„Lietuvoje jauniems specialistams darbą susirasti nelengva, taigi studentams siūlome apie karjerą galvoti jau nuo studijų pradžios: „Karjeros dienose“ raginame studentus pasitreniruoti prieš tikrus darbo pokalbius, užmegzti ryšius su potencialiais darbdaviais. Kaip rodo patirtis, studentų ir verslininkų susitikimai dažnai baigiasi sandėriais: jei ne dėl darbo, tai dėl praktikos vietų ar partnerystės rašant baigiamuosius darbus, vykdant kursinius projektus“, - sakė VGTU Integracijos ir karjeros direkcijos direktorė Vilma Navikienė.

Dvi savaites vyksiančiose paskaitose studentai turės progos susipažinti ir susitikti beveik su 40 lyderių – VGTU alumnų, kompanijų vadovų ar atstovų, televizijos laidų vedėjų, aktorių, pramogų pasaulio žvaigždžių. Choreografas, baleto šokėjas J. Smoriginas pasakos, kodėl „Kitą mėnesį bus geriau“, Televizijos sporto žinių vedėja, Lietuvos bėgimo čempionė Vlada Musvydaitė aiškins, kodėl „Sėkmės raktas – sportas“. Koučingo treneris Andrius Olechnovičius pasakos apie emocinį bankrotą, o „Sweco“ projektų direktorius Mindaugas Ivanavičius pagrįs, kodėl studijos bei darbo praktika – teisingos investicijos. „Girteka” įmonių grupės personalo direktorius „mokys parduoti”…

Kovo 19-ąją vyks kontaktų mugė, kurioje daugiau nei 40 Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių atstovų atkeliaus į universitetą: ne tik pristatys kompanijas, bet ir norės susipažinti su studentais bei jų gyvenimo aprašymais.

Trečioji „Karjeros dienų“ dalis prasidės balandį: visą mėnesį vyks ekskursijos į tokias kompanijas kaip „Schmitz Cargobull Baltic“, „DPD Lietuva“ ar „Lietuvos energija“, kitas. Pasak Integracijos ir karjeros direkcijos vadovės, „didžiosios kompanijos padarys išimtį ir supažindins studentus su kompanijų veikla ir jos principais, leis pajusti klimatą, pabendrauti su darbuotojais.“

„Jau antri metai „Karjeros dienose“ stengiamės sukurti erdvę studentų ir įmonių diskusijoms, vietą naujoms idėjoms gimti, partnerystei rastis. Džiaugiamės, kai studentai tuo pasinaudoja ir užmezga ryšius, pažįsta profesijas iš praktinės pusės, studijų metu gilinasi į verslui kylančius iššūkius ar pasisemia įkvėpimo mokslams, karjerai“, - pasakojo V. Navikienė.

Praėjusiais metais „Karjeros festivalyje“ dalyvavo per 3 tūkst. studentų, vyko daugiau nei 40 atvirų paskaitų, kurių metu įmonės tarp VGTU studentų ieškojo praktikantų, darbuotojų, siūlė bendradarbiauti atliekant tyrimus.

Norėtum daugiau sužinoti apie VGTU studijų programas? Spausk čia.