Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg, pagerinusi tris nacionalinius rekordus ir įvykdžiusi sporto meistrės normatyvą, čempione tapo centro mokinė Laura. Tai pirmoji jėgos trikovės sporto meistrė Radviliškio rajone. Trikovėje surinkusi 315 kg, Laura tapo nugalėtoja ir absoliučioje įskaitoje.

Svorio kategorijoje iki 57 kg centro mokinė Kristina trikovėje surinko 295 kg ir iškovojo pirmąją vietą.

Centro moterų jėgos trikovės komanda čempionate iškovojo pirmąją vietą ir tapo stipriausia šalyje.

Jaunių tarpe svorio kategorijoje iki 57 kg pirmą vietą iškovojo Šeduvos gimnazijos mokinė Greta, trikovėje surinkusi 265 kg.

Suaugusių vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg šalies čempionu tapo Gintaras B., trikovėje surinkęs 550 kg.