Klauskite visko apie Vilniaus kolegiją


Beata
Sveiki! Ar yra galimybė baigus vientisąsias studijas VU įstoti į valstybės finansuojamą vietą, būtent veterinariją? Ar įmanomas šių studijų derinimas su darbu?

Ačiū!

Sveiki, jeigu baigėte vientisąsias studijas valstybės fnansuojamoje vietoje, galite pretenduoti tik į valstybės nefinansuijamą vietą. Studijos vykdomos pagal dieninį tvarkaraštį, derinti su darbu būtų sudėtinga, kadangi vyksta praktiniai ir laboratoriniai darbai.
Aistė
Sveiki,

su kuo reikėtų susisiekti, kad būtų patvirtinti LSP duomenys? Laukiu jau kelias savaites, bet niekas nevyksta.

Sveiki, duomenys bus patvirtinti po rugpjūčio 25 d.
Greta
Laba diena,

nuo kada galima pasiimti akademines atostogas? Arba ar galima antrą kartą metus studijas, trečią kartą gauti valstybės finansuojąmą vietą?

Sveiki, akademines atostogas dėl svarbios priežasties galima paimti bet kuriuo studijų laikotarpiu. Studijuoti valstybės finansuojamoje vietoje galima pradėti iš naujo, jeigu ankstesnių studijų metu nebuvo baigta daugiau negu pusė studijų programos kreditų.
Marija
,,Pasirašę studijų sutartį elektroniniu būdu, rugsėjo mėnesį fakulteto studijų skyriui turite pateikti šiuos dokumentus (originalus parodyti, kopijas palikti),,

Iki kada reikia pateikti dokumentus?

Sveiki, dokumentus reikia pateikti iki rugsėjo 30 d.
Miglė
Sveiki klausiu dėl bendrabučio. Ar turite vienviečių kambarių ? Ačiū

Sveiki, dėl bendrabučio teiraukitės el. paštu bendrabuciai@viko.lt
Monika
Sveiki, norėjau paklausti ar į veterinarijos mokama mokslą eitų įstoti jei laikau Biologiją, geografija, lietuvių mokyklinį ir dailę. Ir ant kiek visus egzaminus reikėtų išlaikyti mokamui mokslui? Būsiu dėkinga už atsakymą.

Sveiki, jeigu konkursinis balas bus ne mažesnis negu 4,3 galimybė įstoti į mokamą vietą yra. Savo konkursinį balą galite paskaičiuoti čia: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Jolanta
Sveiki,
Yra toks klausimas ar butų galimybė po pirmo semestro pereiti į Viko slaugos fakultetą ? Ir, į ką reikėtų kreiptis dėl šito klausimo?
Ačiū, už atsakymą.

Dėl studijų per rezultatų įskaitymą, kreipkitės į Sveikatos priežiūros fakultetą el. paštu info@spf.viko.lt.
Aistė
Sveiki,
kaip vyksta kreditų užskaitymas iš ankstesnių studijų metų kitoje aukštojoje mokykloje? Ar dar galima kreiptis, jog jie būtų užskaityti? Jei taip, į ką?

Sveiki, šiuo klausimu turite kreiptis į fakulteto Studijų skyrių.
Kamilė
Sveiki, norejau paklausti ar veterinatija labai sunku mokytis? Ar lengviau negu universitete? Taip pat ar aš ištverčiau jeigu mokausi ant 7 vidurkio?

Laba diena, sudėtinga atsakyti į klausimą dėl studijų sudėtingumo, pačiam nestudijavus šios programos. Rekomenduojame susisiekti su fakultetu ir pasikonsultuoti administracija@atf.viko.lt
Sėkmės.
Julius
Sveiki, kur galėčiau rasti laisvai pasirenkamų modulių sąrašą?

Sveiki, laisvai pasirenkamų dalykų sąrašą sudaro fakulteto Studijų skyrius ir pateikia jį studijuojantiems studentams. Internete jis neskelbiamas.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]