Klauskite visko apie Vilniaus kolegiją


VK Priėmimas
AnnMelescik rašė: Laba diena ! Norečiau stoti i vilniaus kolegija.Bet problema tam ,kad aš baigiau mokykla Baltarusijoje ,9 klasės(Lietuvoje 10 klasių) Tada stojau i muzikos koledža ir ten baigiau 11 kl (LT 12kl) Baigiau 2 meus ir po 3 meto noreciau stoti pas jus< Specializacija kurioi aš mokausi tai Muzikos teorija ir kritika/Studijuoju harmonija solfedį muzikos literatura baltarusijos folklora metodika darbo su vaikais ir tai dar ne viskas/Ka ma reikia kad stoti i kolegija /ar reikia laikyti valstybini ekzamena /ar yra šansis istoti? Kokios perspectivos stojantiesiems i populiarioji muzika? Ar tikrai nereikia nieko laykyti jeigu as stosiu kulturines veiklos vadyba? Ir kuo aš tapsiu kai baiksiu kolegija?kuoas galesiu dirbti?
Laba diena, Jei vidurinį išsilavinimą įgijote užsienyje, pirmiausiai, turite kreiptis į Studijų kokybės vertinimo centrą (Goštauto g. 12, Vilnius), gauti išsilavinimo pripažinimą ir įvertinimą. Stojant į Populiariąją muziką laikomas stojamasis muzikinių gebėjimų ir įgūdžių egzaminas, jo reikalavimus rasite http://www.viko.lt/lt/page/Populiarioji-muzika. Šiais metais stojamasis egzaminas vyks liepos 2,3, tad jei planuojate stoti šiemet, turite skubiai užregistruoti prašymą www.lamabpo.lt tinklapyje esančioje informacinėje sistemoje ir nurodytomis dienomis vykti į egzaminą. Stojant į Kultūrinės veklos vadybą skaičiuojami matematikos (svarbiausias dalykas), istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros egzaminų ir užsienio kalbos metinis įvertinimai. Stojamųjų egzaminų nėra. Sėkmės.
Klausimėlis
Sveiki, Norėčiau studijuoti Vilniaus Kolegijoje socialinius mokslus, tačiau problema ta, kad pastebėjau, jog 2013m. konkursinio balo sandaroje, svertiniuose koeficientuose, nerašo istorija "arba" anglų k, nes dar kai teko rinktis egzaminus, pasirinkau anglų kalbos egzaminą, o istorijos turiu metinį pažymį, tad mano klausimas ar skaičiuos stojant istorijos VBE rezultatą, ar neskaičiuos, nes kitos kolegijos skaičiuoja. Ačiū už atsakymą.
VK Priėmimas
Klausimėlis rašė: Sveiki, Norėčiau studijuoti Vilniaus Kolegijoje socialinius mokslus, tačiau problema ta, kad pastebėjau, jog 2013m. konkursinio balo sandaroje, svertiniuose koeficientuose, nerašo istorija "arba" anglų k, nes dar kai teko rinktis egzaminus, pasirinkau anglų kalbos egzaminą, o istorijos turiu metinį pažymį, tad mano klausimas ar skaičiuos stojant istorijos VBE rezultatą, ar neskaičiuos, nes kitos kolegijos skaičiuoja. Ačiū už atsakymą.
Laba diena, Stojant į verslo ir vadybos studijų krypčių grupės programas konkursinis balas skaičiuojamas iš matematikos, istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros egzaminų ir užsienio kalbos metinio įvertinimų. Jei nelaikėte istorijos egzamino, bus skaičiuojamas metinis įvertinimas. Vietoje užsienio kalbos metinio įvertinimo gali būti imamas valstybinis egzaminas, tačiau jis nebus perskaičiuojamas, t.y. egzamino rezultatas bus padalintas iš 10 ir nebus pridedami 13 balų (pvz., 70/10=7). Tačiau jei metinis pažymys yra aukštesnis, bus skaičiuojamas metinis. Kitaip sakant, programa skaičiuoja stojančiajam palankesnį variantą. Sėkmės.
