Dar vienas verslo ir aukštosios mokyklos bendradarbiavimo būdas – materialinė mecenatų parama studijų proceso dalyviams.

Šiemet įsteigtas ŠVK studijų fondas nuolat pildomas – studentai džiaugiasi sulaukiantys verslo dėmesio už puikius mokymosi rezultatus, įgyvendinamus projektus ir profesinį pasirengimą.

Dėmesys studentams – įteikiant diplomus

Birželio paskutinėmis dienomis išlydėta šių metų studentų laida – beveik 350 alumnų. Aukštojo mokslo baigimą liudijančių diplomų įteikimo ceremonijos metu mecenatai ne tik sveikino studentus, bet ir įvertino jų pastangas materialia forma.

Birželio 27 d. vykusioje diplomų įteikimo šventėje strateginio Transporto inžinerijos katedros partnerio UAB „Jupojos technika“ direktorius Raimundas Vaišvilas pasveikino Kolegijos absolventus, palinkėjo jiems visokeriopos sėkmės, pasidžiaugė studentų ir dėstytojų pasiekimais. Verslo įmonės vadovas kvietė paraginti artimuosius ir draugus rinktis studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje. R. Vaišvilas įteikė dovanas ir dviem Automobilių techninio eksploatavimo programos ištęstinių studijų studentams. Andrius Dapšys buvo paskatintas už suprojektuotą ir pagamintą krovininių automobilių žibintų stendą, kuris papildė Nexustruck įkurtą komercinio transporto kabinetą. Edvinas Negrijus apdovanotas už suprojektuotą ir pagamintą Otto variklio maitinimo sistemos demonstracinį stendą.

Diplomų įteikimo iškilmių metu studentus sveikino ir Šiaulių verslo moterų tinklo atstovė Aida Adeikienė. Ji pristatė tinklo veiklą, atkreipė dėmesį į merginų, moterų pasirinkimus ir siekius technologijos mokslų srityje. Absolventams Aida palinkėjo geros kloties: „Būkite labai drąsūs: ir svajodami, ir veikdami, ir eidami į priekį. Tegu svajonės būna daug ir toli nešančios“.

Šiaulių verslo moterų tinklas premiją už baigiamąjį darbą skyrė Informacinių sistemų technologijos studijų programos absolventei Tomai Daukšaitei.

Atsisveikinančius su aukštąja mokykla sveikino ir įmonės UAB „Bodesa“ direktorius Edvinas Šima. Jis pasidžiaugė Kolegijos rengiamais aukšto lygio specialistais, papasakojo, kad šiais metais įmonė nusprendė dar labiau įsitraukti į iniciatyvas su socialiniais partneriais, todėl įsteigė premiją geriausiam Gamybos ir logistikos vadybos specialybės studento baigiamajam darbui. Direktorius šiemet pats dalyvavo baigiamųjų darbų pristatymuose. Jis pripažino, kad teko sunki užduotis, nes reikėjo išsirinkti vieną darbą iš daugybės gerų. Edvinas Šima sakė darbų gynime išgirdęs daug gerų ir praktinėje veikloje pritaikomų idėjų. Apdovanoti nuspręsta tą darbą, kuris, vertintojų manymu, duotų daugiausiai praktinės naudos įmonei. Jo autorius – Gamybos ir logistikos vadybos studijų programos absolventas Andrius Pilvinis.

Bendradarbiavimas – svarbus abiem šalims

Tai tik keli mecenatų bendradarbiavimo su Šiaulių valstybine kolegija pavyzdžiai. Kolegija siekia plėtoti socialinių partnerių, mecenatų tinklą, nuolat ieško naujų studentų skatinimo galimybių.

„Džiaugiamės, kad darbdaviai, mūsų socialiniai partneriai pastebi studentų potencialą ir prisideda prie jų skatinimo. Tai neabejotinai reikšmingas indėlis į perspektyviausių ir reikalingiausių specialistų rengimą. Studentams, be abejonės, visų pirma, yra svarbu aukštojoje mokykloje įgyjamos žinios, ugdomi praktiniai įgūdžiai. Lygiai taip pat svarbu įvertinti studentų pastangas, paskatinti jų aktyvumą ir siekį realizuoti savo galimybes. Bendradarbiavimą su verslu, socialiniais partneriais neabejotinai vertina ir brangina visa akademinė bendruomenė“, – sako Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė.

Galvojantiems apie studijas – raginimas suskubti

Norinčius prisijungti prie Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenės raginame suskubti, nes bendrojo priėmimo pagrindinio etapo prašymų studijuoti teikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyksta iki liepos 25 d. 12 val.

Šiaulių valstybinė kolegija stojantiesiems šiemet siūlo 20 studijų programų sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

Stojančiuosius konsultuojame telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Priėmimo tarnyba dirba centriniuose kolegijos rūmuose (Aušros al. 40, Šiauliai).

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!

www.svako.lt