Ar įmanoma įstoti į vf?


Simona
Laba diena, mano konkursinis balas 16,78 pirmu numeriu rašiau Kūrybines industrijas antru numeriu Viešąją komunikaciją abi vf. Norėjau paklausti ar su tokiu konkursiniu balu įmanoma įstoti į valstybės finansuojamą vietą? Ir koks maždaug konkursas galėtų būti šiais metais?
VDU
Simona rašė: Laba diena, mano konkursinis balas 16,78 pirmu numeriu rašiau Kūrybines industrijas antru numeriu Viešąją komunikaciją abi vf. Norėjau paklausti ar su tokiu konkursiniu balu įmanoma įstoti į valstybės finansuojamą vietą? Ir koks maždaug konkursas galėtų būti šiais metais?
Laba diena, sunku pasakyti, tačiau galimybė yra.
drugellis13
Sveiki, Ar imanoma istoti i vf antro bakalauro studijas, baigus pirmaji bakalaura kolegijoje, mokamoje vietoje? Kaip skaiciuojamas konkursinis balas (pazymiai imami is mokyklos ar kolegijos?) - studijuoju paskutiniam Verslo vadybos kurse. Ar gali buti uzskaitomi, kai kurie dalykai, jeigu tarp mano kolegijos ir VDU butu sudaryta sutartis?
VDU
drugellis13 rašė: Sveiki, Ar imanoma istoti i vf antro bakalauro studijas, baigus pirmaji bakalaura kolegijoje, mokamoje vietoje? Kaip skaiciuojamas konkursinis balas (pazymiai imami is mokyklos ar kolegijos?) - studijuoju paskutiniam Verslo vadybos kurse. Ar gali buti uzskaitomi, kai kurie dalykai, jeigu tarp mano kolegijos ir VDU butu sudaryta sutartis?
Laba diena, Jeigu Kolegijoj studijavai mokamoj vietoj tai gali pretenduoti į nemokamas bakalauro studijas universitete. Prašymų pildymas prasideda nuo birželio mėnesio www.lamabpo.lt. Dalykai, kuriuos mokeisi kolegijoj gali būti užskaityti, tik bus reikalinga pateikti akademinę pažymą su išklausytais dalykais.
Rugilė
Laba diena, Studijuoju nemokamai kolegijoje. Ar yra galimybė VDU įstoti nemokamai į išlyginamąsias studijas?
VDU
Rugilė rašė: Laba diena, Studijuoju nemokamai kolegijoje. Ar yra galimybė VDU įstoti nemokamai į išlyginamąsias studijas?
Laba diena, Kolegijų absolventams siūlome keletą dalykų. Tai arba stoti į bakalauro antrą/trečia kursą, nes užskaitoma 80 procentų dalykų. Arba turime papildomąsias studijas, kurias studijuojte kartu su magistru. Detalią informaciją gali suteikti Akademinių reikalų tarnyba, telefonas: 837 327 963, el. p. info@art.vdu.lt
Eimantas
Laba diena,mano konkursinis balas yra 17.4 pirmu numeriu rašiau psichologiją ar yra galimybė įstoti į šias studijas?
VDU
Eimantas rašė: Laba diena,mano konkursinis balas yra 17.4 pirmu numeriu rašiau psichologiją ar yra galimybė įstoti į šias studijas?
Laba diena, Galimybė yra, tačiau viskas priklausys ir nuo kitų stojančiųjų balų.
giedre
sveiki, kur lengviausiai papulčiau į vf su 5,6 kb. Galvoju apie teise, socialine politika, saocialini darba ir kt specialybes. ačiū.
As.
Sveiki, ar turiu sansu istoti i vf ekonomika ir finansus su 5,66 balu?
VDU
giedre rašė: sveiki, kur lengviausiai papulčiau į vf su 5,6 kb. Galvoju apie teise, socialine politika, saocialini darba ir kt specialybes. ačiū.
Laba diena, Pasakyti tiksliai neįmanoma, kadangi viskas priklausys nuo kitų stojančiųjų balų. Galite į savo prašymą įtraukti ir visas tris specialybes prioritetine tvarka. :)
VDU
As. rašė: Sveiki, ar turiu sansu istoti i vf ekonomika ir finansus su 5,66 balu?
Laba diena, Sunku pasakyti, viskas priklausys nuo kitų stojančiųjų konkursinių balų.
ccc
naujuju mediju menas, 5.6 konkursinis balas :D idomu ar imanoma patekt i ta vf, gal jei kas zino kokie buvo kitu balai praitais metais kurie pateko i vf, ir ar ka nors prideda dailes mokyklos baigimas?
Gabija
Ar įmanoma istoti i vf vietą IT jeigu nelaikai IT egzamino?
VDU
ccc rašė: naujuju mediju menas, 5.6 konkursinis balas :D idomu ar imanoma patekt i ta vf, gal jei kas zino kokie buvo kitu balai praitais metais kurie pateko i vf, ir ar ka nors prideda dailes mokyklos baigimas?
Laba diena, Praėjusiais metais minimalus balas į Naujųjų medijų meno VF vietą buvo 6,87. Dailės mokyklos baigimas papildomų balų nepridės. Sėkmės VDU
VDU
Gabija rašė: Ar įmanoma istoti i vf vietą IT jeigu nelaikai IT egzamino?
Laba diena, Įstoti tikrai įmanoma, kadangi į konkursinį balą gali būti įsiskaičiuojamas informatikos egzamio balas arba metinis pažymys. Vietoje informatikos įvertinimų gali būti skaičiuojami ir fizikos egzamino rezultatas arba metinis pažymys. Taigi, viskas priklausys nuo kitų dalykų rezultatų Sėkmės VDU
Lina
Sveiki, Jei universitete baigiau bakalauro studijas, kurios buvo vf ar galima stoti į kolegiją ir pretenduoti į vf vietą?
VDU
Lina rašė: Sveiki, Jei universitete baigiau bakalauro studijas, kurios buvo vf ar galima stoti į kolegiją ir pretenduoti į vf vietą?
Laba diena, Baigti studijas VF vietoje universitete/kolegijoje galima tik vieną kartą. Taigi, antrą kartą studijuoti VF negalite. Sėkmės, VDU
Gabrielė
Sveiki, koks buvo 2015m. minimalus konkursinis balas stojant į vf Karjeros valdymą? Ačiū už atsakymą
VDU
Gabrielė rašė: Sveiki, koks buvo 2015m. minimalus konkursinis balas stojant į vf Karjeros valdymą? Ačiū už atsakymą
Laba diena, Praėjusiais metais buvo Karjeros ir profesinio konsultavimo studijų programa, o į ją minimalus balas VF vietoje buvo 5,25. Sėkmės, VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]