LSU Treniravimo sistemų programos dėstytoja doc. dr. Simona Pajaujienė sako, kad Universitetas vienintelis šalyje rengia asmeninius trenerius, o šios programos alumnai sudaro didžiąją dalį asmeninių trenerių, dirbančių sporto ir sveikatingumo klubuose ar centruose.

„Asmeninio trenerio specializacija – unikali programa Lietuvoje. Būsimiesiems specialistams suteikiame teorinių ir daug praktinių žinių. Studentai itin daug laiko praleidžia treniruoklių ar grupinių užsiėmimų salėje, lauke. Būsimieji asmeniniai treneriai mokosi motyvuoti, perteikti žinias įvairiose aplinkose. Neabejoju, kad būsimam specialistui būtina įgyti naujausių, sporto mokslu grįstų žinių, o jų suteikia Universitetas“, – sako dėstytoja S. Pajaujienė.

Kaip rengiami specialistai? Kas gali studijuoti asmeninio trenerio specializacijoje? Kokias galimybes suteikia LSU Treniravimo sistemų programa?

Plačiau žiūrėkite vaizdo reportaže: https://www.youtube.com/watch?v=d9M-OD75JXU

Daugiau apie Treniravimo sistemas LSU: https://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/treniravimo-sistemos/