Gita
Sveiki. Norėjau paklausti apie stojamuosius egzaminus. Visų pirmą ar jie yra labai sunkus? (žinau skamba kvailai)Ar išlaikyčiau stojamuosius, jeigu ne per geriausiai moku piešti, kad noriu stoti į dizainą susipratau per vėlai taigi dailės mokyklą jau nebespėčiau baigti, lankau išplėstinį kursą dailės mokykloje taigi šiokius tokius pagrindus turiu, tačiau ne manau kad jų užteks. Ar sunku įstoti į nemokamą mokslą? ir dar klausimas, jeigu laikau dailės mokyklinį egzaminą ar man man tai prideda kokių balų prie stojamojo, ar į tai atsižvelgiama? Iš anksto, ačiū!
Arnas15
Sveiki. Man atsitiko lygiai tokia pati situacija kaip ir "Klausimėliui". Tad noriu paklausti, ar yra šansų įstoti be istorijos egzamino?
VK Priėmimas
Arnas15 rašė: Sveiki. Man atsitiko lygiai tokia pati situacija kaip ir "Klausimėliui". Tad noriu paklausti, ar yra šansų įstoti be istorijos egzamino?
Sveiki, "Klausimėliui" jau atsakyta :). Žr. auksčiau. Sėkmės.
VK Priėmimas
Gita rašė: Sveiki. Norėjau paklausti apie stojamuosius egzaminus. Visų pirmą ar jie yra labai sunkus? (žinau skamba kvailai)Ar išlaikyčiau stojamuosius, jeigu ne per geriausiai moku piešti, kad noriu stoti į dizainą susipratau per vėlai taigi dailės mokyklą jau nebespėčiau baigti, lankau išplėstinį kursą dailės mokykloje taigi šiokius tokius pagrindus turiu, tačiau ne manau kad jų užteks. Ar sunku įstoti į nemokamą mokslą? ir dar klausimas, jeigu laikau dailės mokyklinį egzaminą ar man man tai prideda kokių balų prie stojamojo, ar į tai atsižvelgiama? Iš anksto, ačiū!
Laba diena, Stojamasis egzaminas į dizaino krypties studijų programas susideda iš dviejų dalių: piešimo ir kompozicijos. Piešimo užduotis – natiurmorto, sukomponuoto iš trijų daiktų, piešinys iš natūros. Darbas atliekamas A3 formato popieriaus lape pieštuku. Užduočiai atlikti skiriamos 3 val. Kompozicijos užduotis - spalvinė kompozicija, kurioje būtų išreikšta temos nuotaika ir perteikta derinant spalvas, faktūras ir formas. Darbas atliekamas A3 formato popieriaus lape, darbo priemonės laisvai pasirenkamos (akvarelė, guašas, kreidelės, teptukai, plunksnelė ir kt.). Užduočiai atlikti skiriamos 3 val. Stojamajam egzaminui reikalingi akademinio piešimo įgūdžiai. Jei jaučiate, kad Jums jų trūksta, kasmet yra organizuojami kursai jiems įgyti. Kursus veda patyrę dėstytojai, puikiai paruošiantys egzaminams. Konkurencija į šios krypties studijas yra labai didelė. Stojant konkursinis balas skaičiuojamas iš stojamojo egzamino, kuris sudaro 70 proc. viso įvertinimo, lietuvių kalbos ir literatūros ir užsienios kalbos metinio įvertinimų. Kaip matote, didžiausią reikšmę turi stojamasis egzaminas, todėl labai svarbu tinkamai jam pasiruošti. Sėkmės.
Tomas.Mor
Laba diena. Noriu paklausti ar galima tikėtis gauti VF vietą informacijų sistemų, kompiuterių technikos ar programų sistemų studijose, jei nesu laikęs IT egzamino ir išviso neturėjau IT pamokų 11-12 klasėse (nėra metinio pažimio)? Tačiau apie kompiuterius nusimanau gana nemažai ir mano konkursinis balas į šias studijas yra 10~11. 2012 metais į minėtas studijų programas į VF vietas buvo priimta ir su mažesniu konkursiniu balu. Bet man įdomu ar išviso yra svarstoma priimti studentą į tokias sutudijų programas, jei atestate nėra jokių įrašu apie IT pasiekimus? Kaip ir sakiau kasdieniniame gyvenime su kompiuteriais suturi dažnai ir manęs jie negązdina, tik reikalas tas, kad neturiu jokio "popieriaus" patvirtinančio mano IT žinias.
greta
laba diena, noriu stoti į šukuosenų dizainą, valstybės finansuojamą vietą. pagal lama mano konkursinis balas yra 18,96. kokia tikimybė, kad įstosiu? gal jau yra kažkas žinoma maždaug?
ausriukas1251
Sveiki noreciau paklausti i kokia specialybe galeciau istoti su tokiais balais kaip lietuviu 29, istorija 28, o biologija 24:)?
