El. parduotuvė
Vardas
Registruotis
Slaptažodis
Pamiršai slaptažodį?
Registruotis
|
Pamiršai slaptažodį?
Konkursinio balo skaičiuoklė
Žurnalas KUR STOTI
Žurnalas KUO BŪTI
FORUMAS
Naujienos
Svarbiausios datos
Apie studijas užsienyje
Testai
Pradžia
Naujienos
Konkursinio balo skaičiuoklė 2024
Svarbiausios datos
Testai
Forumas
Nuorodos
Kontaktai
Žurnalų e-parduotuvė
Universitetų sritis
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Kauno technologijos universitetas
Lietuvos sporto universitetas
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Mykolo Romerio universitetas
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Kolegijų sritis
Kauno kolegija
Klaipėdos valstybinė kolegija
Profesinių mokyklų sritis
Panevėžio mokymo centras
Vilniaus universitetas
VU mokslininkai dalyvaus CERN valdyme
( )
Šių metų pradžioje asocijuotąja Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) nare tapusi Lietuva pirmąkart dalyvaus šios organizacijos tarybos veikloje. Kovo 12–15 d. Ženevoje pradeda posėdžiauti CERN taryba, kurioje dalyvaus ir 6 asmenų Lietuvos delegacija. CERN taryboje susitiks 3 Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto mokslininkai: prof. Leonas Valkūnas, prof. Jūras Banys ir dr. Andrius Juodagalvis.
Prof. A. Bumblausko „Valstybingumo viršukalnės“
( )
Lietuvos istorikas, Vilniaus universiteto (VU) Istorijos fakulteto profesorius Alfredas Bumblauskas, mėgstamas už savo sąmojį ir kritiškumą, už netradicines ir gilias istorinių įvykių įžvalgas, pradėjo VU ir advokatų kontoros GLIMSTEDT organizuojamų atvirų nemokamų paskaitų ciklą #LEAD (Learning, Achieving, Educating, Developing), skirtą VU bendruomenei ir visiems norintiems.
Gyvybės mokslų konferencijoje – Nobelio laureatai
( )
Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre vasario 28 – kovo 2 d. vyks tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „The COINS 2018“ (angl. International Conference of Life Sciences).
Dalykiniame reitinge lyderiu ir toliau išlieka VU
( )
Vakar ketvirtą kartą paskelbti dalykiniai šalies švietimo įstaigų reitingai. Tarp universitetų geriausiai šiame reitinge, kaip ir kasmet, pasirodė Vilniaus universitetas (VU) – jis paskelbtas lyderiu 26 bakalaurų ir 31 magistrų rengimo studijų kryptyje.
VU studentų darbas - geriausias pasaulyje
( )
Lapkričio 9–13 d. Vilniaus universiteto (VU) studentų komanda „Vilnius-Lithuania iGEM“ perrašė Lietuvos gyvybės mokslų istoriją.
VU pritraukė gabiausius abiturientus
( )
Rugsėjo pirmąją Vilniaus universitetas (VU) pasitiks sustiprėjęs. Šiemet didžiausioje šalies aukštojoje mokykloje studijuoti pradės 3506 bakalauro ir vientisųjų studijų bei 1254 magistrantūros pirmo kurso studentai.
VU Pietų Azijos studentams – nauja stipendija
( )
Indijoje gyvenanti socialinių mokslų daktarė Sara Ahmed ir Vilniaus universitetas 2017 m. liepos 11 d. pasirašė sutartį, kuria įsteigta Lubov Derczanski Hamied vardinė stipendija.
Istorikas: humanitariniai mokslai padarė proveržį
( )
Gyvybės mokslų tyrimams vis labiau plečiantis ir sparčiai populiarėjant šios srities studijoms, svarbu nepamiršti ir kitų aukštojo mokslo sričių, kurios mūsų šalyje yra itin kokybiškos, tačiau dažnai nuvertinamos.
VU antropologė: moterys dėl lieknumo padarytų daug
( )
Šviesus, modernus ir gražus žmogus. Toks įspūdis susidarė kalbantis su Vilniaus universiteto Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros lektore, medicinos mokslų daktare Violeta Bartuškiene.
VU absolventė: arabų kalbos iš vadovėlio neišmoksi
( )
Artimųjų Rytų studijas Vilniaus universiteto Orientalistikos centre Barbora Gediminaitė pasirinko ne ieškodama perspektyvios specialybės ar svajodama apie vertėjos karjerą. Ją, dar studijuojančią Vilniaus dailės akademijoje, patraukė islamo menas.
Ragina rinktis Pietų Azijos studijas VU
( )
Vilniaus universiteto (VU) Orientalistikos centre (OC) Pietų Azijos studijų programą studijuojanti Irma Kondrataitė aktyviai įsitraukė į Indijos kultūros populiarinimo veiklą Lietuvoje. Nors mergina po mokyklos buvo nusprendusi pasinerti į istorijos mokslus, tačiau po dvejų metų supratusi, kad jos vieta ne ten, drąsiai išvyko savanoriauti į Indiją.
Ateities VU alumnams - trečdaliu didesnės algos
( )
Vilniaus universiteto (VU) Užsienio kalbų institutas nuo šių metų priima studentus į naują studijų programą „Anglų ir kita užsienio kalba (norvegų)“. Šiame institute taip pat rengiami anglų ir ispanų, anglų ir prancūzų kalbomis laisvai kalbantys studentai.
Atrask save studijuodamas geomokslus VU
( )
Tiems, kurių smalsumas baigiantis tretiesiems gyvenimo metais ne slopsta, o auga, netinka greiti atsakymai ir įprasti keliai. Retos profesijos bei unikalus išsilavinimas – privalumas, sprendžiant sudėtingas kompleksines šiandienos problemas. Kaip veikia Žemė, kurioje gyvename?
Pasauliniame reitinge – istorinis VU proveržis
( )
Vilniaus universitetas (VU), praėjusiais metais pirmąkart patekęs tarp 500 geriausių pasaulio universitetų, ir toliau kopia į naujas aukštumas. Naujausiame tarptautiniame universitetų reitinge „QS World University Rankings 2018“ VU pasistūmėjo į viršų net per 80 pozicijų ir įsitvirtino 401–410 vietoje iš 26 tūkst. pasaulio universitetų. Tai – didžiausias universiteto rezultatas nepriklausomos Lietuvos istorijoje.
VU tyrėjas: retas geba daryti tai, ką darome mes
( )
Lietuvos mokslininku Linu Mažučiu dėl jo inovatyvių tyrimų, kurie gali padėti sukurti veiksmingus vaistus nuo vėžio, pastaruoju metu vis labiau domisi žiniasklaida. Dr. L.Mažutis, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre dirbantis mokslininkas, nuolat tyrimų skraidantis į JAV esantį prestižinį Harvardo universitetą, dirba su viena daugiausiai vilčių farmacijoje teikiančia – mikroskysčių technologija.
Puslapiai:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Žurnalas KUO BŪTI
Žymės:
#aukštosios mokyklos
,
#Lietuva
,
#paroda
,
#priėmimas
,
#profesinės mokyklos
,
#universitetai
,
#užsienis
,
#Žurnalas "Kur stoti"