Klauskite visko apie Pasieniečių mokyklą


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Pasieniečių mokyklą.
Ieva
Laba diena, kokių egzaminu norint įstoti į jūsų mokykla?
Pasienietis
Laba diena, Stojant į Pasieniečių mokyklą reikia laikyti šiuos brandos egzaminus: lietuvių kalba, istorija, užsienio kalba ir mokomųjų dalykų - lietuvių kalba, istorija, matematika, užsienio kalba. Stojant į Pasieniečių mokyklą Jums reikės dar laikyti fizinio pasirengimo įskaitą ir bendrųjų žinių testą. Apie atrankas ir jos etapus skaitykite www.pasienietis.lt nuorodoje Stojantiesiems.
Asta
Laba diena. Jau senai svajoju apie stojima i pasienieciu mokykla , ir sti baigineju mokykla, taciau 18 metu sukaks spalio menesi. Jei esu nepriekaistingos sveikatos ir geros fizines bukles , ar galiu stoti 2014m vasara i pasienieciu mokykla? Juk mokslai prasideda rugsjo menesi , o spali man jau sukaktu 18m,

Laba diena, deja 2014 metais vasarą Jūs dar negalėsite stoti į Pasieniečių mokyklą. Vienas iš reikalavimų pretendentams yra turėti ne mažiau kaip 18 metų ir ne daugiau kaip 30 metų.
Nenusiminkite - Jūs galėsite dalyvauti atrankoje 2015 metų sausio arba rugpjūčio mėnesiais. Sekite informaciją www.pasienietis.lt
Asta
O ka menuo labai daug ka reiskia? :(
Asta
Ir beja, sausio menesi tikrai vyks atranka?
Pasienietis
Gerbiama Asta, yra nustatyti tokie pretendentams reiklavimai.
Pasienietis
Gerbiama Asta, 2015 metų sausio mėnesį yra planuojama atranka į Pasieniečių mokyklą. Dokumentus reikės teikti iki 2014 metų gruodžio mėnesį nustatytos datos. Sekite informaciją tinklapyje www.pasienietis.lt
Asta
Dokumentus reikia teikti i pasirinkta rinktine? Dekui uz atsakymus :)
Pasienietis
Taip, Jūs teisi. Rinkitės tą rinktinę, kurį yra arčiau gyvenamosios vietos.
Asta
Tenai reikia ir visus dokumentus su savimi tureti, ar ten tik asmens tapatybe patvirtinanti dokumenta , kad galima butu uzpildyti prasyma?
Pasienietis
Jeigu turėsite - tai visus. Rinktinėje svarbiausia yra pateikti prašymą. Toliau atliekamos visos kitos procedūros.
gbea
Norečiau pasiteirauti , jaigu esu baigęs profesinę mokyklą 2009m. ir esu laikęs tik mokyklinį lietuvių egzaminą bei technologijųirspecialybės ,gaves specialybės diplomą , tačiau nesu laikęs dabar reikalaujamų istorijos matematikos egzaminų tai galimybės įstoti į pasieniečių mokyklą nebėra ?
gbea
Atsakant į jūsų klausimą, galiu informuoti, kad stoti į Pasieniečių mokyklą Jūs turite galimybę, bet skaičiuojant konkursinį balą Jums bus įrašomi nuliai,kurie labai sumažins galimybę realiai įstoti į Pasieniečių mokyklą.
Tomas
Laba diena, norejau paklausti del brandos egzaminu skaiciavimo sistemos. Ar iskaiciuojami visi egzaminai (fizika, informatika ir t.t.), ar tik lietuviu, rusu, matemmatika ir istorija.
Pasienietis
Tomas rašė: Laba diena, norejau paklausti del brandos egzaminu skaiciavimo sistemos. Ar iskaiciuojami visi egzaminai (fizika, informatika ir t.t.), ar tik lietuviu, rusu, matemmatika ir istorija.


Atsakymas:
Laba diena Tomai,
Stojant į Pasieniečių mokyklą reikia laikyti šiuos brandos egzaminus: lietuvių kalba, istorija, užsienio kalba ir mokomųjų dalykų - lietuvių kalba, istorija, matematika, užsienio kalba. Iš šių dalykų skaičiuojamas balas.
123
Jei neistoji nemokamai i pasienieciu mokykla, tai kiek tada kainuoja ?
Kotryna55
Jei neistoji i Pasienieciu mokykla nemokamai, tai kiek tada kainuotu mokslai ?

Laba diena, Pasieniečių mokykloje mokslas yra visai nemokamas. Mokamų grupių nėra.
Kotryna55
O , pavyzdziu jai neislaikai istorijos ir tada priima i ta mokykla?
Kotryna55
Jai neislaikai istorijos egzamino, tai priima i mokykla?

Atsakymas:

Laba diena, galima bandyti stoti. Bet skaičiuojant Jūsų brandos ir mokomųjų dalykų galutinius balus, jeigu nebūsite laikę istorijos egzamino, Jums bus pritaikytas balas iš to dalyko - 0, todėl Jūsų konkursinis balas automatiškai bus žemesnis.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]