KTU pažada, kad kartu su psichologu Tomu Lagūnavičiumi, seminare „Kaip mokytis ir jausti malonumą“, bus atskleista metodika, kaip mokantis išnaudoti minimaliai energijos ir pasiekiant maksimalų malonumą, džiaugtis sukauptomis žiniomis.

 

Nemokamas renginys, kuris vyks dvi dienas, yra orientuotas  į dvi grupes: moksleivius ir jų tėvus. Pirmoji diena (spalio 24 d.), skirta 8-12 klasių moksleiviams, bet laukiami ir žingeidūs jaunesni moksleiviai. Jos metu, visi suinteresuoti kokybišku ir sklandžiu mokymosi procesu, kviečiami į „Romuvos“ kino teatrą, kuriame lauks ne tik minėtas praktinis seminaras, bet ir švedų režisieriaus Babako Nanafi filmas „Sebė“. Tai – Berlyno tarptautinio kino festivalio jaunimui skirtoje programoje „Generation“ geriausiu debiutu pripažinta drama, kurioje pasakojama apie nelengvą paauglystę, kurioje esminį lūžį padaro kūryba ir sugebėjimas neigiamą energiją paversti kuriančia.

 

Antroji projekto „Aspirinas“ diena (spalio 26 d.), skirta moksleivių tėvams. Psichologas Tomas Lagūnavičius, moksleivių tėvams skirtame seminare „Kaip išmokyti vaiką mokytis“, aiškins, kaip suprasti savo vaikus ir paskatinti juos mokytis. Anot psichologo, neužtenka vaikui tik liepti aklai „kalti“ informaciją, bet reikia pamokyti kaip tai daryti tinkamai –  be įtampos ar prievartos. Po seminaro su moksleivių tėvais, projekto organizatoriai tėvelius pakvies į kino seansą, kuriame bus rodomas filmas „Kovotoja“.

 

Danų režisierės filme, pagrindinės herojės Aišos tėvai tikisi, kad ji gerai mokysis ir studijuos universitete mediciną, tačiau mergina atranda Kung Fu...

 

Projekto „Aspirinas“ renginiuose po seminarų ir filmų peržiūrų bus galima asmeniškai padiskutuoti ar pasikonsultuoti rūpimais klausimais su psichologu bei KTU priėmimo skyriaus darbuotojais. 

 

Moksleiviams nemokamas aspirinas bus dalinamas spalio 24 d. nuo 12:30 val., tėvams – spalio 26 d. nuo 12 val.

 

Moksleivių klasėms reikalinga išankstinė registracija el. paštu moksleiviams@ktu.lt

 

Registruojantis reikia nurodyti mokyklą, klasę, mokinių skaičių, lydinčio mokytojo vardą, pavardę.

 

Visa papildoma informacija el. paštu: moksleiviams@ktu.lt

 

Pavieniams asmenims registracija nebūtina.

 

Renginys nemokamas