Ar įmanoma įstoti į vf?


Ugnė
Sveiki, Šiais mokslo metais pradėjau studijuoti VDU magistrą vf, tačiau ši sritis nepatinka, ar galuma studijas mesti ir kitais metai stosi iš naujo į vf vietą ?
VDU
Ugnė rašė: Sveiki, Šiais mokslo metais pradėjau studijuoti VDU magistrą vf, tačiau ši sritis nepatinka, ar galuma studijas mesti ir kitais metai stosi iš naujo į vf vietą ?
Laba diena, Dėl studijų sutarties nutraukimo sąlygų reikėtų pasikonsultuoti su savo akademiniu padaliniu. Kitais metais stoti į VF vietą galėsite, jeigu neturėsite įsiskolinimų valstybei. Linkėjimai! VDU
Edvinas
Sveiki, esu studentas VK Programų sistemos jos trunka 3,5metus ir viso yra 210kreditų. Antrą kursą pabaigiau su skolomis ir į trečią kursą ėjau be vf vietos. Ar galiu pretenduoti kitais metais į vf vietą sesijinėse arba ištestinėse. Per du metus buvo galimą atsiskaityti 120kreditų atsiskaičiau 102kreditus.
VDU
Edvinas rašė: Sveiki, esu studentas VK Programų sistemos jos trunka 3,5metus ir viso yra 210kreditų. Antrą kursą pabaigiau su skolomis ir į trečią kursą ėjau be vf vietos. Ar galiu pretenduoti kitais metais į vf vietą sesijinėse arba ištestinėse. Per du metus buvo galimą atsiskaityti 120kreditų atsiskaičiau 102kreditus.
Laba diena, Jeigu VF vietoje nebuvo išnaudota pusės studijų programos kreditų, tuomet antrą kartą bandyti stoti į VF vietą galite. Linkėjimai! VDU
Edvinas
Tai jeigu iš 210kreditų vf vietoje išbuvau kaip už 120kreditų bet atsiskaičiau 102kreditus tai galiu gauti vf vietą? ar jau skaitosi, kad sunaudojau 120kreditų?
Anonimas
Sveiki, įstojus į vf ir poto ja praradus bei išnaudojus daugiau negu pusė kreditų, ir stojus kitur sesijinėse. galima pretenduoti studijų metu į vf vietą už gerus pažymius ar jau neįmanoma gauti vf.
VDU
Edvinas rašė: Tai jeigu iš 210kreditų vf vietoje išbuvau kaip už 120kreditų bet atsiskaičiau 102kreditus tai galiu gauti vf vietą? ar jau skaitosi, kad sunaudojau 120kreditų?
Laba diena, Reikėtų žiūrėti pagal VF vietoje išnaudotus kreditus. Taigi, šiuo atveju panaašu, kad jų turėtumėte mažiau. Daugiau dėl studijų nutraukimo, VF vietos gavimo galimybių ir kt. reikėtų teirautis el. paštu studijos@vdu.lt Linkėjimai! VDU
VDU
Anonimas rašė: Sveiki, įstojus į vf ir poto ja praradus bei išnaudojus daugiau negu pusė kreditų, ir stojus kitur sesijinėse. galima pretenduoti studijų metu į vf vietą už gerus pažymius ar jau neįmanoma gauti vf.
Laba diena, Jeigu VF vietoje buvo išnaudota daugiau nei pusė kreditų, tuomet antrą kartą įstotį į VF vietą arba į ją pereiti studijų eigoje nėra galima. Linkėjimai! VDU
Karolina
Sveiki. Šiemet baigsiu bakalauro studijas LSU, studijau vf vietoje. Ar įmanoma pretenduoti studijuoti mediciną vf? (turint omenyje, kad tai kartu yra magistro programa). Ačiū!
VDU
Karolina rašė: Sveiki. Šiemet baigsiu bakalauro studijas LSU, studijau vf vietoje. Ar įmanoma pretenduoti studijuoti mediciną vf? (turint omenyje, kad tai kartu yra magistro programa). Ačiū!
