Mūsų šalyje šią iniciatyvą palaikė ir skatino Lietuvos sporto universiteto (LSU) Fizinio ugdymo ir sporto studijų programos komitetas.

„Labai džiaugiamės, kad prie šio pasaulio rekordo aktyviai prisidėjo visa LSU bendruomenė, studentai, Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija, mokytojai, mokiniai ir net senjorai. Tikimės, kad ši pamoka paskatins visus ir toliau būti fiziškai aktyvius, domėtis netradicinėmis fizinio ugdymo formomis, pasitelkti informacines technologijas žmonių sveikatinimui, ypač karantino sąlygomis. Per COVID-19 pandemiją, kai atšaukti svarbūs sporto renginiai, o fizinis aktyvumas tampa kone prabanga, virtualios treniruotės vis labiau populiarėja: daugybė internetinių platformų ir socialinių tinklų siūlo įvairias mankštas, nemokamas nuotolines mažo ir didelio intensyvumo fizines veiklas, šokius, žaidimus ir kt.
Su dabartiniais ir būsimais Fizinio ugdymo ir sporto studijų programos studentais ieškome bei toliau ieškosime inovatyvių būdų, kaip informacines technologijas pritaikyti Lietuvos mokinių ir visos visuomenės fiziniam aktyvumui skatinti. Karantinas neturėtų būti kliūtis nejudėti. Juk žinome, koks naudingas mūsų sveikatai fizinis aktyvumas, o svarbiausia, kad fiziškai aktyvūs – laimingesni“, – teigė Fizinio ugdymo ir sporto studijų programos profesorius dr. Arūnas Emeljanovas.