Ar įmanoma įstoti į vf?


VDU
Žilvinas rašė: Sveiki, jei šiemet stojau į valstybės nefinansuojamą vietą VDU ir baigiau Rudenio semestrą kaip būtų galima pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą? Čia reiktų registruotis kokiam konkursui? Gal galėtumėte plačiau pasakyti kaip viskas vyksta?
Laba diena, Šiuo atveju Jums jokių veiksmų atlikti nereikia. Rotacija yra vykdoma kas vienerius studijų metus (vyksta po pavasario semestro), o jos metus atsižvelgiant į studijų rezultatus dalis studentų gali prarasti VF vietas, o jas užimti studentai iš VNF studijų vietų. Taip pat, jeigu kažkas studijuojantis VF vietoje nuspręstų nutraukti studijas anksčiau, tuomet į tą vietą būtų perkeltas asmuo iš VNF vietos. Abiem atvejais studentui iš anksto nieko daryti nereikia, kol negauna informacijos apie perkėlimą į kitą finansavimo pobūdį. Linkėjimai! VDU
Vadyba
Laba diena, koks buvo 2020m zemes ukio verslo vadybos magistro maziausias vf konkursinis balas? Ir kiek suteikta siam magistrui vf vietu? Aciu.
VDU
Vadyba rašė: Laba diena, koks buvo 2020m zemes ukio verslo vadybos magistro maziausias vf konkursinis balas? Ir kiek suteikta siam magistrui vf vietu? Aciu.
Laba diena, Dėl informacijos apie magistro studijas reikėtų kreiptis el. paštu studijos@vdu.lt Linkėjimai! VDU
Regis
Sveiki, Studijavau kolegijoje 3 metus, iš kurių - 2 metai vf 1 metai vnf. Studijų dėja nepabaigiau. Ar turiu galimybę gauti VF vietą? (Skaičiau jog yra galimybė vėl stoti į VF vietą jeigu valstybė nepadengė daugiau nei pusę studijų metų, tai universitete pusė studijų yra 2 metai, kolegijoje 1,5 metų. Gal šita sąlyga yra aprašyta konkrečiu finansuotų kreditų skaičiumi?)
Anon
Sveiki, Jeigu turi pabaiges Bakalaura kitoje salyje ir veliau nori stoti i antra bakalaura Lietuvoje ar galetum gauti valstybes financuojama vieta?
VDU
Regis rašė: Sveiki, Studijavau kolegijoje 3 metus, iš kurių - 2 metai vf 1 metai vnf. Studijų dėja nepabaigiau. Ar turiu galimybę gauti VF vietą? (Skaičiau jog yra galimybė vėl stoti į VF vietą jeigu valstybė nepadengė daugiau nei pusę studijų metų, tai universitete pusė studijų yra 2 metai, kolegijoje 1,5 metų. Gal šita sąlyga yra aprašyta konkrečiu finansuotų kreditų skaičiumi?)
Laba diena, Jeigu valstybė padengė pusę ar daugiau Jūsų studijų, tuomet antrą kartą pretenduoti į VF vietą toje pačioje studijų pakopoje negalite. Yra skaičiuojama tiksliai kreditais, tačiau šioje situacijoje panašu, kad išnaudojote tikrai daugiau nei pusę kreditų VF vietoje. Linkėjimai! VDU
VDU
Anon rašė: Sveiki, Jeigu turi pabaiges Bakalaura kitoje salyje ir veliau nori stoti i antra bakalaura Lietuvoje ar galetum gauti valstybes financuojama vieta?
Laba diena, Kadangi Lietuvoje dar neišnaudojote VF vietos bakalauro studijose, todėl pretenduoti į ją galite. Žinoma, jeigu atitinkate VF vietai keliamus reikalavimus. Linkėjimai! VDU
Žilvinas
Sveiki, Esu įstojęs į kolegiją, valstybės finansuojamoje vietoje, mokiausi apie vieną mėnesį ir dėl sveikatos problemų teko imti akademines mokslų atostogas, tad kyla klausimas jei aš noriu kitur perstoti (koelgija/universiteta) ar yra galimybė pretenduoti į valstybės finansuojama vietą?
VDU
Žilvinas rašė: Sveiki, Esu įstojęs į kolegiją, valstybės finansuojamoje vietoje, mokiausi apie vieną mėnesį ir dėl sveikatos problemų teko imti akademines mokslų atostogas, tad kyla klausimas jei aš noriu kitur perstoti (koelgija/universiteta) ar yra galimybė pretenduoti į valstybės finansuojama vietą?
