Neklausykite visuomenės spaudimo, nes būsite laimingas tik tada, kai dirbsite mylimą darbą. Kad ir kaip banaliai tai skambėtų, bet tai tiesa. O mūsų mintis papildo „Art of beauty“ mokyklos absolventė Rasa:

„Baigusi vidurinę mokyklą įstojau į archeologiją Vilniaus universitete. Tačiau per pirmąjį pusmetį pastebėjusi, jog papildomi dalykai man įdomesni nei pagrindiniai, supratau, jog turiu kažką keisti.

Sukaupusi visas jėgas (pasirodo tai sudėtingiau nei galvojau) mečiau studijas ir jau kitą dieną nukeliavau į motyvacinį pokalbį „Art of Beauty“ mokykloje. Buvau išsigandusi ne tik dėl pokalbio, tačiau ir savo, pagaliau išdrįsto priimti sprendimo – mokytis kosmetologijos. Mat būdama dešimtokė dalyvavau parodoje „Studijos“, kurioje pirmą kartą išgirdau apie „Art of Beauty“ mokyklą, tačiau nesulaukusi aplinkinių palaikymo, šios krypties nepasirinkau...

Tačiau dabar drąsiai galiu teigti, jog tai buvo pats geriausias mano pasirinkimas! Jau po pirmųjų mokslo metų sulaukiau siūlymo atlikti praktiką grožio salone. Buvau labai laiminga!

Antrajame kurse atstovavau mokyklai „Art of Beauty“ tarptautiniame kosmetikų ir kosmetologų konkurse, kuriame sunkiu darbu sugebėjau iškovoti pirmąją vietą! Po šio laimėjimo, man buvo suteikta galimybė atstovauti Lietuvą tarptautiniame kosmetologijos konkurse Sankt Peterburge. Man pavyko iškovoti ketvirtąją vietą. Visi šie laimėjimai mane skatino žengti pirmyn ir atsidurti ten, kur esu šiandien.

Nieko panašaus nebūčiau pasiekusi be nuostabios „Art of Beauty“ komandos! Esu jiems labai dėkinga ir tikiu, kad tai – tik pradžia!“