Su Gabriele kalbėjomės apie studijas ir sportą, kuris užima reikšmingą vietą jos gyvenime. Studentė sako, kad, jei nori ir sieki, įmanoma suderinti įvairias veiklas.

Paklausta, kaip pasirinko studijas, Gabrielė atskleidė, kad svarstė ir kitą variantą, tačiau džiaugiasi priėmusi sau palankų sprendimą.

„Planavau stoti į Kūno kultūros pedagogikos studijas, tačiau, vykstant konkursui, sužinojau, kad grupė nesusidaro, tad nusprendžiau save išbandyti kitur. Socialinis darbas yra labai susijęs su mano asmeniniu gyvenimu. Taip pat norisi būti naudingai, prisidėti prie kitų žmonių gerovės“, – sako Gabrielė.

Studijų patirtį Šiaulių valstybinėje kolegijoje pašnekovė apibūdina kaip tikrai labai prasmingą ir reikšmingą.

„Daug išmokau, daug sužinojau, esu įsitikinusi, kad dar daug išmoksiu ir sužinosiu. Studijos suteikia galimybę tobulėti, išmokti kažką nauja. Per praktikas skirtingose įstaigose susipažinau su įvairiomis socialinio darbo sritimis.

Gabrielės gyvenime svarbią vietą užima ir sportas, ji yra daugkartinė Lietuvos čempionė vienviečių ir dviviečių kanojų rungtyse.

„Sportas užima didžiąją mano gyvenimo dalį. Sportuoju jau 9 metus, todėl tai ne tik pomėgis, bet ir gyvenimo būdas. Sportuojant ugdomos tam tikros savybės – užsispyrimas, noras pasiekti rezultatų ir įvykdyti tai, ką sumanei“, – mintimis dalijasi sportininkė.

„Sportuoju profesionaliai. Kadaise labai patikdavo futbolas, bet dabar jį žaisti rizikinga, nes galiu patirti traumų. Taip pat yra tekę išbandyti žolės riedulį, tačiau ši sporto šaka manęs taip netraukė“, – pasakoja ŠVK studentė.

Birželio mėnesį Gabrielė užėmė 6 vietą Europos jaunimo čempionate!  

„Tai mano aukščiausias rezultatas. Anksčiau irgi esu neblogai pasirodžiusi tarptautinėse varžybose, tačiau vietos nebuvo tokios aukštos kaip ši“, – džiaugiasi sportininkė.

Sportas, anot Gabrielės, jai suteikia discipliną, džiaugsmą, norą tobulėti ir įrodyti visiems, kad merginoms ši sporto šaka tinka, jos gali pasiekti aukštų rezultatų.

„Kiekviena pergalė yra reikšminga, kaip ir pralaimėjimas. Tai suteikia motyvacijos. Sportas yra mano gyvenimo dalis. Sportas padeda išugdyti charakterį“, – įsitikinusi mergina.

Gabrielė džiaugiasi, kad jai sėkmingai pavyksta suderinti sportinę veiklą ir studijas. Darbo dienomis ji treniruojasi 2 kartus per dieną.  

„Esu labai dėkinga Šiaulių valstybinei kolegijai, visai administracijai, dėstytojams, kurie supranta mano užimtumą, padeda suderinti sportą ir studijas. Kai nori, viskas įmanoma. Tikrai yra nelengva, bet, manau, verta. Kiekvienas gali studijuoti ir užsiimti patinkančia veikla“, – užtikrintai kalba pašnekovė.

Socialinio darbo studijas Gabrielė siūlytų rinktis tiems žmonėms, kurie yra empatiški, nori padėti. Taip pat tiems, kurie yra susidūrę su socialiniu darbu, socialiniais darbuotojais, nori padėti kitiems pakeisti savo gyvenimus ir gyventi geriau. Galimybė padėti yra labai svarbi. Žmonės gali suprasti, kad įmanoma gyventi gražų, taikų ir gerą gyvenimą, tokį gyvenimą suteikti savo vaikams.

Linkime Gabrielei sportinių pergalių ir pasisekimo profesiniame kelyje!

Stojantiesiems primename, kad šiemet siūlome net 20 studijų programų sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

Turi klausimų, susijusių su stojimu, bendruoju priėmimu? Susisiekime telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Priėmimo tarnyba dirba centriniuose kolegijos rūmuose (Aušros al. 40, Šiauliai).

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!

www.svako.lt