LSU siūlo 10 magistrantūros studijų programų: Sporto edukologija, Treniravimo sistemos, Kineziterapija, Turizmo ir sporto vadyba, Kūno kultūra, Sporto fiziologija ir genetika, Taikomoji fizinė veikla, Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata, Sportinės veiklos analizė (International Master in Performance Analysis of Sport), Krepšinio treniravimas ir valdymas (International Basketball Coaching and Management).

Likusios laisvos valstybės finansuojamos vietos:

Kineziterapija – 2;
Krepšinio treniravimas ir valdymas – 1;
Sportinės veiklos analizė – 5;
Sporto fiziologija ir genetika – 1;
Taikomoji fizinė veikla – 2;
Kūno kultūra – 5;
Turizmo ir sporto vadyba – 4.

AKTUALU! Įstojusiesiems į valstybės nefinansuojamas vietas yra galimybė sumažinti studijų kainą.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta Universitete (Centrinių rūmų 101a kab., Sporto g. 6, Kaunas) ir internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 3 pageidavimų, juos išdėstydami prioriteto tvarka.

Prašymus galima pateikti iki 2022 m. liepos 17 d. LSU absolventams, baigusiems studijas 2011 m. ir vėliau, nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio.

Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, galite pateikti akademinę pažymą.

Kontaktai pasiteirauti:
Studijų departamentas
Centrinių rūmų 101a kabinetas
Sporto g. 6, LT-44221, Kaunas
Tel. +370 677 69495
El. p. priemimas@lsu.lt