Oralaivių pilotavimas


Darius
Laba diena Norejau paklausti ,kiek konkreciai balu reikia surinkti is matematikos ir fizikos egzaminu kad butu reali galimybe istoti i valstybes finansuojamas studijas ? Sveikata turiu A klases.
 
VGTU AGAI ASKTC
Darius rašė: Laba diena Norejau paklausti ,kiek konkreciai balu reikia surinkti is matematikos ir fizikos egzaminu kad butu reali galimybe istoti i valstybes finansuojamas studijas ? Sveikata turiu A klases.
Laba diena, Jus dominanti informacija yra šioje nuorodoje: http://stojantiesiems.vgtu.lt/statistika/i-vgtu-pirmosios-pakopos-nuolatines-studijas/
 
Laurynas
Sveiki! Norėjau paklausti gal kas žino kur mokytis šios specialybės užsienyje? Kokie ten būtų sveikatos ir profesinio tinkamumo reikalavimai ir kokie reikalai dėl studijų kainų? Ir ar iš vis jūsų manymu verta mokytis šios specialybės užsienyje?
 
VGTU AGAI ASKTC
Laurynas rašė: Sveiki! Norėjau paklausti gal kas žino kur mokytis šios specialybės užsienyje? Kokie ten būtų sveikatos ir profesinio tinkamumo reikalavimai ir kokie reikalai dėl studijų kainų? Ir ar iš vis jūsų manymu verta mokytis šios specialybės užsienyje?
Laba diena, Laurynai, Jei siekiate karjeros orlaivių pilotavimo srityje, tai nėra svarbu, kurioje šalyje baigsite aviacijos studijas. Visuomet bus vertinama Jūsų įgyta ATPL (avialinijų) licencija ir priskraidytų valandų skaičius orlaiviais. Aviacijos institutą baigę studentai turėdami visas reikalingas licecijas ir papildomai į save investavę dirba daugelyje pasaulio šalių įvairiose avialinijose.
 
Domantas
Sveki, Esu devintokas, ir aš rimtai susidomėjau aviacijos piloto studijomis, ir norėčiau paklausti, ar baigus visą mokymosi kursą, ir gavus licencijas, ar reikia dar papildomai mokėti pinigų, kad gaučiau reikiamas skrydžių valandas užbaigti praktikos kursui? Taip pat norėčiau pasiteirauti, ar realu būtų po 5-10 metų įsidarbinti kaip pilotu Lietuvoje. Laukiu atsakymų :)
 
VGTU AGAI ASKTC
Domantas rašė: Sveki, Esu devintokas, ir aš rimtai susidomėjau aviacijos piloto studijomis, ir norėčiau paklausti, ar baigus visą mokymosi kursą, ir gavus licencijas, ar reikia dar papildomai mokėti pinigų, kad gaučiau reikiamas skrydžių valandas užbaigti praktikos kursui? Taip pat norėčiau pasiteirauti, ar realu būtų po 5-10 metų įsidarbinti kaip pilotu Lietuvoje. Laukiu atsakymų :)
Laba diena, Domantai, Jei dalyvausite "Kadetų" programoje avialinijose, tai yra tikimybė, kad galbūt ir nereikės papildomai į save investuoti po studijų baigimo. Viskas priklauso nuo susitarimo su avialinijomis. Daugiau apie kadetų programą: http://www.ryanair.com/index.php/en/careers/job/10002 Baigę aviacines studijas, absolventai paprastai įsidarbina per 1-2 metus avialinijose. Viskas yra labai individualu.
 
flash
Laba visiems. Turiu daug klausimu, bet tikiuosi kad visi bus teigiamai atsakyti. Dabar esu 10 , planuoju stoti i pilotavima baltic aeronoutic academy arba vgtu. Pagrindinis mano klausomas butu ar praeiciau sp1(sveikatos pazima) jei mano akys yra atigmatik. -2.5. taciau pereina i trumparegyste. ar imanoma pereiti sp1 be akiu koregavimo su lazeriu? os anksto dekui:)
 
VGTU AGAI ASKTC
flash rašė: Laba visiems. Turiu daug klausimu, bet tikiuosi kad visi bus teigiamai atsakyti. Dabar esu 10 , planuoju stoti i pilotavima baltic aeronoutic academy arba vgtu. Pagrindinis mano klausomas butu ar praeiciau sp1(sveikatos pazima) jei mano akys yra atigmatik. -2.5. taciau pereina i trumparegyste. ar imanoma pereiti sp1 be akiu koregavimo su lazeriu? os anksto dekui:)
Laba diena, siūlytume paskambinti į Civilinės aviacijos administracijos Aviacijos medicinos skyrių: Vyresnioji specialistė Ramutė Čivilienė Tel.: (8 5) 273 92 58; Faks. (8 5) 273 92 48 El. p. ramute.civiliene@caa.lt Turėtų Jums tiksliau pasakyti.
 
