Šių metų konferencija išsiskyrė solidžiu dalyvių skaičiumi. Savo mokslinių tyrimų rezultatus auditorijai pristatė daugiau nei aštuonios dešimtys pranešėjų iš Latvijos, Lietuvos, Graikijos, Sakartvelo, Ukrainos aukštųjų mokyklų.
Plenarinio posėdžio dalyviai išklausė įdomius Lietuvos ir Sakartvelo atstovų pranešimus.
Po pertraukos darbas buvo tęsiamas šešiose sekcijose: „Verslas ir apskaita: teorija ir praktika“, „Verslas ir komunikacija: šiuolaikinės tendencijos“, „Novatoriški transporto sprendimai“, „Išmaniosios technologijos ir aplinka“, „IT sistemos“, „Informacijos ir komunikacijos raiška informacinėje visuomenėje“. Klausytojai buvo supažindinti su naujausiais moksliniais tyrimais apie technologijų ir inovacijų naudą verslo plėtrai, jo efektyvumui, pasakota apie atliktus inovatyvius darbus elektronikos ir energetikos srityje, pristatytos sudėtingos IT sistemos ir novatoriški transporto sprendimai.
Svarbu, kad dauguma konferencijos dalyvių savo pranešimuose aptarė konkrečių įmonių ir organizacijų atvejus, sprendė jų problemas ir teikė pasiūlymų. Tokie pranešimai vertingi ne tik juos rengusiems, bet ir įmonėms, organizacijoms, kurių veikla buvo analizuojama.
Mokslinėse diskusijose dėmesys buvo sutelktas į naujų technologijų vaidmens sumanioje visuomenėje temą, ieškota atsakymų į aktualius klausimus, susijusius su gebėjimu kūrybiškai pritaikyti žinias ir įgūdžius, kritiškai mąstyti, bendrauti ir bendradarbiauti.
Be Šiaulių valstybinės kolegijos, konferencijoje pranešimus skaitė studentai ir iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų – Panevėžio kolegijos, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Kauno technologijos universiteto.