Dėl ekstremalios situacijos šalyje ir siekiant išvengti klastingo viruso plitimo galimybės LSU erdvėse šįkart šventė buvo kitokia: diplomai absolventams buvo teikiami keliais srautais, o diplomantų tėvai, draugai ir visi sveikintojai ceremoniją galėjo tiesiogiai stebėti ekrane prie LSU Centrinių rūmų.

Universiteto absolventus sveikino rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė, Tarybos pirmininkas Arūnas Kučikas. Vaizdo sveikinimą būriui jaunų specialistų atsiuntė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Diplomantų pasveikinti atvyko Kauno miesto vicemeras Andrius Palionis ir garsūs Universiteto alumnai, socialiniai partneriai: Kauno rajono meras Paulius Visockas, Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas ir Kineziterapeutų draugijos narys Rolandas Kesminas.

Šventinę nuotaiką kūrė Vytauto Didžiojo universiteto styginių instrumentų ansamblis.

LSU Studijų departamento duomenimis, šią vasarą Universitetą baigė 352 studentas. Pirmosios pakopos studijose mokėsi 232, o antrosios – 120 studentų. Bakalauro studijas šiemet baigė Treniravimo sistemų (103), Kineziterapijos (82), Fizinio ugdymo ir sporto (23), Sportinės rekreacijos ir turizmo (12), Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos (9) studijų programų absolventams. LSU diplomas bus įteiktas 120 magistrų. Čia populiariausios – Kineziterapijos (45 absolventai), Sporto edukologijos (16), Kūno kultūros (10), Treniravimo sistemų (13), Krepšinio treniravimo ir valdymo (13) studijų programos. Magistro diplomai įteikti ir Kūno kultūros (10), Sportinės veiklos analizės (8), Sporto fiziologijos ir genetikos (5), Taikomosios fizinės veiklos (3) programų absolventams.

Tarp šiųmečių magistrų – ir žymūs sportininkai: Treniravimo sistemų bakalauro diplomą gavo krepšininkė Dalia Belickaitė, Krepšinio treniravimo ir valdymo magistro studijų programą anglų kalba sėkmingai baigė krepšininkai Lina Brazdeikytė, Darius Sirtautas, Dainius Šalenga, o Sporto edukologijos magistrantūrą – krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai bei imtynininkas Aleksandras Kazakevičius.

Dabar LSU laukia būsimųjų studentų – per bendrąjį priėmimą šiemet stojantiesiems Universitetas siūlo 7 bakalauro studijų programas: Treniravimo sistemosFizinis ugdymas ir sportasPratimai, mityba ir streso valdymasFizinis aktyvumas ir sveika gyvensena (Physical Activity and Lifestyle), Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSporto ir turizmo vadybaKineziterapija.

Iki liepos 1 d. vyksta priėmimas ir į LSU magistrantūros bei išlyginamąsias studijas.
Siūloma 10 magistro studijų programų: Sporto edukologijaTreniravimo sistemosKineziterapija (Kaune ir Druskininkuose), Turizmo ir sporto vadybaKūno kultūraSporto fiziologija ir genetikaTaikomoji fizinė veiklaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSportinės veiklos analizė (International Master in Performance Analysis of Sport) (anglų k.), Krepšinio treniravimas ir valdymas (International Basketball Coaching and Management) (anglų k.).

Daugiau informacijos apie priėmimą į LSU: https://www.lsu.lt/priemimas-i-lsu/