El. parduotuvė
Vardas
Registruotis
Slaptažodis
Pamiršai slaptažodį?
Registruotis
|
Pamiršai slaptažodį?
Konkursinio balo skaičiuoklė
Žurnalas KUR STOTI
Žurnalas KUO BŪTI
FORUMAS
Naujienos
Svarbiausios datos
Apie studijas užsienyje
Testai
Pradžia
Naujienos
Konkursinio balo skaičiuoklė 2024
Svarbiausios datos
Testai
Forumas
Nuorodos
Kontaktai
Žurnalų e-parduotuvė
Universitetų sritis
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Kauno technologijos universitetas
Lietuvos sporto universitetas
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Mykolo Romerio universitetas
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Kolegijų sritis
Kauno kolegija
Klaipėdos valstybinė kolegija
Profesinių mokyklų sritis
Panevėžio mokymo centras
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Į naujus mokslo metus – tvariai: naudinga ne tik gamtai, bet ir piniginei
( )
Pasiruošimas naujiems mokslo metams ne vienam tampa dideliu iššūkiu. Tiek moksleiviams, tiek studentams, rodos, reikia daugybės naujų dalykų: nuo kanceliarinių prekių, drabužių iki naujų elektronikos prietaisų ar baldų. Vis tik aklas, neapgalvotas pirkimas dažniausiai yra ne tik nuostolingas, bet ir netvarus. To išvengti padeda taupūs, o kartu ir tvarūs sprendimai, tikina Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) mokslininkė dr. Rūta Mikučionienė.
Laiko dar yra: skelbia papildomą priėmimą į šias studijų programas
( )
Pasibaigus pagrindinio priėmimo į aukštąsias mokyklas etapui, VILNIUS TECH universiteto bendruomenė džiaugiasi į savo gretas pakvietusi net 1394 studentus. Jeigu svajojote studijuoti, tačiau įstoti nepavyko – nesijaudinkite, laiko dar turite.
VILNIUS TECH mokslininkas sukūrė medžiagą, kuri geriau apsaugos nuo gaisro
( )
Gaisras – nelaimė, kuri gali padaryti didžiulės finansinės, emocinės ir fizinės žalos, kartais – net kainuoti gyvybę. Siekiant užtikrinti veiksmingą gaisrų prevenciją, yra be galo svarbu pasirūpinti statybos produktų gaisrine sauga. Prie to prisideda ir VILNIUS TECH mokslininkas, statybos inžinerijos mokslų krypties daktaras Tomaš Veliseičik, sukūręs statybinę kompozitinę medžiagą, užtikrinančią geresnę apsaugą nuo gaisro.
Paskelbti papildomo stojimo rezultatai: kur dar galima stoti II etape?
( )
Papildomo priėmimo I etapo metu pakvietimų studijuoti VILNIUS TECH sulaukė 138 jaunuoliai, 77 iš jų – į valstybės finansuojamas vietas.
CalPoly vasaros mokykla 2024: JAV studentų įspūdžiai apie VILNIUS TECH
( )
Pralėkė 11-oji VILNIUS TECH ir Kalifornijos politechnikos valstybinio universiteto CalPoly (JAV) tarptautinė statybos inžinerijos vasaros mokykla. Šešias savaites daugiau kaip 20 studentų joje mokėsi trijų dimensijų pastatų projektavimo, kurį dėstė profesoriai dr. Edmond Saliklis ir dr. John Lawson. Kompiuterines programas jauniesiems kūrėjams dovanojo Computers and Structures Inc kompanija.
Atskleidė, kas svarbiausia renkantis būsimas studijas
( )
Liepos pabaigoje pasibaigus pagrindiniam priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas etapui, tūkstančiai šalies abiturientų jau sužinojo, kur rudenį pradės studijuoti. Pageidavimą mokytis Vilniaus Gedimino technikos universitete (VILNIUS TECH) šiemet išreiškė daugiau nei 8 tūkst. jaunuolių, arba beveik dešimtadaliu daugiau nei pernai.
VILNIUS TECH bendrabučių renovacijai skirs apie 14 mln. eurų
( )
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH) ruošiasi naujiems mokslo metams ir studentų priėmimui. Studentų gyvenimo sąlygų gerinimui VILNIUS TECH skirs apie 14 mln. eurų.
