Klausimai apie Alytaus kolegiją


Alytaus kolegija
Alytaus kolegijoje visos studijų programos turi valstybės finansuojamas vietas tiek nuolatinės, tiek ištęstinės. Nuo šių metų, stojant į aukštąsias mokyklas reikia turėti tik brandos atestatą, nereikia valstybinių egzaminų. Į atskiras studijų programas skaičiuojasi konkursinis balas. Konkursinio balo sudėtį atskiroms studijų programoms galite pažiūrėti šioje nuorodoje http://www.akolegija.lt/library/fls1/1305620454.pdf Lengviausia yra mokytis tas, kas Jums patinka, ar vadybiniai mokslai, ar kompiuteriai, ar kita.
Studente
Sveiki, norejau paklausti kokiame fakultete yra istaigu ir imoniu administravimas?
Edita
Informacijos ir ryšių technologijų fakultete
Svečias
Ar Alytaus kolegija neturi kokių nors bendradarbiavimo sutarčių dėl magistro kokiuose nors universitetuose baigus informaciniu sistemų technologijas?
Sandra
Alytaus kolegijos absolventai gali sėkmingai tęsti studijas ir įgyti magistro laipsnį Vilniaus universitete, Vilniaus Gedimino technikos universitete, Kauno technologijos universitete, Vytauto Didžiojo universitete, Mykolo Romerio universitete. Studijų trukmė 2 metai (0,5 m. išlyginamosios studijos + 1,5 m. magistrantūros studijos). Dėl išsamesnės informacijos apie galimybę tęsti studijas universitete galite teirautis el. paštu jovita.balciuniene@akolegija.lt
oppp
Kokių egzaminų reikia Elektroninei leidybai?
jonė
1978m baigiau tuometinį Alytaus politecnikumą, norėčiau sužinoti, kaip yra su neakivaizdiniu skyriumi, ar galėčiau toliau studijuoti neakivaizdiniame skyriuje bakalaurą, mano elektroninis paštas rita.jakineviciene@gmail.com
Svečias
Koks buvo aukščiausias ir žemiausias balas stojusių į IT specialybes?
Edita
Elektroninei leidybai reikia: matematikos, informacinių technologijų, lietuvių kalbos egzaminų ir mokomojo dalyko - užsienio kalbos.
Edita
į IT specialybės į finansuojamas valstybės vietas stojo su aukščiausiu - 10,44 ir žemiausiu - 5,66 balais.
Egle
Sveiki,Profesine mokykla su viduriniu issilavinimu baigiau 2000m. dabar noreciau kazka studijuoti neakivaizdiniu (kadangi negyvenu Lietuvoje). Ar turiu kokiu sansu ir nuo ko man pradeti? I kokias specelybes galeciau bandyti? Labai Aciu mano elektroninis pastas egluze.der@gmail.com
Edita
Laba diena, Neakivaizdinėse studijose puikiai studijuoja ir negyvenantys Lietuvoje, el. paštu kontaktuoja su dėstytojais, atlieka visus darbus ir grįžta du kartus per metus išsilaikyti egzaminus. Jeigu galvojate apie mokamas studijas, jūs galite rinktis kokią norite studijų programą, o jeigu norite valstybės finansuojamos vietos, tai galėsite padaryti per www.lamabpo.lt.
nijole
noreciau suzinoti kur galima butu istoti su lietuviu istorija ir biologija
Edita
Laba diena, Jeigu kalbate apie valstybės finansuojamas vietas, tai reikėtų skaičiuoti savo konkursinį balą http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle 2012 m. į socialinius mokslus buvo 13,68 praeinamas balas, o - į inžinerinius ir technologinius 5,66. Jeigu galvojate apie valstybės nefinansuojamas vietas,galite rinktis kurią norite studijų programą.
Arnando9000
Laba diena , noreciau suzinoti , kokias specialybes galeciau studijuoti jusu kolegijoje valstybes financuojamose vietose arba mokamose. Laikysiu lietuviu , rusu , istorijos egzaminus. Is anksto dekoju :)
Solveiga
Laba diena norečiau pasiteirauti kur galečiau stoti su šeis išlaikytais egzaminais:Lietuvių kalba(V)-50,Istorija(V)-41. Matemetika(V)-6, metiniai pažymiai:anglų(B)-9,fizika(B)-9,biologija(A)-9,matemetika(A)-7,Chemija(B)-7,Lietuviu(A)-8,Istorija(A)-9, dekoju už atsakymą.
Edita
Laba diena, http://www.akolegija.lt/library/fls1/1360332764.pdf Konkursinio balo sandara galite pasižiūrėti šioje nuorodoje. http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle Konkursinio balo skaičiuoklė yra šioje nuorodje. Tiesiog reikėtų žinoti kokią studijų programą norėtumetė rinktis. 2012 m. Alytaus kolegijoje į socialinius mokslus buvo 13,68 praeinamas balas, o - į inžinerinius ir technologinius 5,66. Jeigu galvojate apie valstybės nefinansuojamas vietas,galite rinktis kurią norite studijų programą.
Edita
Su šiais išlaikytais egzaminais manau galėtumėte stoti į valstybės finansuojamas vietas socialiniuose moksluose Lietuvių kalba(V)-50,Istorija(V)-41. Matemetika(V)-6 galite apsiksiačiuoti konkursinį balą. http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle Konkursinio balo skaičiuoklė yra šioje nuorodje. Tiesiog reikėtų žinoti kokią studijų programą norėtumetė rinktis. 2012 m. Alytaus kolegijoje į socialinius mokslus buvo 13,68 praeinamas balas, o - į inžinerinius ir technologinius 5,66.
rasa
Ar ymanoma pas jus istoti nelaikant matematikos chemijos egzaminu? ir i kur galima istoti? i mokama moksla. aciu.
Alytaus kolegija
Į mokamą studijas galite stoti į Jums pageidaujamą studijų programą. Privalomas egzaminas yra tik lietuvių kalba.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]