Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Ar įmanoma įstoti į vf?


Ugnė
Sveiki, Šiais mokslo metais pradėjau studijuoti VDU magistrą vf, tačiau ši sritis nepatinka, ar galuma studijas mesti ir kitais metai stosi iš naujo į vf vietą ?
VDU
Ugnė rašė: Sveiki, Šiais mokslo metais pradėjau studijuoti VDU magistrą vf, tačiau ši sritis nepatinka, ar galuma studijas mesti ir kitais metai stosi iš naujo į vf vietą ?
Laba diena, Dėl studijų sutarties nutraukimo sąlygų reikėtų pasikonsultuoti su savo akademiniu padaliniu. Kitais metais stoti į VF vietą galėsite, jeigu neturėsite įsiskolinimų valstybei. Linkėjimai! VDU
Edvinas
Sveiki, esu studentas VK Programų sistemos jos trunka 3,5metus ir viso yra 210kreditų. Antrą kursą pabaigiau su skolomis ir į trečią kursą ėjau be vf vietos. Ar galiu pretenduoti kitais metais į vf vietą sesijinėse arba ištestinėse. Per du metus buvo galimą atsiskaityti 120kreditų atsiskaičiau 102kreditus.
VDU
Edvinas rašė: Sveiki, esu studentas VK Programų sistemos jos trunka 3,5metus ir viso yra 210kreditų. Antrą kursą pabaigiau su skolomis ir į trečią kursą ėjau be vf vietos. Ar galiu pretenduoti kitais metais į vf vietą sesijinėse arba ištestinėse. Per du metus buvo galimą atsiskaityti 120kreditų atsiskaičiau 102kreditus.
Laba diena, Jeigu VF vietoje nebuvo išnaudota pusės studijų programos kreditų, tuomet antrą kartą bandyti stoti į VF vietą galite. Linkėjimai! VDU
Edvinas
Tai jeigu iš 210kreditų vf vietoje išbuvau kaip už 120kreditų bet atsiskaičiau 102kreditus tai galiu gauti vf vietą? ar jau skaitosi, kad sunaudojau 120kreditų?
Anonimas
Sveiki, įstojus į vf ir poto ja praradus bei išnaudojus daugiau negu pusė kreditų, ir stojus kitur sesijinėse. galima pretenduoti studijų metu į vf vietą už gerus pažymius ar jau neįmanoma gauti vf.
VDU
Edvinas rašė: Tai jeigu iš 210kreditų vf vietoje išbuvau kaip už 120kreditų bet atsiskaičiau 102kreditus tai galiu gauti vf vietą? ar jau skaitosi, kad sunaudojau 120kreditų?
Laba diena, Reikėtų žiūrėti pagal VF vietoje išnaudotus kreditus. Taigi, šiuo atveju panaašu, kad jų turėtumėte mažiau. Daugiau dėl studijų nutraukimo, VF vietos gavimo galimybių ir kt. reikėtų teirautis el. paštu studijos@vdu.lt Linkėjimai! VDU
VDU
Anonimas rašė: Sveiki, įstojus į vf ir poto ja praradus bei išnaudojus daugiau negu pusė kreditų, ir stojus kitur sesijinėse. galima pretenduoti studijų metu į vf vietą už gerus pažymius ar jau neįmanoma gauti vf.
Laba diena, Jeigu VF vietoje buvo išnaudota daugiau nei pusė kreditų, tuomet antrą kartą įstotį į VF vietą arba į ją pereiti studijų eigoje nėra galima. Linkėjimai! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]