Laba diena, Taip, dalyvauti konkurse galite, tačiau gavus kvietimą studijuoti ir pasirašant sutartį iškart turėtuėme nutraukti dabartinę sutartį. Linkėjimai! VDU
Simona
Sveiki, jeigu baigiau pirmos pakopos studijas VF, dabar jei istociau i VNF galeciau pereiti po kurio laiko i VF jei studiju rezultatai bus pakankamai geri?
VDU
Simona rašė: Sveiki, jeigu baigiau pirmos pakopos studijas VF, dabar jei istociau i VNF galeciau pereiti po kurio laiko i VF jei studiju rezultatai bus pakankamai geri?
Laba diena, Jeigu VF vieta jau yra išnaudota, antrą kartą studijuoti joje (net ir po rotacijos) negalite. Tokiu atveju išlieka galimybė nebent gauti stipendiją. Linkėjimai! VDU
Austėja
Sveiki, šiemet be skolų baigiau pirmą kursą VDA vf vietoje. Nuo rudens planuoju pasiimti akademines atostogas ar yra galimybė kitais mokslo metais atsisakius studijų VDA pretenduoti i vf vietą VDU humanitarinių mokslų fakultete?
VDU
Austėja rašė: Sveiki, šiemet be skolų baigiau pirmą kursą VDA vf vietoje. Nuo rudens planuoju pasiimti akademines atostogas ar yra galimybė kitais mokslo metais atsisakius studijų VDA pretenduoti i vf vietą VDU humanitarinių mokslų fakultete?
Laba diena, Taip, pretenduoti į kitų studijų VF vietą galite, jeigu dar neišnaudojote daugiau nei pusės kreditų VF vietoje. Linkėjimai! VDU
Giedrė
Sveiki, baigiau bakalaurą 2013 m. studijuodama VF, tačiau kas du metus dėl pasiektų gerų rezultatų gavau mokslo įmokų kompensacijas. Ar turiu galimybę studijuoti antrą vf bakalaurą? Ar galiu pretenduoti į vf magistro studijas?
Giedrė
Giedrė rašė: Sveiki, baigiau bakalaurą 2013 m. studijuodama VF, tačiau kas du metus dėl pasiektų gerų rezultatų gavau mokslo įmokų kompensacijas. Ar turiu galimybę studijuoti antrą vf bakalaurą? Ar galiu pretenduoti į vf magistro studijas?
* baigiau bakalaurą 2013 m. studijuodama VNF --atsiprašau--
VDU
Giedrė rašė: Sveiki, baigiau bakalaurą 2013 m. studijuodama VF, tačiau kas du metus dėl pasiektų gerų rezultatų gavau mokslo įmokų kompensacijas. Ar turiu galimybę studijuoti antrą vf bakalaurą? Ar galiu pretenduoti į vf magistro studijas?
Laba diena, Šiuo atveju VF vietos Jūs dar neišnaudojote, tad galite pretenduoti į VF vietą bakalauro studijose. Magistro studijose tai daryti taip pat galite, kadangi viena irgi dar neišnaudota. Linkėjimai! VDU
Gabija
Sveiki, ar pabaigus vieną bakalaurą vnf/st vietoje yra įmanoma įstoti į vf vietą kitoms bakalauro laipsnio studijoms?
VDU
Gabija rašė: Sveiki, ar pabaigus vieną bakalaurą vnf/st vietoje yra įmanoma įstoti į vf vietą kitoms bakalauro laipsnio studijoms?
Laba diena, VNF/ST vieta yra prilyginama VF vietai, tad toje pačioje pakopoje pretenduoti į VF vietą jau negalėtumėte. Linkėjimai! VDU
Antanas
Sveiki, įstojus į vf vietą bakalauro studijose nepraėjus nė pusmečiui planuoju jas mesti. Ar turėsiu galimybę kitais metais vėl pretenduoti į vf kitoje srityje?
VDU
Antanas rašė: Sveiki, įstojus į vf vietą bakalauro studijose nepraėjus nė pusmečiui planuoju jas mesti. Ar turėsiu galimybę kitais metais vėl pretenduoti į vf kitoje srityje?
Laba diena, Taip, jeigu neturėsite įsiskolinimų valstybei, tuomet pretenduoti į VF vietą galėsite. Linkėjimai! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]