Saulės miestas yra patogioje geografinėje lokacijoje, iš Šiaulių lengvai ir greitai pasiekiami įvairūs svarbūs objektai kituose regionuose.

Šiaulių valstybinė kolegija stojantiesiems šiemet siūlo 20 studijų programų sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

Siekiant pritraukti studentų, skatinti švietimo ir verslo bendradarbiavimą buvo įkurtas ŠVK studijų fondas, kuris jau dabar siekia beveik 10 tūkst. eurų ir bus nuolat pildomas. Didesnis dėmesys skiriamas inžinerinių, informatikos mokslų studentų (kuriems žadamos puikios karjeros perspektyvos!) finansiniam skatinimui, nes šių specialistų poreikis regione ir visoje Lietuvoje yra itin didelis. Aukštoji mokykla, tikėdamasi išlaikyti jaunuosius talentus Šiauliuose, pasirengusi nuolat remti savo studentus, puoselėti jų augimą, kad galėtume drauge įrodyti, jog saulės miestas drąsiai gali vadintis ir karjeros miestu.

Priėmimas į Šiaulių valstybinės kolegijos vykdomas studijų programas įsibėgėja! Bendrojo priėmimo pagrindinio etapo prašymų teikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyks iki liepos 25 d. 12 val.

Stojančiuosius kviečiame konsultuotis telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt.

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!