Klausimai apie Alytaus kolegiją


VirgQ
Kur sužinoti studijų kainas AK? Niekur nerandu.
Alytaus kolegija
Labas rytas, Rinkitės nuorodą http://www.akolegija.lt/library/fls1/1400737505.pdf ir informaciją apie studijų kainas rasite 10 puslapyje.
xthunder
pernai vienam pageidavimo numeryje prie studijų programos buvo galima pasirinkt pirminius ir antrinius prioritetus, pvz. pirmu prioritetu VF, antru VNF. O dabar reikia atskirais punktais imt tą pačią studijų programą, tai net nežinau kaip daryt tada? pirmu eilės numeriu imt IST(dieninė) su valstybės finansuojama vieta, o antru IST(dieninė) su valstybės nefinansuojama vieta? Ar geriau atvirkščiai? Kaip didesnė tikimybė įstot su žemu balu?
AusBaus
Ar įstočiau į statinių inžinierines sistemas su 2,54 balo? (Pagal naują sistemą) Bent į mokamą, o gal galiu svajoti ir apie nemokamą?
Alytaus kolegija
xthunder rašė: pernai vienam pageidavimo numeryje prie studijų programos buvo galima pasirinkt pirminius ir antrinius prioritetus, pvz. pirmu prioritetu VF, antru VNF. O dabar reikia atskirais punktais imt tą pačią studijų programą, tai net nežinau kaip daryt tada? pirmu eilės numeriu imt IST(dieninė) su valstybės finansuojama vieta, o antru IST(dieninė) su valstybės nefinansuojama vieta? Ar geriau atvirkščiai? Kaip didesnė tikimybė įstot su žemu balu?
Jums reiktų pirmu prioritetu rašyti valstybės finansuojamas vietas, toliau valsybės nefinansuojamas vietas, į mokamą vietą Jūs tikrai pateksite bet kuriuo atveju. Norėdamas padidinti savo įstojimo tikimybę į valstybės finansuojamą vietą, galite rinktis ir nuolatines valstybės finansuojamas studijas, ir ištęstines valstybės finansuojamas studijas.
Alytaus kolegija
AusBaus rašė: Ar įstočiau į statinių inžinierines sistemas su 2,54 balo? (Pagal naują sistemą) Bent į mokamą, o gal galiu svajoti ir apie nemokamą?
Laba diena, praėjusiais metais pagal seną sistemą konkursinis balas į statinių inžinerines sistemas buvo 6,74 balo. Tačiau bet kuriuo atveju, Jūs bandykite pldyti prašymą ir į valstybės finansuojamas vietas, ir į valstybės nefinansuojamas vietas, į valstybės nefinansuojamą vietą tikrai pateksite.
xthunder
O kiek dainų per savaitę vyksta paskaitos, 4 ar 5?
Nuolatinėse studijose paskaitos vyks 5 dienas per savaitę, o ištęstinėse - gali vykti ir 6 dienas per savaitę.
xthunder
koki buvo pernai įstojimo balai į IST jūsų kolegijoje?
Alytaus kolegija
xthunder rašė: koki buvo pernai įstojimo balai į IST jūsų kolegijoje?
Praeitais metais į IST Alytaus kolegijoje mažiausias balas buvo 6,94.
Studentas99
VU, VGTU, MRUNI - 2 metai. Nuorodoje daugiau informacijos.
http://www.vu.lt/lt/studijos/kolegiju-absolventams/siekiantiems-bakalauro
http://stojantiesiems.vgtu.lt/studijos-kolegiju-absolventams/islyginamosios-studijos/
http://www.mruni.eu/lt/busimiems_studentams/bakalauro_studijos/stojantiems_II/3_kursas/
Geriausia būtų stoti tiesiai į magistro studijas KTU. Jos vyskta Alytaus kolegijoje, trukmė nuo 1,5 iki 2 metų. Daugiau informacijos: http://ktu.edu/turinys/magistranturos-studijos


Question
Ar 2015m. be matematikos egzamino bus įmanoma įstoti į mokamas AK vietas?
Alytaus kolegija
Į mokamas vietas bus įmanoma įstoti, tačiau Jūsų bus labai žemas konkursinis balas. Todėl rekomenduojame laikyti matematikos egzaminą.
Ingrida
Sveiki. Norėjau pasiteirauti, kokių reikia egzaminų, kad galėtum įstoti į valstybės finansuojamą mokslą. Bei kokia specialybė lengviausia? Kiek laiko trunka? Ačiū už suteiktą informaciją. Geros dienos.
Alytaus kolegija
Visos priėmimo sąlygos yra sudėtos dokumente http://akolegija.lt/wp-content/uploads/2014/05/2015_Alytaus_kolegijos_priemimo_salygos.pdf Pagrindinis egzaminas matematika, kuris sudaro 0,4 konkursinio balo. Kiti pažiūrėkite dalykai gali būti įvairūs. Dėl specialybės lengvumo, reikia rinktis, kas labiau jums patinka, ar verslas, ar buhalteriniai dalykai, ar IT programos. Studijos trunka 3 metus - nuolatinės, 4- ištęstinės.
Ona
Sveiki, ar tiesa, kad Alytaus kolegija zada bendros praktikos slaugos mokyma?
Alytaus kolegija
Laba diena, taip planuojame rengti tokią studijų programą, tačiau šiais metais tikrai nespėsime patvirtinti. Manau šią studijų programą bus galima studijuoti nuo 2016 m.
Ak420
Kur rasti studijų kainas?
Alytaus kolegija
Apie studijų kainas galima rasti prie informacijos stojantiesiems http://alytauskolegija.lt/wp-content/uploads/2014/05/+Studij__-kainos.pdf
vika134679
Laba diena,Norėjau paklausti koks buvo praeitais metai minimalus balas į maisto technologiją vnf ir vf vietose?
Alytaus kolegija
Pernai metais Maisto produktų technologijos valstybės finansuojamų studijų mažiausias konkursinis balas buvo 2,37 per pagrindinį priėmimą ir 1,96 per papildomą priėmimą, į valstybės nefinansuojamą studijų vietą reikia turėti ne žemesnį nei 0,8 konkursinį balą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]