VK Priėmimas
greta rašė: laba diena, noriu stoti į šukuosenų dizainą, valstybės finansuojamą vietą. pagal lama mano konkursinis balas yra 18,96. kokia tikimybė, kad įstosiu? gal jau yra kažkas žinoma maždaug?
Laba diena, Jūsų stojamasis balas yra pakankamai aukštas. Praeitais metais paskutinio įstojusiojo į Šukuosenų dizaino valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas buvo 18,75. Ar tokio balo pakaks šiais metais, atsakyti negalime. Rezultatai bus paskelbti liepos 27 d. Linkime sėkmės.
VK Priėmimas
ausriukas1251 rašė: Sveiki noreciau paklausti i kokia specialybe galeciau istoti su tokiais balais kaip lietuviu 29, istorija 28, o biologija 24:)?
Vilniaus kolegija stojantiesiems siūlo rinktis 41 studijų programą – nuo menų studijų iki technologijos mokslų. Rekomenduojame studijas rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal polinkį studijuoti ir gilintis į tam tikrą studijų sritį. Skyriuje Stojantiesiems http://www.viko.lt/lt/page/Stojantiesiems/ patariame susipažinti su Vilniaus kolegijoje vykdomomis studijų programomis, panagrinėti studijų programų aprašus. Taip pat ten rasite ir dalykus, iš kurių skaičiuojamas konkursinis balas. Sėkmės.
Šarūnas
Sveiki,laikiau istorijos,lietuvių,anglu egzaminus. Bet norėčiau stot į technologijos mokslus,ar tai įmanoma su kb 7? į vf?
VK Priėmimas
Šarūnas rašė: Sveiki,laikiau istorijos,lietuvių,anglu egzaminus. Bet norėčiau stot į technologijos mokslus,ar tai įmanoma su kb 7? į vf?
Laba diena, Įstojusiųjų praeitais metais konkursinius balus rasite http://www.viko.lt/uploads/files/2012/09/2012090101.pdf. Vadovaujantis jais, Jūsų konkursinio balo pakaktų įstoti į technologijos mokslus. Visgi atkreipiame dėmesį, kad įstojimas priklaso nuo atitinkamais metais stojančiųjų konkursinių balų, todėl balai gali kisti. Sėkmės.
Aistė
Laba diena, norėčiau sužioti, kokius dokumentus reikia turėti su savimi norti gauti bendrabutį ir kada juos pateikti? Kai atvyksiu pasirašyti studijų sutarties? :)
asd
Sveiki, laikiau anglu (76), lietuviu (97) ir matematikos (40) egzaminus. Noriu stoti i programu sistemas, taciau nelaikiau informatikos egzamino ir isvis neturiu informatikos metinio pazymio. Noreciau suzinot, ar tokiu atveju yra galimybe istot i vf vieta programu sistemose? Konkursinis balas gaunasi 12,86.
VK Priėmimas
Aistė rašė: Laba diena, norėčiau sužioti, kokius dokumentus reikia turėti su savimi norti gauti bendrabutį ir kada juos pateikti? Kai atvyksiu pasirašyti studijų sutarties? :)
Laba diena, Prašymas dėl bendrabučio pildomas pasirašant studijų sutartį. Reikia turėti apmokėjimo kvitą už apgyvendinimno paslaugas. Prašymo blanką, apmokėjimo kvitą ir visą su sutarčių įforminimu susijusią informaciją rasite šios savaitės pabaigoje.
VK Priėmimas
asd rašė: Sveiki, laikiau anglu (76), lietuviu (97) ir matematikos (40) egzaminus. Noriu stoti i programu sistemas, taciau nelaikiau informatikos egzamino ir isvis neturiu informatikos metinio pazymio. Noreciau suzinot, ar tokiu atveju yra galimybe istot i vf vieta programu sistemose? Konkursinis balas gaunasi 12,86.
Laba diena, Praeitais metais paskutinio įstojusiojo į Programų sistemų valstybės finansuojamas vietas balas buvo 8,40. Linkime sėkmės.
Monika0605
laba diena,noriu paklausti ar pas jus yra galimybė įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą per III etapą? o gal tiesiog galima atvykti tiesiai į jūsų kolegiją norint studijuoti už savo pinigus?
Gogo
Sveiki, koks buvo preitais metais mažiausias konkursinis balas stojant į reklamos vadybą?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas



Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]