Reikšmingas verslo ir švietimo bendradarbiavimas

Turint tikslą pritraukti studentų, sudominti juos studijomis regione, Šiaulių valstybinėje kolegijoje įkurtas ŠVK studijų fondas, kuris jau dabar siekia beveik 10 tūkst. eurų ir bus nuolat pildomas.

Kad būtų didinamas sveikatos mokslų krypčių grupių programų patrauklumas, būsimų Odontologinės priežiūros studijų programos mecenatų sąrašą papildė UAB „Medicinos linija‟, kuri skirs vienkartinę 300 Eur stipendiją Odontologinės priežiūros studentui. Šiaulių valstybinė kolegija ir UAB „Medicinos linija“ sudarė bendradarbiavimo sutartį.

UAB „Medicinos linija“ yra inovatyvių odontologinių medžiagų gamintoja. Įmonė reguliariai eksportuoja produkciją į daugiau nei 80 pasaulio šalių, šis faktas įrodo gaminių kokybę ir patikimumą. Rinkodaros žinios, poreikių identifikavimas ir naujausių technologijų įsisavinimas kuriant naujus produktus – tai tik keletas įmonės išskirtinumų, įmonė seka naujoves ir glaudžiai bendradarbiauja su klientais priimdama novatoriškus sprendimus.

Odontologinė priežiūra – atnaujinta ir nuo šių mokslo metų Šiaulių valstybinėje kolegijoje vėl ketinama vykdyti studijų programa. Priėmimas į šią studijų programą bus vykdomas, jei programą akredituos ir įregistruos Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registras.

Apie studijų programą

Žmonės savo dantų būkle rūpinsis visada, todėl visada bus reikalingi ne tik gydytojai odontologai, bet ir jiems asistuojantys padėjėjai.

Gydytojo odontologo padėjėjas – svarbus komandos narys, nes jis dirba su odontologine įranga, rūpinasi infekcijos kontrole ir valdo organizacinius procesus odontologinės priežiūros paslaugas teikiančiose įstaigose.

Jei mėgsti tvarką, esi kruopštus ir empatiškas žmogus, sugebi dirbti komandoje, Odontologinės priežiūros studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali būti atsakingas ir puikus tavo pasirinkimas. Moderni studijų aplinka, klinikinės praktikos odontologinėse įstaigose padės pasirengti dirbti kartu su įvairių specializacijų gydytojais odontologais, burnos higienistais.

Priėmimas į Šiaulių valstybinės kolegijos vykdomas studijų programas įsibėgėja! Bendrojo priėmimo pagrindinio etapo prašymų teikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyks iki liepos 25 d. 12 val.

Šiaulių valstybinė kolegija stojantiesiems šiemet siūlo 20 studijų programų sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

Stojančiuosius kviečiame konsultuotis telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt.

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!