Papildomi balai stojantiesiems į bet kurią studijų programą pridedami tiems asmenims, kurie atitinka patvirtintus kriterijus. Nepamišk, papildomi balai sumuojasi ir visi prisideda prie tavo konkursinio balo! Daugiau informacijos rasi čia https://bit.ly/39bTn5m arba žemiau surikiuotuose papidomų balų pristatymuose.

 

Esi šaulys? Tuomet tu jau +0,5 balo arčiau svajonės tapti Lietuvos karininku! Visiems šauliams, pateikusiems šaulio pažymėjimą, yra skiriama papildomai 0,5 prie jų konkursinio balo.

 

Baigei bazinius karinius mokymus ar privalomąją karo tarnybą? Planuoji studijuoti LKA ir tapti Lietuvos karininku? Prie savo konkursinio balo į bet kurią studijų programą gausi papildomus 0,7 balo, jei baigei BKM ar NPPKT.

 

 

Baigei Generolo P. Plechavičiaus kadetų licėjus? Jei esi šios mokyklos abiturientas tavo stojimo balas į LKA pasipildo 0,5 balo.

 

 

Esi karys savanoris? Tuomet stojant į LKA tu jau turi papildomus 0,5 balo, skirtus Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariams savanoriams.

 

 

Ar žinai, kad geri rezultatai tarptautinėse olimpiadose verti papildomų balų stojant į LKA? Tarptautinių olimpiadų bei konkursų laimėtojams yra skiriami atitinkamo dydžio papildomi balai: I vieta – 2,5 balo, II vieta – 1,5 balo, III vieta – 1 balas.

 

Jeigu esi šalies olimpiadų bei konkursų laimėtojas, stojant į LKA prie tavo konkursinio balo atitinkamai prisidės ir papildomi balai: I vieta – 1,5 balo, II vieta – 1 balas, III vieta – 0,5 balo.

 

 

Ar mokyklą baigei puikiais pažymiais? Tada tu gali gauti papildomus 0,25 balo stojant į LKA, jeigu tavo pirmojo arba antrojo konkursinio dalyko brandos darbo įvertinimas ne žemesnis nei 9.

 

 

Dalyvavai tarptautinėje arba nacionalinėje jaunimo savanoriškoje veikloje, kuri yra ne trumpesnė negu 3 mėnesiai? Tuomet prie savo konkursinio balo gali pridėti papildomus – 0,25 balo.

 

Jeigu tu baigei kūno kultūros modulį „Krašto gynyba“, tada tau yra skiriamas papildomas 0,1 balo.