Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai birželio 9 dieną turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Valstybinio Šiaulių dramos teatro veikla.

Šmaikščią ir interaktyvią ekskursiją po teatro erdves vedė ilgametis Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorius Juozas Bindokas.

Teatro vadovas Aurimas Žvinys ekskursijos dalyviams papasakojo teatro istoriją, pasidalijo įsimintinais aktorystės momentais, netikėtais nutikimais spektaklių metu.

Po ekskursijos Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė ir teatro vadovas Aurimas Žvinys pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Taip siekiama plėtoti ryšius įgyvendinant abiem šalims naudingas veiklas.

„Su teatru esame kaimynai, tačiau tikrai ne viską apie savo kaimynus žinome. Kai iš arti pamatai, kuo gyvena įstaiga, gimsta įvairiausi planai ir idėjos galimam bendradarbiavimui. Mūsų draugystė su šia įstaiga, galima sakyti, tik prasideda, bet perspektyvos iš tiesų plačios. Siekiame, kad studentai, visa bendruomenė pažintų miestą, jo įstaigas. Žinoma, tai ypač svarbu kalbant apie kultūrą, visuomeninį gyvenimą, todėl labai vertiname naujai besimezgančius ryšius“, – sako Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė.

Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas Aurimas Žvinys paantrino aukštosios mokyklos direktorei ir pasidžiaugė naujai atrasta kaimynyste.

„Džiaugiuosi, kad iš pirmo žvilgsnio, atrodo, nesusijusios institucijos šiandien įsitikino ir sutarė turėti bendrų veiklos taškų. Teatras turi ne tik meninę, kūrybinę sritį, bet ir inžinerinę, techninę, matematinę, vadybinę, todėl tikiu, kad ši mūsų draugystė bus reikalinga, prasminga ir visiems naudinga“, – teigė Aurimas Žvinys.