Rytoj iki 12 val. stojantieji sulauks papildomo priėmimo rezultatų.

Tie, kurie gaus kvietimą studijuoti bendrojo priėmimo papildomame etape (kvietimas bus matomas stojančiajam prisijungus prie asmeninės paskyros www.lamabpo.lt informacinėje sistemoje, skiltyje „Užpildytas prašymas“), bus kviečiami sudaryti studijų sutartis.

Svarbu žinoti, kad jeigu užpildėte bendrojo priėmimo prašymus, savo įstojimo galimybes gali pamatyti jau dabar, skiltyje „Užpildytas prašymas“. Turite matyti suskaičiuotą konkursinį balą kiekvienoje jūsų prašymo eilutėje ir informaciją, ar pageidavimas dalyvauja konkurse. Jei pageidavimas konkurse dalyvauja – viskas gerai, galite tikėtis gauti kvietimą. Jei pageidavimas konkurse vis tik nedalyvauja, susisiekite su priėmimo tarnyba, kad išsiaiškintumėte priežastis, pasikonsultuotumėte dėl tiesioginio priėmimo.

Pirmajame bendrojo priėmimo etape studijų sutartis su Šiaulių valstybine kolegija (ŠVK) jau pasirašė 204 studentai, iš jų 154 – valstybės finansuojamų studijų. Papildomos sutartys pasirašomos ir tiesioginio priėmimo metu.

Papildomame bendrojo priėmimo etape Šiaulių valstybinės kolegijos programos išlieka populiarios. Jos šio etapo stojančiųjų prašymuose įrašytos 184 kartus, 55 iš jų – pirmuoju prioritetu. Šiame etape daugiausia stojančiųjų susidomėjimo sulaukė socialiniai ir sveikatos mokslai, populiariausios studijų programos: Organizacijos komunikacija ir rinkodara, Informacijos valdymas, Bendrosios praktikos slauga, Socialinis darbas. Nedaug atsilieka ir inžinerijos mokslai – stojantieji aktyviai rinkosi Automobilių techninį eksploatavimą, Gamybos inžineriją, Statybą. Verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėje stabilias pozicijas išlaiko Buhalterinės apskaitos studijų programa.

Tikimasi, kad rugsėjo 1-ąją studijų metus Šiaulių valstybinėje kolegijoje pradės per 350 pirmakursių.

Elektroninės sutartys su pakviestais studijuoti papildomame bendrojo priėmimo etape asmenimis pasirašomos nuo rugpjūčio 20 dienos 15 val. iki rugpjūčio 23 dienos 24 val. Popierines sutartis Šiaulių valstybinėje bus galima pasirašyti rugpjūčio 21 d., šeštadienį, nuo 9 iki 15 val. ir rugpjūčio 23 d. nuo 8 iki 16.30 val. Stojantieji laukiami ŠVK priėmimo tarnyboje (Aušros al. 40).

„Primename, kad asmenims, nedalyvavusiems bendrajame priėmime, dar yra galimybių tapti Šiaulių valstybinės kolegijos studentais, nes iki rugsėjo tęsiasi tiesioginis priėmimas į visas studijų programas, į valstybės nefinansuojamas studijų vietas“, – sako Šiaulių valstybinės kolegijos direktorės pavaduotojas dr. Nedas Jurgaitis.

Stebima tendencija, kad į kolegijas drąsiai stoja ir vyresni asmenys. Pasirašę universitetinių studijų sutartis bendrojo priėmimo pagrindiniame etape asmenys iki 25 metų amžiaus sudaro 96 proc., o pasirašiusių koleginių studijų sutartis – 83 proc., visi kiti yra vyresni, vyriausiems per 60 metų! 

Stojantieji ir visi tie, kurie norėtų studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje, bet kol kas dar abejoja dėl savo galimybių, kviečiami konsultuotis ir tapti aukštosios mokyklos bendruomenės dalimi.

Šiaulių valstybinė kolegija studijų metus tikisi pradėti kontaktiniu būdu, todėl ragina esamus ir naujus bendruomenės narius skiepytis, kad  paskaitos ir praktiniai užsiėmimai galėtų vykti auditorijose.

Galutinius 2021 m. priėmimo rezultatus bus galima apibendrinti jau prasidėjus studijų metams.

Stojančiuosius konsultuojame telefonais  8 615 97 114, (8 41) 52 50 51, el. paštu priemimas@svako.lt. Susisiekime!