Oralaivių pilotavimas

To Vilius
Jei reikia, siame forume jau yra paminetas mano el. pastas, jis ne daznai tikrinamas, tad galiu veluoti su atsakymu. Sekmes visiems!

andrejaslekyte
Laba diena, Esu būsima vienoliktokė, noriu studijuoti skrydžių valdymą. Skaitydama VGTU internetiniame puslapyje esančią informaciją, radau, jog norint tai studijuoti, reikia turėti 3 klasės sveikatos pažymėjimą. Tad noriu paklausti, ar galima įstoti į skrydžių valdymą, jei mano regėjimas yra -5 dioptrijos? Ačiū už atsakymą.

Algis
Laba diena, noreciau stoti i VGTU AGAI ir noreciau paklaust keliu klausymu 1.buvau jusu internetineje svetaineje ir ten man iskilo klausimas: galima rinktis tik 1 padalini ir ji mokintis ar galima visus (7 atrodo)? 2.kiek reikia moket uz PILNA kursa? 3.kai pabaigi mokslus tu gali iskart eit dirbt keleiviniu lektuvu pilotu (BOEING, AIRBUS ir tt) ar reik dar kursus laikyt? 4.ar gali uzsienije but pilotu ar cia tik lietuvoj galios visos sios licenzijos? ISKART DEKOJU UZ ATSKYMA :) P.S atsiprasau uz klaidas :/

Lakunas
Sveiki. Ar dar yra vgtu orlaiviu pilotavimo programa? Nes nerandu ieskodamas...

Toma
esu 9-okė ir labai domiuosi pilotavimu. Ir norėjau paklausti ar labai sunkūs mokslai?

Ernestas
Laba diena , dabar as 6 - oj klasei svajojiu tapti pilotu nuo 6 metu . Kur Lietuvoje galima stoti laikyti pilotavimo kursus ir ant kiek procentu reikia išlaikyti egzaminus ?? Prašau atsakyt . Ačiū

Ernestas
Prašau atsakykite

Džiugas
Toma rašė: esu 9-okė ir labai domiuosi pilotavimu. Ir norėjau paklausti ar labai sunkūs mokslai?
Aišku sunkus, mokslų lengvų nebūna...

Džiugas
Ernestas rašė: Laba diena , dabar as 6 - oj klasei svajojiu tapti pilotu nuo 6 metu . Kur Lietuvoje galima stoti laikyti pilotavimo kursus ir ant kiek procentu reikia išlaikyti egzaminus ?? Prašau atsakyt . Ačiū
Viskas šiame forume parašyta, pasiskaityk.

Administratorius
Ernestui, Lietuvoje anksčiausiai nuo kada galima pradėti skraidyti 15 m. Atvažiuokit į atvirų durų dieną http://www.pociunai.lt/, kada ji bus paskelbs internete. Iš pradžių tapsite sklandytoju ir taip po truputį pradėsite siekti savo svajonės.

Guoda
Sveiki! Norėjau paklausti ar įmanoma dirbti keleivinių lėktuvų pilotu jei tavo ūgis siekia 1,6m.? Iš anksto dėkui.

Viktorija
Sveiki esu 7-okė ir nuo mažens svajoju būti pilotė. Kokią siūlytumėte mokyklą pradiniam ugdymui būsimiems pilotams?

Mindaugas
Sveiki, esu 10-tokas ir nuo mažens duomiuosi lėktuvais svajonė dirbti būtų oro pajėgose arba civiliuose Boeing lėktuvuose pilotu. Tai turiu klausimą kaip įstoti ko reikia stojant ir kokių vidurkiu reikia baigti kad istotum į nemokama. Ačiū už atsakymus. Geros likusios dienos

Mindaugas
Sveiki, esu 10-tokas ir nuo mažens duomiuosi lėktuvais svajonė dirbti būtų oro pajėgose arba civiliuose Boeing lėktuvuose pilotu. Tai turiu klausimą kaip įstoti ko reikia stojant ir kokių vidurkiu reikia baigti kad istotum į nemokama. Ačiū už atsakymus. Geros likusios dienos

Domantas
Jei kam kyla klausimų dėl studijų, arba stojimų, susijusių su šia specialybe, tai galite laisvai rašyti į el paštą: paiciusd@gmail.com :)

polyphemus
iki kokio amžiaus galima gauti vf vieta? ar isvis yra amžiaus limitas?

Justsxf
Sveiki, kadangi seniai svajoju apie stojimą į orlaivių pilotavimą ir atėjus laikui rinktis dalykus, kuriuos mokysiuosi 11-12-oje klasėse, siekiant įstoti, iškilo keletas klausimų: - Ar sunku įstoti į valstybės finansuojamą vietą? - Kokių egzaminų reikia stojant? - Kokios mokslų kainos, jei neįstoju į vf? Ir gal turite kokių "šiaip" patarimų stojant į orlaivių pilotavimą?

Lukas
Laba visiems. Mane domina si mokymosi ir darbo kryptis, buve ir esantys studentai, pasau jusu kontakto duomenu [/b] , noreciau paklausi ivairiu klausimu apie studijas ir patirti mokantis sia specialybe! Man galite rasyti [b] lelukas8@gmail.com Lauksiu jusu atsakymo. :)

"Pilotas"
Sveiki, esu orlaivių pilotavimo studentas. Kylančius klausimus dėl studijų galiu atsakyti gmail. sausainis1230@gmail.com

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]