Lietuvos sporto universitetas gali didžiuotis savo išskirtine teikiama paslauga – bakalauro ir magistrų studijų sutarčių sudarymu elektroninėje erdvėje. Lietuvos sporto universitetas – vienintelis Lietuvoje, naudojantis elektroninių valdžios vartų sistemą. Tai labai patogus būdas, studentams suteikiantis galimybę studijų sutartis pasirašyti nuotoliniu būdu, sutaupyti laiko, išlaidų ir paspartinti procesą.
  „Pirmoji elektroninė sutarčių pasirašymo paslauga atsirado dar 2014 m., kai ši buvo pritaikyta tik bakalaurams. Vėliau, 2015 m. atsirado galimybė sutartis pasirašyti ir magistrantams. Džiaugiamės, jog ši iniciatyva pasiteisino, matomas akivaizdus progresas, kiekvienais metais studentų, besinaudojančių šia paslauga, skaičius tik auga. Kaip ši paslauga veikia? Pirmiausia, prisijungus per Elektroninius valdžios vartus arba elektroninę bankininkystę, reikia užpildyti prašymą. Taip sudarome studentų sąrašą, norinčių sutartis pasirašyti elektroniniu būdu. Taigi, elektroninėje erdvėje pateikus prašymą suteikiame galimybę tokiu pat būdu užpildyti ir studijų sutartį, viskas itin paprasta ir greita“, – apie sutarčių pasirašymo elektroninėje erdvėje galimybes kalba LSU Informacinių technologijų ir nuotolinių studijų centro vedėjas Saulius Kreivaitis.

  Primename, kad kviečiamieji studijuoti LSU antrosios pakopos (magistro) studijose iki liepos 15 d. 15.45 val. privalo pasirašyti studijų sutartį internetu arba tai padaryti atvykus į Lietuvos sporto universitetą (LSU centrinių rūmų 217 kab. (Sporto g. 6, Kaunas). Internetu pasirašymas čia.

  Apie galimybę pasirašyti studijų sutartį elektroniniu būdu pakviestiesiems studijuoti pirmosios pakopos (bakalauro) studijose informuosime, kai bus paskelbti pakviestųjų studijuoti sąrašai (liepos 23 d.). Sekite LSU naujienas.

 

Parengta pagal tv3.lt informaciją