Renginių techninio aptarnavimo darbuotojo profesija sparčiai populiarėjanti ir sulaukianti didelio jaunuolių susidomėjimo. Tai nėra lengvas darbas, reikalaujantis nuolatinio tobulėjimo ir noro mokytis, atsakingumo, kruopštumo, darbštumo, kūrybiškumo, savarankiškumo, komunikabilumo, gebėjimo priimti sprendimus čia ir dabar.

Elektrėnų profesinio mokymo centre renginių techninio aptarnavimo darbuotojo specialybės mokiniai mokosi ne tik parinkti, sukomplektuoti, sujungti bei valdyti reikiamą garso ir vaizdo aparatūrą, bet ir viešinti savo paslaugas, ruošti sutartis ir kitus reikiamus dokumentus, bendradarbiauti su verslo partneriais ir klientais. Džiaugiamės, jog mūsų mokinius mielai priima teorinių ir praktinių žinių pasisemti tokios įmonės kaip UAB NO NOISE, UAB STAGE LIGHT. Mokiniai aktyviai dalyvavo „X FAKTORIUS“, „LIETUVOS TALENTAI“ televizijos laidų filmavimuose, renginyje „KAUNAS - EUROPOS KULTŪROS SOSTINĖ 2022“. Sugrįžę į mokyklą mokiniai sakė, jog „šis darbas sunkus, bet labai įdomus ir nenuobodus“, „tai – darbas, kur laikas neskaičiuojamas“, „supratome, kad garso, vaizdo kokybė labiausiai priklauso nuo prie pulto su garso, vaizdo sistemomis dirbančių žmonių kompetencijos, nuo inžinerinių žinių bagažo, nes įranga šiais laikais labai panaši, nebėra esminių skirtumų tarp skirtingų kompanijų gaminių“. Taip pat teigė, kad šios profesijos darbuotojui darbą susirasti tikrai nesunku kino, televizijos, radijo studijose, teatruose, įmonėse, užsiimančiose renginių, koncertų, muzikinių projektų organizavimu, kultūros centruose, klubuose, koncertinėse organizacijose.

Visus norinčius gilintis į garso ir vaizdo aparatūros subtilybes ar besidominčius naujovėmis kviečiame mokytis renginių techninio aptarnavimo darbuotojo specialybės nuo š. m. rugsėjo 1 d. Elektrėnų profesinio mokymo centre.

 

Profesijos mokytojas Darius Biekša