Stereotipus laužanti A. Dudoit: „Svarbiausia nepasiduoti, kai nėra saulės“
( )
Šiandieninėje visuomenėje visi turi lygias teises bei galimybes, tačiau neretai pasitaiko atvejų, kai tenka laužyti visuomenėje lyčių pagrindu susiformavusius stereotipus. Tai patvirtinti gali ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Antano Gustaičio aviacijos instituto (AGAI) mokslininkė ir oro navigacijos paslaugų teikėjo priežiūros institucijos vyriausioji specialistė dr. Anrieta Dudoit.
Šiukšlių kiekis kosmose didėja: turės rimtų pasekmių moksliniams tyrimams
( )
Vos sutemus, pakėlę akis į dangų, žmonės dažniausiai grožisi užburiančiu vaizdu, tačiau retas žino, kad kosmose yra ir daugybė plika akimi nematomų šiukšlių.
Kas nulemia studijų sėkmę?
( )
Baigėsi pirmasis stojančiųjų priėmimo į aukštąsias mokyklas etapas. Kai kurie stojantieji džiaugiasi gavę kvietimus į norimas studijų programas, bet kai kuriems galbūt pritrūko balo, o gal drąsos siekti svajonių specialybės. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Duomenų analizės technologijų studentas, dabar jau absolventas Juras Lukaševičius, studijuodamas duomenų analizės technologijas, bakalauro baigiamajame darbe kėlė klausimą, kas turi įtakos studijų sėkmei.
Susipažinkite: specialistai, be kurių pasaulis sustotų
( )
Ar kada susimąstėte, kas atsitiktų, jei sustotų transporto bei logistikos tiekimo sistema? Praktiškai per savaitę sutriktų maisto produktų tiekimas, atsirastų medikamentų trūkumas gydymo įstaigose, išnyktų švieži ir greitai gendantys produktai, nebedirbtų paštas ir kurjerių tarnybos, prasidėtų sanitarinės problemos dėl nepašalintų atliekų ir t.t. Kad taip neatsitiktų, dirba logistikos ir transporto vadybos sistemos specialistai, kurie organizuoja, prižiūri bei kontroliuoja logistikos tiekimo gra
„LTG Cargo“ vadovė: „Tvari ir efektyvi ateitis neįmanoma be geležinkelių
( )
„Siekiant Europos Žaliojo kurso tikslų, inžinerinių specialybių ir geležinkelių vaidmuo tampa vis didesnis, o krovinių gabenimas traukiniais artimiausiu metu Europoje turėtų išgyventi renesansą“, – teigia LTG grupės krovinių vežimo bendrovės „LTG Cargo“ generalinė direktorė Eglė Šimė, praėjusiais metais pelniusi Europos geležinkelių „Rail Trailblazer“ apdovanojimą.
K. Kairienė griauna mitus: inžinerija – ne tik vaikinams
( )
Visuomenėje vis dar galima išgirsti stereotipų, susijusių su inžinerijos krypties mokslais – neva juos baigę žmonės dirba neįdomų, monotonišką darbą, negeba tinkamai komunikuoti ar kad inžinierių darbe vyrauja rutina ir visiškai nėra kūrybos. Vienas iš klaidingiausių – kad inžinerijos sritis netinkama merginoms.
Inžinerija sudomino dar vaikystėje – šiandien ugdo jaunuosius talentus
( )
Daugelis ekspertų, kalbėdami apie šiuolaikinių specialistų darbo poreikį rinkoje, pabrėžia, kad labiausiai trūksta išmanančių inžineriją. Tam pritaria ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) alumnas, įmonėje „EPAM Systems“ dirbantis Gerimantas Pukys. Tiesa, šią problemą jis stengiasi spręsti – prisideda prie jaunųjų inžinierių talentų paieškų ir jų ugdymo.
Skaitmeniniai ženkliukai: skatina įsitraukti į veiklas ir ugdo įgūdžius
( )
Pastaraisiais metais skaitmeniniai ženkliukai pasaulyje įgyja vis didesnę reikšmę visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir jo metu įgytų kompetencijų pripažinimo srityje. Jie yra technologiškai saugūs, lengvai patikrinami, leidžiantys sužinoti detalią informaciją už ką ir kada buvo gauti, kas juos išdavė. Be to, jais galima lengvai dalintis socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, skaitmeniniuose gyvenimo aprašymuose. Kadangi skaitmeniniai ženkliukai padeda pripažinti studentų pasiekimus, pran
Puslapiai:
1
2
3
4
...
53
54
55
56
57
58
59
Žurnalas KUO BŪTI
Žymės:
#aukštosios mokyklos
,
#Lietuva
,
#paroda
,
#priėmimas
,
#profesinės mokyklos
,
#universitetai
,
#užsienis
,
#Žurnalas "Kur stoti"