Laba diena, Kiekvienoje studijų pakopoje, asmuo VF vietoje gali studijuoti po vieną kartą. Žinoma, geriausiai būtų tikslintis studijas vykdančiame universitete, dėl konkrečių studijų pakopos (ar tai vientisosios, ar magistro studijos). Linkėjimai! VDU
Aistė
Sveiki, šiuo metu studijuoju vf vietoje ir nesu išnaudojusi daugiau nei pusės kreditų, tad planuoju nuo rugsėjo pretenduoti į kitą studijų programą (taip pat valstybės finansuojamoje vietoje). Jeigu tektų grąžinti dabartinių studijų einamųjų metų studijų krepšelį, tai jeigu jį grąžinčiau iki rugsėjo, tada reikštų, kad neturiu įsiskolinimų valstybei ir galiu vėl stoti į vf vietą?
Agnė
Ar galima stoti į vf vietą, jei po pusės metų nutraukei studijas kitam universitete, kuriam buvai įstojęs į vf vietą?
VDU
Aistė rašė: Sveiki, šiuo metu studijuoju vf vietoje ir nesu išnaudojusi daugiau nei pusės kreditų, tad planuoju nuo rugsėjo pretenduoti į kitą studijų programą (taip pat valstybės finansuojamoje vietoje). Jeigu tektų grąžinti dabartinių studijų einamųjų metų studijų krepšelį, tai jeigu jį grąžinčiau iki rugsėjo, tada reikštų, kad neturiu įsiskolinimų valstybei ir galiu vėl stoti į vf vietą?
Laba diena, Esant įsiskolinimų valstybei Jums reikėtų juos išspręsti iki naujos VF sutarties su universitetu sudarymo. Daugiau informacijos el. paštu studijos@vdu.lt Linkėjimai! VDU
VDU
Agnė rašė: Ar galima stoti į vf vietą, jei po pusės metų nutraukei studijas kitam universitete, kuriam buvai įstojęs į vf vietą?
Laba diena, Taip, pretenduoti į VF vietą galite, jeigu neturite finansinių įsiskolinimų valstybei arba universitetui. Linkėjimai! VDU
Anonimė
Sveiki,esu pirmo kurso studentė kolegijoje, studijuoju vnf vietoje. Pirmą semestrą baigiau gerais pažymiais, ar įmanomą perstoti į vf vietą? Jeigu taip, ką turėčiau daryti, kur kreiptis?
VDU
Anonimė rašė: Sveiki,esu pirmo kurso studentė kolegijoje, studijuoju vnf vietoje. Pirmą semestrą baigiau gerais pažymiais, ar įmanomą perstoti į vf vietą? Jeigu taip, ką turėčiau daryti, kur kreiptis?
Laba diena, Dėl VF vietos gavimo savo kolegijoje reikėtų konsultuotis su jos administracija, tačiau įprastai rotacija vyksta kas vienerius studijų metus po pavasario semestro. Nebent kažkas esantis VF vietoje studijas nutraukia anksčiau. Linkėjimai! VDU
Samanta
Sveiki, ar sėkmingai baigus vf magistro pirmą pusmetį ir nutraukus studijas, būtų galimybė vėl įstoti į vf magistrantūros vietą?
VDU
Samanta rašė: Sveiki, ar sėkmingai baigus vf magistro pirmą pusmetį ir nutraukus studijas, būtų galimybė vėl įstoti į vf magistrantūros vietą?
Laba diena, Dėl magistro studijų VF vietos reikėtų kreiptis į VDU Studijų departamentą el. paštu vdu@vdu.lt ir ten Jus detaliai supažindins su nutraukimo ir stojimo dar kartą galimybėmis. Linkėjimai! VDU
Gabija
Sveiki, Šiuo metu studijuoju LSMU Slaugos VF studijose ir tuo paciu noriu istoti i kosmetologijos studijas. Ar tuo paciu metu galiu pretenduoti ir dar viena VF studiju krypti tik kolegijoje?:)
VDU
Gabija rašė: Sveiki, Šiuo metu studijuoju LSMU Slaugos VF studijose ir tuo paciu noriu istoti i kosmetologijos studijas. Ar tuo paciu metu galiu pretenduoti ir dar viena VF studiju krypti tik kolegijoje?:)
Laba diena, Studijuojant VF vietoje universitete pretenduoti į antras VF studijas universitete ar kolegijoje nėra galima. Kilus daugiau klausimų reikėtų konsultuotis su kolegija, kurioje norite studijuoti. Linkėjimai! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]