Oralaivių pilotavimas


Tadas
cia labai gerai pasakei domantai. mane irgi nervina kaip klausia ko reikia stojant i ta ar ana specialybe ir dar pasako, jog ja labai zavisi ar pan.. na tai isties apsurdas, jeigu sakai kad tą spec labai myli, bet nezinai nei pagrindų pagrindo
 
Viktorija
Sveiki visi,

Taigi su tuo profesiniu yra taip, buvo jau galimybė kovo ir balandžio mėn laikyti, o dabar bus liepą atrodo.
Dėl perspektyvų nereikia labai apsidžiaugti, jų nėra, turi kiekvienas individualiai siekti, ieškoti ir t.t.
Kalbant apie nemokalamas vietas, kiekvienais metais konkursas keičiasi, juolab kad dabar bus vėl pridedami papildomi balai, gaite visi susirasti vgtu balų skaičiuoklę ir pamėginti pažiūrėti, ten iš karto parodo kur įstotum kur ne.
Praktika yra taip: kiša kiša krūvas teorijos, žmonės čia universitetas, jei jos nenorit, reikia eiti į pilotų mokyklą, kur per 2 metus viską praeina. O pas mus yra taip, kad pilotai gauna visą praktiką, nes neįmanoma jos "nusukti" bet tai gali užtrukti, vykti ne visai pagal planą, skrydžių vadovai ne visai taip praktikuojasi kaip turėtų, o aviamechanikai, elektronikai, automatikai vėlgi, nuo asmeninio noro, galima pačiam susirasti,kur ir kaip ją nori praeiti, arba laukti kur fakultetas pasiųs.
Gerų stojimų:)
 
Karlsonas
O kur geriau ir lengviau mokytis (VGTU ar LKA):)?
 
Viktorija
Mokosi visi tą patį, jei klausi dėl mokslų. Tačiau LKA dar prisideda karinis rengimas šioks toks.
 
bio-c
viktorija gal turi skype, butu lengvai pakalbet apie tai ir tt
 
Viktorija
Gali į e-mailą rašyt: ruciukasp@gmail.com
 
bio-c
aj toks klausimas, lietuvoje tik 2 vietos kur moko orlaiviu pilotavima tai lka jono zemaicio ir vgtu antano gustaicio.

Abiejuose vietuose reikes gyvent 4 metus tai yra lka ir vgtu? Atrodo ten kaip armijoje tipo neisleidzia ar atvirksciai
 
forsaz
vgtu nereik gyvent
 
to bio-c
Jei turi omeny aukštąjį išsilavinimą, tai taip. Orlaivių pilotavimą moko tik AGAI ir LKA. Bet yra ir specialios įstaigos kurios moko (aišku už nemažą sumą). Tai ir "pilotų mokykla" , "Baltic aviation academy" ir dar kitų.
 
enter
Turiu toki klausima kiek nemokamu vietu kiekvienais metais buna AGAI ir kiek LKA?
 
Domantas
VGTU kiekvienais metais ziuri i perspektyva ir renkasi is triju variantu: pesimistinis- 8 vietos, normalus-15 vietu (siais metais tiek ir priimta) ir optimistinis 20
O LKA nezinau kiek priima, kiek jie siais metais skelbe, tai 1 vieta buvo, bet zmones kalbejo, kad priima 2
 
enter
eh maniau lka daugiau nemokamu vietu o cia tik 2:/
 
enter
Beja ieskau ieskau ir niekur nerandu, taigi koks tas maziausias istojusio 2010m. i valstybes finansuojama vieta konkursinis balas, jejgu galite duokite link, nes tikrai nerandu.
 
Don Mindoza
Dar šių metų nėra. Kai tik atsiras (gali ir tik rugsėjo mėn. būti) parašysiu.
 
Audrius
Mane taip pat ytrauke sis forumas, siuo metu esu 12okas perskaicius istorija mazdaug viskas aisku, gal kas turit daugiau informacijos apie Baltic aviation academy? nes internetineme portale nelabai aisku.
 
Mažvydas
Audriau, o kokios info Tau reikia? BAA mokslų kaina apie 130tūkst. lt, o mokymų trukmė- 3 metai. Skirtingai nei AGAi, baigęs BAA negausi diplomo.
Krepkis į BAA, manau jie suteiks visą info.
 
Don Mindoza
Šiemet buvo 15 vietų. Mažiausias vf balas: 17.20
http://www.vgtu.lt/priemimas/lt/nuolatines/851.626
 
Domantas
Sveiki dar karta, jei vis dar yra norinciu studijuoti, mielai pabandysiu atsakyti i visus iskilusius klausimus tiek, kiek leis pirmakursio zinios. Rasykit d.varnys@gmail.com
 
Mindaugas
Sveiki visi! As taip pat galiu atsakyti i jusu klausimus :) parasykite man, kas neaisku: mindaugaskersys1@gmail.com
 
Barnis
Sveiki. Viską perskaičiau, kas buvo parašyta šioje forumo temoje. Dalinai tikrai viskas gražiai atrodo. Bet pasidomėjęs kiek daugiau, sulaukiau pasiūlymų mokytis užsieny,- Orlaivių pilotavimą. Kiek iš kitų moksleivių (studentų) domėjausi, visų siūlymai panašūs. Jei gan geri egzaminų rezultatai, stoti į Angliją. Pasak jų, ten mokslai geresni, nes AGAI mokslų kokybė nėra itin gera. O ir baigus ten, diplomas daug daugiau reiškia ir tuo pačiu lengviau įsidarbinti. Ar yra dar bent vienas AGAI studentas lankantis forumą? Norėčiau pasiteirauti, ar Jums, nebuvo minčių perstoti į užsienio universitetus mokytis tos pačios srities? Ir kaip Jums AGAI mokslų kokybė? Ar tai tikrai tiesa, kad nėra itin puikios kokybės? Kiek girdėjau, Lietuvoje kišama nemažai bereikalingos teorijos, ko domėjausi, kad užsienyje pvz.: (University of Liverpool) jos ne tiek daug, o į studentų ,,galvas'' kišama, kuo svarbesnė informacija. O ir praktikos ten daugiau. Taigi, ar iš tiesų lyginant Universitetus, apsimokiau mokytis užsienyje? Ar tas ,,geresnis'' mokslas užsienyje, tai tik studentų išpustas burbulas?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]