Ar įmanoma įstoti į vf?


Ieva
Sveiki. Norėjau paklausti, koks mažiausias balas 2018 metais buvo stojant į biologiją ir genetiką vf, ne tik pirmojo etapo metu.
Ieva
Sveiki. Norėjau paklausti, koks mažiausias balas 2018 metais buvo stojant į biologiją ir genetiką vf, ne tik pirmojo etapo metu.
VDU
Ieva rašė: Sveiki. Norėjau paklausti, koks mažiausias balas 2018 metais buvo stojant į biologiją ir genetiką vf, ne tik pirmojo etapo metu.
Laba diena, Praėjusiais metais VDU paskutinis gavęs VF vietą turėjo 7,72 konkursinį balą. Tiesa, šiemet dėl pasikeitusios konkursinio balo skaičiavimo tvarkos nereikėtų orientuotis į ankstesnių metų konkursinius balus. Sėkmės! VDU
Karolina
Sveiki, Noriu pasiteirauti, ar galima įstoti tarkime į VF kosmetologijos studijas kolegijoje po to, kai jau yra gautas VF ekonomikos bakalauras? Ačiū.
Karolina
Karolina rašė: [/b]Sveiki, Noriu pasiteirauti, ar galima įstoti tarkime į VF kosmetologijos studijas kolegijoje po to, kai jau yra gautas VF ekonomikos bakalauras? Ačiū.[/c]Taip pat noriu paminėti, kad bakalauro studijos baigtos 2013m., o man šiuo metu 28m.
Ugne
Studiavau Viko vf vietuoje bendrosio praktikos slauga, ar galesiu pretenduoti i vf vieta istojus i VU medicina ?
VDU
Karolina rašė: Sveiki, Noriu pasiteirauti, ar galima įstoti tarkime į VF kosmetologijos studijas kolegijoje po to, kai jau yra gautas VF ekonomikos bakalauras? Ačiū.
Laba diena, VF vietoje galima pabaigti tik vienas I pakopos studijas. Taigi, jeigu studijuojant VF vietoje įgijote bakalauro laipsnį, tuomet gauti VF vietos kolegijoje negalite. Sėkmės! VDU
VDU
Ugne rašė: Studiavau Viko vf vietuoje bendrosio praktikos slauga, ar galesiu pretenduoti i vf vieta istojus i VU medicina ?
Laba diena, VF vietoje galima pabaigti tik vienas I pakopos studijas. Taigi, jeigu studijuojant VF vietoje kolegijoje įgijote profesinio bakalauro laipsnį, tuomet gauti VF vietos universitete negalite. Sėkmės! VDU
Ema
Sveiki , norėčiau pasiteirauti, ar turint magistro išsilavinima , stojant studiuoti ir vėl į bakalaura yra pridedamas papildomas balas ?
VDU
Ema rašė: Sveiki , norėčiau pasiteirauti, ar turint magistro išsilavinima , stojant studiuoti ir vėl į bakalaura yra pridedamas papildomas balas ?
Laba diena, Įgytas bakalauro ar magistro laipsnis neprideda papildomo balo stojant į bakalauro studijas. Sėkmės! VDU
Silvija
Sveiki, koks buvo mažiausias balas pernai įstojusiojo į integruotos komunikacijos magistro vf?
VDU
Silvija rašė: Sveiki, koks buvo mažiausias balas pernai įstojusiojo į integruotos komunikacijos magistro vf?
Laba diena, Dėl magistrantūros studijų konkursinių balų Jums reikėtų teirautis VDU Studijų departamente (padalinys atsakingas už magistrantūros studentų priėmimą). Kreiptis galite tel. (8 37) 327 963 arba studijos@vdu.lt Sėkmės! VDU
Gilanda
Sveiki. Ar galima per antrą stojimų etapą gauti vf vietą?
VDU
Gilanda rašė: Sveiki. Ar galima per antrą stojimų etapą gauti vf vietą?
Laba diena, Įprastai po pirmojo priėmimo etapo lieka šiek tiek VF vietų į kurias vėliau galima pretenduoti II etapo metu. Kiek liks tokių vietų bus paskelbta pasibaigus pagrindinio priėmimo I etapui. Linkėjimai! VDU
Karina
Laba diena, Mano konkursinis balas yra 4,73. Mokykloje neturėjau nei informatikos, nei fizikos, todėl balas yra labai mažas. Norėčiau studijuoti matematikos pedagogiką ar būtų galimybė įstoti į vf per antrą etapą?
VDU
Karina rašė: Laba diena, Mano konkursinis balas yra 4,73. Mokykloje neturėjau nei informatikos, nei fizikos, todėl balas yra labai mažas. Norėčiau studijuoti matematikos pedagogiką ar būtų galimybė įstoti į vf per antrą etapą?
Laba diena, Norint apskritai pretenduoti į studijas, šiuo atveju pedagogikos, reikia tenkinti dvi sąlygas. Pirmiausia, surinkti minimalų konkursinį balą 5,4. Taip pat, būtinas teigiamas motyvacijos vertinimas. Jeigu Jūsų konkursinis balas yra 4,73, tuomet įstoti į šias studijas nepavyks. Linkėjimai! VDU
Deimante
Sveiki, jeigu istoju magistra i VF vieta, bet mokslus metu (nepatiko, nekabino) ar kitais metais apskritai galiu pretenduoti i VF vietas magistro?
VDU
Deimante rašė: Sveiki, jeigu istoju magistra i VF vieta, bet mokslus metu (nepatiko, nekabino) ar kitais metais apskritai galiu pretenduoti i VF vietas magistro?
Laba diena, Taip, kitais metais pretenduoti į VF vietą galėsite. Linkėjimai! VDU
Anonimas
Jeigu įstojau į vf ir per pirmą pusmetį metu mokslus ( nepatiko ), ar įmanoma ir kitais metais stoti į vf vietą? Ar lieka tik vnf? Vieni sako, kad ne, o kiti, kad galima perstoti 1 kartą į vf.
Anonimas
Jeigu įstojau į vf ir per pirmą pusmetį metu mokslus ( nepatiko ), ar įmanoma ir kitais metais stoti į vf vietą? Ar lieka tik vnf? Vieni sako, kad ne, o kiti, kad galima perstoti 1 kartą į vf.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]