Šiaulių valstybinė kolegija – vieta, kur pildosi svajonės ir siekiai! Baigusi 12 klasių tiksliai žinojau, kuo noriu tapti, tačiau kitose aukštosiose mokyklose neradau man tinkančios studijų programos. Dauguma programų buvo panašios, tačiau neatitiko mano norų. Paklausiusi artimo žmogaus patarimo pasidomėjau Šiaulių valstybine kolegija. Po kelių akimirkų atradau save! Pasirinkau Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studijų programą“.
 
 
Pradėjusi studijas, kaip pasakoja Skaistė, ji susipažino su motyvuotais bendrakursiais, aukštą kvalifikaciją turinčiais dėstytojais ir darbščia administracija. Aukštojoje mokykloje mergina pritapo be galo greitai.
 
Skaistė Kairytė yra Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybės prezidentė, „Erasmus+“ mentorė, viešinimo komandos narė ir turi daugybę kitų pareigų.
 
Studentė džiaugiasi suteikiamomis įvairiomis tobulėjimo ir ugdymosi galimybėmis.
„Atvira ir jauki atmosfera visada laukia tavęs, kai atveri kolegijos duris. Šiaulių valstybinė kolegija – vieta, kur pildosi svajonės ir siekiai!“ – sako Skaistė.
 
Prisijungsi? Priėmimas jau vyksta!
 
Jeigu kaip ir Skaistė, norėtum studijuoti Organizacijos komunikaciją ir rinkodarą, naudingos informacijos apie šią programą rasi čia: https://bit.ly/SVAKO_OKR2022.
 
Stojančiuosius konsultuojame telefonu 8 615 97 114, arba el. paštu priemimas@svako.lt. Susisiekime!