Viktorija
Sveiki visi mielieji, kurie domitės Orlaivių Pilotavimu. Pabūsiu bjauri ir pasiūlysiu visiems pirmiausia perskaityti visą forumą, jį įkuriau prieš stodama į AGAI, o dabar jau esu baigusi ir mielai galiu pakonsultuoti studijų klausimais, bet būkime teisingi, kiek galima atsakinėti į tuos pačius klausimus, kurie jau n kartų aptarti forume. Klausiate apie regėjimo apribojimus, apie stojimo balus, visa tai arba publikuojama VGTU puslapyje arba jau aptarta forume. Šiaip jame paviešinta informacijos, kurios niekur nerasite, tad jei taip labai domitės, pirmiausia savo domėjimą išreikškite perkaitymu bent jau to, kas jau čia detaliai išnagrinėta. Kūriau forumą su mintimi, kad gal koks vienas kitas studentas atsilieps ir man papasakos, kas iš tiesų vyksta instituto viduje, papasakos apie studijas, tam, kad suprasčiau ar tikrai šito noriu, ar man tai bus įdomu, ar pajėgsiu, tikrai ne dėl to, kad paklausčiau internete surandamų faktų. Naudokitės proga, kurios aš neturėjau, nes kaip matau net keli studentai šį forumą aplanko ir klauskit to, kas iš tiesų svarbu. Ar jums įdomu tik įstoti? Įstojimas nieko nereiškia, jei šiaip ne taip sugrandai reikiamus balus, bet nekenti matematikos ir fizikos, kas apskritai yra daugumos aviacinių mokslų pats pagrindas. Ar verta stoti tam, kad po to 5 metus save kamuoti dalykais, kurie neįdomūs? Čia tik pamastymai, kurie tikiuosi užves jus ant kelio. Tikiuosi nė vieno neįžeidžiau ir drąsiai klauskit.
 
Gedas
Labas Viktorija, uzduosiu viena paprasta klausima, ar yra perspektyvu mokytis lietuvoj sia specialybe? ar tu dabar pati dirbi pagal sia specialybe?:) dekoju.
 
Viktorija
Taip yra perspektyvų, aišku Lietuvoje šiuo metu nėra nacionalinio vežėjo neskaitant Air Lituanicos, tad darbą gauti po baigimo nėra taip paprasta, tačiau jau trys mano grupiokai įdarbinti Air Baltic, keletas vyresnių Wizzair, be abejonės, viskas nėra paprasta, reikia investicijų, tačiau norint darbą rasti įmanoma, ypač jei nesi pririštas prie Lietuvos. Aš pati kolkas nedirbu pagal specialybę, tačiau gana prasmingai pritaikau žinias aviakompanijoje. Kaip ir beveik visi kiti grupiokai, kurie kolkas dar negavo pilotų darbo.
 
Ricardas
Sveiki, man kaip ir viskas yra aisku, tik yra viena didziule dilema. Esu devintokas, ir savo ateiti sieju su orlaiviu pilotavimu. TAi mano dilema yra tokia- didesni potrauki jauciu karinei aviacijai, bet realiai lietuvoje jos nera, tai kaip dabar ? Jei mokyciausi VGTU AGAI, tai realiai kaip suprantu, negaleciau veliau dirbti kitos salies kariuomeneje? O isviso ar butu imanoma dirbti kitos salies kariuomeneje?
 
Klausimas
Sveiki! Norėčiau pasiteirauti jau dirbančių pagal šią specialybę žmonių. Kokia yra piloto virtuvė? Ar po ilgesnio darbo nepasidaro darbas nuobodus, rutininis ir monotoniškas? Kas kiek laiko tenka skristi? ir pan.. Aš pats vis dar abejoju ką rinktis tarp fizikos, inžinierinių mokslų ir aviacijos. Nuo mažens mane traukia lėktuvai, mėgstu konstruoti RC aviamodelius, taip pat darbas atrodo gana dinamiškas (juk yra galimybė keliauti) bet taip pat norisi ir kažko kūrybiško ir kas skatintų tobulėti, tai užtat ir dvejoju ar aviacija ta vieta kur galima išnaudoti kūrybinį potencialą, nes darbas atrodo grynai techninis. Lauksiu įžvalgų ir patarimų. Dėkoju iš anksto.
 
Vilius
Viktorija rašė: Sveiki visi mielieji, kurie domitės Orlaivių Pilotavimu. ... Tikiuosi nė vieno neįžeidžiau ir drąsiai klauskit.
Labas :] gal būtų įmanoma susisiekti su tavimi ir pakalbėti plačiau?
 
Ali
Sveiki, norėjau paklausti ar studijuojant AGAI į mokymo programą įeina 200 valandų skrydžių lėktuvu?
 
Nidas
Sveiki. Kokį pažimį reikia turėti fizikoje ir matematikoje kad įstočiau?
 
Matas
Sveiki, Esu dvyliktokas ir sprendžiu kurio kelio man siekti. Svarstau apie orlaivių pilotavimą, tačiau mane traukia karinės oro pajėgos. Taigi , galbūt čia yra žmonių, kurie studijuoja ar studijavo orlaivių pilotavimą per LKA, norėčiau su jumis susisiekti ir galbūt jūs man padėsit tvirtai nuspręsti, kurio kelio siekti. Dėkoju už pagalbą
 
Matas
Sveiki dar kartą, Gal yra žinančių, išlaikius profesinio tinkamumo testą karo akademijoje ar reikės jį vėl laikyti VGTU, o gal reikės tik dalį?
 
To Matas
Stojant i orlaiviu pilotavima ir skrydziu valdyma profesinio tinkamumo testus reikia laikyti organizuojamus VGTU. Karo akademijos testai nebus uzskaityti
 
krn
Sveiki. Gal kas placiau zino kaip su orlaiviu pilotavimu lka? kaip su profesinio tinkamumo testais, ar reikia ir agai ir lka praeiti? Konkursiniai dalykai laikomi pagal orlaiviu pilotavima, kaip suprantu, ne pagal mgtv?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]