Klausimai apie Alytaus kolegiją


Agnė
Sveiki, ar galima nelaikius chemijos egzamino stoti į maisto produktų technologijas? P.s. vidurinį išsilavinimą įgiju šiemet.
Alytaus kolegija
Ieva rašė: Laba diena, Norejau pasiklausti ar imanoma suderinti mokslus su darbu? Specialybe dominanti ,,Bendrosios praktikos slauga''.
Laba diena, tikrai galima suderinti studijas su darbu. Bendrosios praktikos slaugos paskaitas visuomet suderina su studentais, atsižvelgiant į jų galimybes.
Alytaus kolegija
Agnė rašė: Sveiki, ar galima nelaikius chemijos egzamino stoti į maisto produktų technologijas? P.s. vidurinį išsilavinimą įgiju šiemet.
Laba diena, stoti galite, didžiausią stojamąjį balą sudarys matematos egzaminas, vietoj chemijos egzamino Jums užskaitys chemijos dalyko pažymį, tačiau Jūsų stojamasis balas bus mažesnis. Norit pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą, Jūs turite būti išsilaikiusi: Lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos egzaminus.
Lina
Man 42 m.Turiu brandos atestata,kuriame nera biologijos pažymio,nes nelaikiau egzamino.Norečiau mokytis bendrosios praktikos slauga.Nežinau ar sugebečiau,juk tiek metu praejo...Ar reiktu kokius egzaminus laikyt stojant? Kokia studiju kaina,kiek laiko reiktu mokytis ir ar galečiau suderinti darba su mokslu?Dirbu ir gyvenu Druskininkuose.
Alytaus kolegija
Lina rašė: Man 42 m.Turiu brandos atestata,kuriame nera biologijos pažymio,nes nelaikiau egzamino.Norečiau mokytis bendrosios praktikos slauga.Nežinau ar sugebečiau,juk tiek metu praejo...Ar reiktu kokius egzaminus laikyt stojant? Kokia studiju kaina,kiek laiko reiktu mokytis ir ar galečiau suderinti darba su mokslu?Dirbu ir gyvenu Druskininkuose.
Sveiki, Stojamųjų egzaminų nėra. Studijų kaina 1390 metams, studijų trukmė – 3,5. Darbas su studijomis suderinamas. Jūsų konkursinis balas būtų žemesnis be biologijos pažymio, bet stoti galite.
Karolina
Laba diena norėčiau paklausti ar butina užsienio kalba ir kokiu egzaminu reikia ?
Alytaus kolegija
Laba diena, O kurią studijų programą galvojate studijuoti. nes skirtingose studijų programose, skirtingų egzeminų reikia. Užsienio kalbos balas nesiskaičiuoja į konkursinį balą.
Kolega
Laba diena. Tai nuo 2018 metų norintys studijuoti gali rinktis tik tarp 6 studijų krypčių? Buhalterinės apskaitos, logistikos, maisto produktų technologijos, automobilių eksploatavimo, statinių inžinerijų sistemų ir praktikos slaugos? O kaip dėl Verslo Vadybos ar Įstaigų administravimo? Šių studijų krypčių neliks? Ir kiek bus skirta VF vietų Buhalterinei apskaitai? Dėkui.
Alytaus kolegija
Kolega rašė: Laba diena. Tai nuo 2018 metų norintys studijuoti gali rinktis tik tarp 6 studijų krypčių? Buhalterinės apskaitos, logistikos, maisto produktų technologijos, automobilių eksploatavimo, statinių inžinerijų sistemų ir praktikos slaugos? O kaip dėl Verslo Vadybos ar Įstaigų administravimo? Šių studijų krypčių neliks? Ir kiek bus skirta VF vietų Buhalterinei apskaitai? Dėkui.
Laba diena, šiek tiek užtruko studijų programų akreditavimo procesai, todėl šiuo metu negalima pasirinkti šių studijų programų pildant prašymą, tačiau kelių savaičių bėgyje turėtų viskas būti patvirtinta ir tikimės, kad bus galima rinktis Įstaigų ir įmonių administravimą, Informacinių sistemų technologijas, Multimediją, dizainą ir leidybos technologijas.
