Klauskite visko apie Vilniaus kolegiją


I. M
Sveiki.
Jeigu studijuoji nuolatinese sesijinėse nefinansuojamose studijose ar yra galimybė vėliau gauti vf vietą? (ryšiai su visuomene studijos).
Sveiki,
jeigu neturite aukštojo išsilavinimo, įgyto valstybės finansuojamoje vietoje, pagal stdijų rezultatus turite galimybę užimti atsilaisvinusią VF vietą, konkurso būdu.
Rita
Sveiki. Įstojus į finansų nuolatinę sesijinę programą ar galima paskaitas atsisukti tau patogiu laiku ir jas išklausyti ar privaloma jungtis online tuo metu kada vyksta paskaita?

Sveiki,
paskaitos vyksta pagal sudarytą tvarkaraštį Teams aplinkoje. Dėl paskaitų įrašų kiekvienas dėstytojas sprendžia individualiai.
Rita
Sveiki. Ar įmanoma pernešti krepšelį iš LSMU Veterinarinės medicinos į Vilniaus kolegijos Veterinarijos studijas? Baigiau 3 metų pirmą pusmetį ir dabar esu akademinėse, skolų neturiu...

Sveiki, deja, bet krepšelio iš universiteto į kolegiją persinešti galimybės nėra.
Karolina
Sveiki. Mokausi Kauno kolegijoje, esu pirmakursė, teisės studentė. Noriu perstoti į Vilniaus Kolegiją slauga . Ar vis dar turiu galimybę šiais metais perstoti?

Sveiki,
deja, 2023 m. priėmimas jau baigėsi, lauksime stojant 2024 m.
Karolina
Sveiki, mano konkursinis balas yra 4,29. Ar mokyklinio bendros egzamino rezultatai yra pridedami prie konkursinio balo mano situacijoje?

Sveiki,
Į konkursinį balą skaičiuojami tie brandos egzaminų įvertinimai, kurie yra numatyti konkursinio balo skaičiavimo reikalavimuose.
Jonas
Sveiki.
Pameciau vilniaus kolegijos atestata 2009m.ar galima gauti nauja? Kokiu budu?
Aciu

Sveiki, dėl diplomo dublikato išdavimo kreipkitės į fakultetą, kuriame studijavote.
Daniel
Sveiki. Norėčiau įstoti į VNF organizacijos vadybos programą. Ar tai įmanoma su mokykliniu lietuvių egzaminu?

Sveiki,
Jeigu vidurinį išsilavinimas įgytas 2018 m.-2024 m. privalomas valstybinis lietuvių kalbos egzaminas.
Riutė
Sveiki,2023 baigiau mokykla išlaikiau lietuvių mokyklini ir geografijos valstybini,balas 3.92. Ar turiu galimybe stoti i vnf (VIKO) Vaikystės pedagogika?

Sveiki, taip turite galimybę įstoti į VNF vietą.
Riutė
Sveiki,ar bus paskaitų kolegijoje kai mokausi nuolatines sesijines
Sveiki, paskaitos vyks pagal tvarkaštį.
Studente
Sveiki
Siais metais istojau i Slauga VNF jusu kolegijoje.
Taciau noreciau pabandyti stoti ir i Radiologija (VNF) ir mokytis dvi programas.
Turiu kelis dalykus uzskaitymui is praeitu studiju. Taip pat keli dalykai dubliuojasi per programas ir juos atlankius vienoje programoje, nereiketu kitoje.
Ar dabar uzpildant LAMA papildomam etapui ir sakykim pavyktu gauti jame vieta i Radiologija, galeciau sudaryti antra sutarti? Ir jos abi tada galios? Ar kaip geriau?

Sveiki, vnf vietoje galite studijuoti kelias studijų programas. Dalykai, kurie kartosis katedros sprendimu gali būti užskaityti.



Studente
Sveiki dar karta, ar galite pasidalinti paskutiniu balu i VNF Radiologija 2024 m ?
Sveiki, per pagrindinio priėmimo etapą, paskutinis pakviestas į radiologijos VNF vietą su balu 4,34.
Augustė
Sveiki ar ateina pranešimas dėl bendrabučio patvirtinimo?? (Sveikatos fakultetas)

Sveiki, bendrabučių klausimais informacija teikiama el. paštu bendrabuciai@viko.lt, tel. +370 698 10894.
Kasparas
Sveiki, esu girdėjęs, kad įgijusiems paramediko kvalifikaciją, BPS studijos trunka 3m., o ne 3,5m. Ar tai tiesa? Ar yra sudaromos paramedikų, siekiančių įgyti BPS kvalifikaciją grupės?

Sveiki BPS studijų trukmė yra 3,5 metų. Atskiros grupės nesudaromos.
Agitaa
Kasparas rašė: Sveiki, esu girdėjęs, kad įgijusiems paramediko kvalifikaciją, BPS studijos trunka 3m., o ne 3,5m. Ar tai tiesa? Ar yra sudaromos paramedikų, siekiančių įgyti BPS kvalifikaciją grupės? Sveiki BPS studijų trukmė yra 3,5 metų. Atskiros grupės nesudaromos.
Tokia grupe yra Socialinių mokslu kolegijoje, galite prisijungti
Dominyka
Sveiki,
ar galima perstoti iš VU kineziterapijos vnf į VIKO kineziterapiją vf, po pirmo semestro? 1 kursas
Sveiki,
įstoti į VF vietą galima tik per bendrąjį priėmimą. priėmimas prasidės nuo 2025 m. birželio 1 d.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas



Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]