Ar įmanoma įstoti į vf?


VDU
Anonimas rašė: Jeigu įstojau į vf ir per pirmą pusmetį metu mokslus ( nepatiko ), ar įmanoma ir kitais metais stoti į vf vietą? Ar lieka tik vnf? Vieni sako, kad ne, o kiti, kad galima perstoti 1 kartą į vf.
Laba diena, Taip, antrą kartą pretenduoti į VF vietą galima, jeigu prieš tai VF vietoje nebuvo išnaudota daugiau nei pusė studijų programos kreditų ir neturite skolos valstybei. Linkėjimai! VDU
N.N.
Sveiki, jei laikysiu lietuviu mokyklini egzamina ir įstočiau į Medijas valsybes nefinansuojama vieta, ir ar po metu, ar po semestro būtų galima perstoti i valstybes finansuojama vieta su lietuviu mokykliniu?
VDU
N.N. rašė: Sveiki, jei laikysiu lietuviu mokyklini egzamina ir įstočiau į Medijas valsybes nefinansuojama vieta, ir ar po metu, ar po semestro būtų galima perstoti i valstybes finansuojama vieta su lietuviu mokykliniu?
Laba diena, Pereiti į VF vietą galėtumėte rotacijos metu, kuri vyksta kas vienerius studijų metus. Žinoma, jeigu kažkuris studentas prarastų turėtą VF vietą. Linkėjimai! VDU
Gabija
Sveiki, jeigu baigiau antrą studijų semestrą be skolų ir noriu nutraukti studijas, ar galiu dar kartą pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą? Taip pat, jei pereičiau į kitą universitetą studijuoti tos pačios programos, ar vis dar turėčiau valstybės finansavimą?
VDU
Gabija rašė: Sveiki, jeigu baigiau antrą studijų semestrą be skolų ir noriu nutraukti studijas, ar galiu dar kartą pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą? Taip pat, jei pereičiau į kitą universitetą studijuoti tos pačios programos, ar vis dar turėčiau valstybės finansavimą?
Laba diena, Pretenduoti dar kartą į VF vietą galite jeigu neišnaudojote daugiau nei pusės kreditų VF vietoje ir neturite skolos valstybiniam studijų fondui. Pereiti į kitą universitetą išlaikant VF vietą yra galima, jeigu programa yra tos pačios studijų krypties studijų grupėje. Linkėjimai! VDU
Monika
Sveiki, ar galima baigiant pirmą kursą vnf vietoje, bandyti perstoti į visiškai tą pačią programą antram kursui tik į vf vietą?
VDU
Monika rašė: Sveiki, ar galima baigiant pirmą kursą vnf vietoje, bandyti perstoti į visiškai tą pačią programą antram kursui tik į vf vietą?
Laba diena, Taip, bandyti gauti VF vietą galite. Jeigu pavyktų, tuomet reikėtų persirašyti studijų sutartį. Linkėjimai! VDU
Monika
Sveiki, Šiaip metais baigiau bakalaurą, tačiau taip pat mokausi ir profesinėje mokykloje (vf). Norėjau pasiteirauti,ar galima stoti į vf magistrą, kai visdar mokausi profesinėje vf?
VDU
Monika rašė: Sveiki, Šiaip metais baigiau bakalaurą, tačiau taip pat mokausi ir profesinėje mokykloje (vf). Norėjau pasiteirauti,ar galima stoti į vf magistrą, kai visdar mokausi profesinėje vf?
Laba diena, Studijuoti magistro studijų VF vietoje galite jeigu šioje pakopoje dar neišnaudojote VF vietos. Taigi, studijavimas profesinėje mokykloje neturi įtakos. Linkėjimai! VDU
Reda
Kokie yra reikalavimai norint iš vnf perstoti į vf vietą pirmakursiui? Kokiu vidurkiu studentas turi mokytis, kad persirašytų sutartį į vf?
