės pradžios tvarkaraščiai bus įkelti į www.alytauskolegija.lt svetainę. Sekite naujienas.
Xas
Kokiu egzaminu reik stojent I maisto produktu technologijas? Ir kos turi buti maziausias balas? Ar ymanoma istoti su lietuviu ir biologija?
Alytaus kolegija
Stojant į Maisto produktų technologijos studijų programą konkursinį balą sudaro Matematika 0,4 koef., Chemija 0,2 koef., Vienas iš toliau išvardintų dalykų, kurio įvertinimas aukščiausias: Istorija/geografija/informacinės technologijos/ fizika/ chemija/biologija/užsienio kalba/menai 0,2 koef., Lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino svertinis koeficientas. Tačiau į valstybės nefinansuojamą vietą galima įstoti jei Jūsų konkursinis balas ne žemesnis nei 0,8. Konkursinį balą galite pasiskaičiuoti svetainėje www.lamabpo.lt
Ase
Sveiki. Ar su mokyklineis pazymeis galima stoti I maisto technologija mokamas studijes laikant lietuviu daile ir biologija? Istestines studijas. Ir kokios salygos lankyti ? At ymanoma suderinti su darbu dirbant dienine. Labai aciu.
Rasa
Kokios dar bus ruosemos programos nuo 2016m?
Alytaus kolegija
Į mokamas studijas stojant svarbiausia, kad konkursinis balas būtų ne žemesnis nei 0,8, taigi jei Jūsų pažymiai ir egzaminų įvertinimai sudarys 0,8 balo tikrai įstosite į mokamas studijas. Konkursinį balą galite pasiskaičiuoti www.lamabpo.lt tinklalapyje arba nuo 2016 m. birželio 1 d. atvykite į studentų priėmimo punktą (Seirijų g. 2, Alytus, 104 kab.) ir su darbuotojom aptarsite visas galimybes studijuoti aukštojoje mokykloje. Daug studentų derina darbą su studijomis ir jiems tai puikiai pavyksta, kadangi ištęstinių studijų sesijos vyksta tik du kartus per metus po vieną mėnesį, egzaminai dažniausiai vyksta šeštadieniais.
Alytaus kolegija
Tikslus studijų programų, į kurias 2016 m. bus renkami studentai, sąrašas turėtų būti aiškus 2016 m. vasario mėnesį.
rolandas
laba diena ssakykite jei konkursinis balas 0,8 stojant i vnf vieta atitinka, tai taip iseina kad tu jau istojai? ar kaip cia?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]