Tina
Sveiki, kiek valstybės finansuojamų vietų turite bendrosios praktikos slaugai? Labai domina šios studijos būtent Jūsų kolegijoje.
Alytaus kolegija
Tina rašė: Sveiki, kiek valstybės finansuojamų vietų turite bendrosios praktikos slaugai? Labai domina šios studijos būtent Jūsų kolegijoje.
Laba diena, kiek bus skiriama valstybės finansuojamų vietų Bendrosios praktikos slaugos ir kitoms studijų programoms paaiškės tik po priėmimo rezultatų. Turėtumėte dalyvauti bendrajame priėmime per Lamabpo.lt ir tik nuo jūsų konkursinio balo priklausys ar gausite valstybės finansavimą.
Vytas
Sveiki, sakykit prasom, studijuojant nuotoliniu budu, gyvenant uzsienyje, kiek laiko trunka egzaminu sesija? Ar imanoma issilaikyti viska per savaite? Kadangi gali nebut galimybiu atvykt ilgesniam laikui. (Informacines technologijos arba komp tinklu administravimas) dekui
Alytaus kolegija
Vytas rašė: Sveiki, sakykit prasom, studijuojant nuotoliniu budu, gyvenant uzsienyje, kiek laiko trunka egzaminu sesija? Ar imanoma issilaikyti viska per savaite? Kadangi gali nebut galimybiu atvykt ilgesniam laikui. (Informacines technologijos arba komp tinklu administravimas) dekui
Laba diena, studijuojant ištęstine studijų forma per metus būna dvi sesijos. Viena sesija trunka 3-4 savaites, kada vyksta intensyvus mokymasis - paskaitos kolegijoje. Tada egzaminai ir atsiskaitymai, kurie trunka 2-3 savaites, tačiau organizuojami vakarais arba šeštadieniais, kad studentams būtų patogu suderinti su darbu.
Rasa
Sveiki ar galima kazkur istoti nelaikius 12kl egzaminu? Baigus 2011m
Tik
Ar islaikius lietuviu biologijos egzaminus neislaikius matematikos. Priimtu i nemokamas studijas? I bendros praktikos slauga.
Vaida
Laba diena. Esu baigusi magistro socialini darbą. Norėčiau stoti bendrosios praktikos slaugytojas. Ar uzskaitytu dalykus kurie būtų tie patys? Ir kaip su studijomis,jei esu dirbanti turiu šeimą,reiktų paskaitas lankyti kiekvieną diena?
Asv
Ar uztenka mokykliniu stojant i bendros praktikos slauga? Ir koks stojamas balas?
Oma
Iki kiek metu galima stoti i kolegija ?
Alytaus kolegija
Laba diena, jei esate atleista nuo egzaminų, t.y. brandos atestate įrašyta "Brandos egzaminų nelaikė (atleistas)", vietoj nelaikytų brandos egzaminų įvertinimų imami metiniai pažymiai, perskaičiuoti pagal Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2019 m. tvarkos aprašo 4 priede nurodytą mokyklinio brandos egzamino perskaičiavimo tvarką. Jums nėra taikomas minimalus konkursinis balas.
Alytaus kolegija
Tik rašė: Ar islaikius lietuviu biologijos egzaminus neislaikius matematikos. Priimtu i nemokamas studijas? I bendros praktikos slauga.
Norint stoti 2019 m. į kolegiją, valstybės finansuojamą vietą, turite būti išlaikiusi: 1.1.1. lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis brandos egzaminas; 1.1.2. užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) valstybinis brandos egzaminas arba tarptautinis užsienio kalbos egzaminas, kurio įvertinimai įskaitomi, egzaminą išlaikius ne žemesniu kaip B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis. 1.1.3. matematikos valstybinis brandos egzaminas;

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]