VDU
Reda rašė: Kokie yra reikalavimai norint iš vnf perstoti į vf vietą pirmakursiui? Kokiu vidurkiu studentas turi mokytis, kad persirašytų sutartį į vf?
Laba diena, Rotacija yra vykdoma kas vienerius studijų metus. Visų pirma, kažkas iš studijuojančių VF vietoje turi jos netekti, o tuomet pagal patvirtintą rotacijos tvarkos aprašą atrenkamas studentas į tą vietą. Konkretaus vidurkio nėra, tačiau būtina, kad ne mažiau 75 % įvertininimų atsižvelgus į jų apimtį kreditais, būtų didesni nei 7. Linkėjimai! VDU
Roberta
Laba diena, ar įmanoma įstoti į VF bakalauro vietą, jeigu 3 metus studijavau VNF vietoje, o paskutiniame kurse perstojau į VF vietą bakalauro?
VDU
Roberta rašė: Laba diena, ar įmanoma įstoti į VF bakalauro vietą, jeigu 3 metus studijavau VNF vietoje, o paskutiniame kurse perstojau į VF vietą bakalauro?
Laba diena, Pretenduoti į VF vietą galima, jeigu ankstesnėse studijose VF vietoje nebuvo išnaudota daugiau nei pusė kreiditų. Linkėjimai! VDU
Edita
Jeigu 2003 metais studijavau bakalaurą dalinai valstybės finansuojamoje vieyoje (tada mokėjau po 500 litų į pusmetį), ar dabar galiu studijuoti antrą bakalaurą vf vietoje?
VDU
Edita rašė: Jeigu 2003 metais studijavau bakalaurą dalinai valstybės finansuojamoje vieyoje (tada mokėjau po 500 litų į pusmetį), ar dabar galiu studijuoti antrą bakalaurą vf vietoje?
Laba diena, Jeigu VF vietoje išnaudota mažiau nei pusė studijų programos kreditų, tuomet pretenduoti į VF vietą yra galima. Dėl Jūsų situacijos siūlytume kreiptis ir pasitikslinti su LAMA BPO specialistais. Linkėjimai! VDU
Evelina
Kokie reikalavimai išlikti vf vietoje, jos neprarasti?
VDU
Evelina rašė: Kokie reikalavimai išlikti vf vietoje, jos neprarasti?
Laba diena, VF vietoje esantis studentas/-ė gali prarasti šią vietą, jeigu rotacijos metus nebus pasiektas pasiektas puikus pasiekimų lygmuo (kuomet ne mažiau 80 % studijų dalykų įvertinus jų apimtį kreditais yra įvertinti 10 arba 9) arba tipinis pasiekimų lygmuo (kuomet ne mažiau 75 % studijų dalykų įvertinus jų apimtį kreditais yra įvertinti 10-7). Plačiau apie rotacijos tvarką: https://www.vdu.lt/wp-content/uploads/2019/06/Rotacijos-tvarka.pdf Linkėjimai! VDU
Linas
Ar baigus bakalaura vf, galima stoti į nesusijusias su baigtu dalyku magistrantūros studijas vf vietoje? Ar tik į aukštesnę tų pačių studijų pakopą?
VDU
Linas rašė: Ar baigus bakalaura vf, galima stoti į nesusijusias su baigtu dalyku magistrantūros studijas vf vietoje? Ar tik į aukštesnę tų pačių studijų pakopą?
Laba diena, Taip, pretenduoti galite jeigu atitinkate magistro studijų taisyklėse keliamus reikalavimus konkrečiai programai. Kitu atveju, gali reikėti išklausyti papildomas studijas. Linkėjimai! VDU
Žilvinas
Sveiki, jei šiemet stojau į valstybės nefinansuojamą vietą VDU ir baigiau Rudenio semestrą kaip būtų galima pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą? Čia reiktų registruotis kokiam konkursui? Gal galėtumėte plačiau pasakyti kaip viskas vyksta?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]