Šiandien retai rastume šeimą, kuri neturi nuosavo automobilio, nes neretai turi juos net kelis, tad atsiranda poreikis turėti patikimą automobilių remonto paslaugų teikėją. Didėjant šiam poreikiui, atitinkamai didėja ir poreikis profesinėms mokykloms ruošti šiuos srities specialistus.

     Vasario 2 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro automobilių elektros įrengimų remontininko profesijos mokytojai bendradarbiaudami su UAB „Kietaviškių autocentras“ kolektyvu suorganizavo profesinio meistriškumo konkursą „Automobilistai“. Konkurse dalyvavo ir savo praktinius gebėjimus demonstravo iš viso 16 automobilių elektros įrengimų remontininko profesijos besimokančių mokinių. UAB „Kietaviškių autocentras“ konkurso dalyviams paruošė automobilį, kuriame buvo simuliuoti elektros sistemos gedimai, o mokiniai turėjo diagnozuoti juos kompiuterinės diagnostikos priemonėmis ir pateikti gedimo remonto planą. Meistriškumo konkurso dalyviai buvo vertinami pagal tokius kriterijus: gedimo nustatymo laiką ir greitį, darbuotojų saugos ir sveikatos taisyklių laikymąsi, užduoties atlikimo tikslumą ir pademonstruotus teisingus gedimų šalinimo etapus.

      Džiaugiamės, kad mokinius įvertinę savo srities profesionalai kvietė geriausius prisijungti prie jų komandos. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorė L.Triponienė su UAB „Kietaviškių autocentras“ vadovu R. Bartkevičiumi aptarė tolimesnes bendradarbiavimo perspektyvas bei galimybes.

     Automobiliai dėvisi kaip ir visa buitinė technika, tad prižiūrėti jį reikia nuolat, o ne tada kai sugenda. Tad kviečiame visus atlikti automobilio kompiuterinę diagnostiką į mūsų mokyklos automobilių elektros įrengimų remontininkų dirbtuves ir kelyje būti saugiems.

 
Profesijos mokytojai
 
Gintautas Pučinskas ir Justas Dumalakas