Klausimai apie Alytaus kolegiją


JurgitaŠiursk
Laba diena, norėciau paklaust i kokia profesija galeciau istoti Alytaus kolegijoje issilaikiusi Lietuviu kalbos, Anglu kalbos ir matematikos egzaminus?
Alytaus kolegija
Konkursinio balo sandarą galite rasti šiuo adresu: http://www.akolegija.lt/library/fls1/1366117098.pdf Tačiau Jūs galite bandyti stoti į bet kurią pasirinktą studijų programą, tiesiog konkursinis balas bus šiek tiek mažesnis, jei nelaikysite kažkurio iš reikalingų egzaminų.
Danguole
Panelė
Sveiki, norėčiau paklausti koks buvo praeitų metų stojančių į bendrosios praktikos slaugą, vnf ir vf žemiausias balas? Laikau lietuvių, biologiją ir anglų(visi valstybiniai), chemijos A lygio metinis paž. 5, ir labai bijau nepatekti. Dėkinga už atsakymą.

Laba diena, Alytaus kolegija tokios studijų programos nevykdo. Mielai galite rinktis kitas studijų programas.
Alytaus kolegija
Laba diena, Alytaus kolegija tokios studijų programos nevykdo. Mielai galite rinktis kitas studijų programas.
Danguole
Esu baigusi Kauno ekanomikos technikuma buhalterine apskaita.Suzinojau ,kad pas jus veikia Kauno universiteto skyriusbuhalterine apskaita.Kokios istojimo salygos ir koks mokestis neakivaizdiniu budu.Kiek metu mokytis

Laba diena, pagal jūsų užklausą nelabai aišku, į kokias studijas jūs norite stoti. Jeigu klausiate apie KTU magistrantūros studijas vykdomas Alytaus kolegijoje, tai smulkesnė informacija apie priėmimą ir studijų programas yra čia http://www.akolegija.lt/library/files/KTU.pdf Jeigu jūsų klausimas ne apie tai, prašome kreiptis el. paštu priemimas@akolegija.lt arba tel. (8-315) 65013.
Laura
Sveiki, ar turi galimybę įstoti į vadybą, VF vietą, jei nelaikiau matematikos egzamino? Laikiau lietuvių, anglų, istoriją.
Laura
Sveiki. Ar turiu galimybę įstoti į vadybą, VF vietą, jei nelaikiau matematikos egzamino?

Laba diena Laura,

nelaikius matematikos egzamino į Verslo vadybos studijų programos valstybės finansuojamą vietą įstoti galimybių nedaug, kadangi skaičiuojant konkursinį balą matematikos egzamino pažymys turi didžiausią svorį. Neturint pažymio konkursiniame bale rašomas 0. Tačiau pildant prašymą vis tiek bandykite rašyti valstybės finansuojamą, po to valstybės nefinansuojamą su studijų stipendija (vnf/st)ir tik galiausiai valstybės nefinansuojamą. Šalia verslo vadybos įrašykite marketingo ir prekybos vadybos studijų programą. Padidinsite savo galimybes.
Juozas
Laba diena, ar įmanoma patekti į valstybės finansuojamą vietą, stojant vėliau nei bendrasis priėmimas(Rugsėjo, Spalio mėnesiais)?

Laba diena,

į valstybės finansuojamą vietą galima pretenduoti tik dalyvaujant bendrajame priėmime į aukštąsias mokyklas: pagrindiniame priėmime I etape prašymus galima paduoti iki liepos 23 d. 17 val., II etape prašymus koreguoti liepos 28-rugpjūčio 8 d. Papildomame priėmime prašymus gali teikti rugpjūčio 9-10 dienomis.
Vitalius
Laba diena,

Norėčiau paklausti koks mažiausias balas turi būti norint stoti į valstybės finansuojamą vieną, informatikos specialybe.

Laba diena,

konkrečiai negalime pasakyti, koks mažiausas konkursinis balas bus šiemet į valstybės finansuojamą vietą. Pagal 2012 metų priėmimo duomenis, mažiausias balas į valstybės finansuojamą vietą buvo tarp 8,8 (I etapu) ir 5,66 (II etapu).
Saulelydis23
Sveiki, ar imanoma gauti nemokama vieta socialiniuose moksluose (trasnporto ir logistikos verslas;verslo vadyba) turint 8.17 konk.bala?

Sveiki,

turint 8,17 konkursinį balą tikimybė gauti valstybės finansuojamą vietą socialiniuose moksluose yra minimali. Pagal 2012 metų priėmimo duomenis mažiausias konkursinis balas (valstybės finansuojamai vietai) į socialinius mokslus Alytaus kolegijoje buvo 14,34 (I etapu) ir 13,4 (II etapu).
Saulelydis23
O naujoji studiju programa- transporto ir logistikos verslas, bus vykdoma? Ar tai priklausys nuo to ar bus sudaryta pilna grupe?

Naujoji Transporto ir logistikos verlas studijų programa bus vykdoma.
Vaida
laba diena.
noriu pasiteirauti. stoju antra karta (baigiau Viko 2009), bet teko moketi kazkiek uz studijas, ir kur dabar suzinoti kiek mano imoku buvo, nes po kiekvienos sesijos budavo rotacijos ir tekdavo po 500 moketi. Jei daugiau kreditu igijau valstybes lesomis tai i nemokama vieta jau neistociau Alytaus kolegijoj (buhalerine apskaita) ? aciu uz atsakyma

Laba diena,

pagal priėmimo taisykles ir mokslo ir studijų įstatymą, jeigu daugiau negu pusė studijų kreditų buvo įgyta valstybės lėšomis, tai taip, pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą Alytaus kolegijoje jau negalite. Jeigu studijuojant Vilniaus kolegijoje už studijas mokėjote 3 ir daugiau kartų, tai galite nurodyti, kad įgijote mažiau nei pusę studijų kreditų valstybės lėšomis ir tuomet turite galimybę pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą.
Dzei
Sveiki, Pirmuoju etapu gavau vieta i VNF. Jeigu dabar pretenduociau antru etapu, mano pirmasis kvietimas anuliuosis ar liks?
Alytaus kolegija
Jeigu nepasirašysite sutarties, jūsų kvietimas bus anuliuojamas.
tom
Laba diena, Mokestis uz studijas Jusu kolegijoje yra mokamas iskarto uz metus?Ar imanoma moketi uz puse metu ir pns.? Kada reikia sumoketi uz studijas? Ar yra mokestis pasirasant sutarti su kolegija? Aciu.
Alytaus kolegija
Laba diena, Mokestį reikia sumokėti tik už vieną pusmetį, mokestis sumokamas per 10 kalendorinių dienų. Pasirašant sutartį mokamas nustatytas 120 Lt.
Justina
Laba diena, Kada reikia ateiti pasiimti pasirasytos sutarties dokumentu?
Alytaus kolegija
Pasirašytas sutartis ateikite pasiimti kitą savaitę.
tom
Jeigu planuoju pasiimti paskola, ir pretenduoti i valstybes remiama paskola, tai kada reikia sumoketi uz studijas? Nes prasymai rudens semestrui prasides pildyti tik rugpjucio 20 diena. O kolegija nori , kad sumoketa butu per 10 dienu. Paaiskinkite, prasau, kaip tai vyksta.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]