Mūsų mokyklos absolventė Gabrielė, GLow beauty lab įkūrėja, instagram'e aktyviai besidalijanti savo sukaupta patirtimi šiandien pasakoja apie savo profesijos kelio pradžią bei dienas "Art of beauty" mokykloje.
 
Esu bendrosios praktikos slaugytoja, kosmetologė jau 7 metus. Mano darbas yra absoliutus variklis, kiekvieną dieną galvoju, kaip galiu pagerinti, kur patobulėti, džiaugiuosi bendryste su klientais, odos laimėjimais ir sudėtingų atvejų siūlo galo suradimu.
Kremais ir odos priežiūra intensyviai pradėjau domėtis jau 15 metų, tuo metu finansiškai buvo prieinama tik Nivea, Margarita ir panašiai, tačiau niekuomet nepraleisdavau rutinos, taip pat dievinau makiažus. Kadangi gerai mokiausi, kitų lūkesčiai skyrėsi nuo mano svajonės, tuo metu kosmetologės ir kirpėjos buvo laikomos “neišsilavinusiomis” ( kas yra absoliuti netiesa), tačiau įstojus į nemylimą specialybę prasidėjo stiprios panikos atakos, mama pasakė gana- kaip nors išsiversime ir padėjo man įstoti į Art of beauty.
Nors vėliau studijavau ir Slaugą ir English of specific purposes, tačiau niekur neatradau tokios jaukios ir savos atmosferos. Laukdavau kiekvienos paskaitos. Labai džiaugiuosi sutikusi tiek bendraminčių, išmokusi estetikos suvokimo, labai specifinių subtilybių. Norėčiau paminėti stojančioms merginoms, kad nepraleistų nemokamų arba gera kaina siūlomų mokymų studijų metu, nes vėliau viskas labai brangiai kainuoja.
Kokios paskaitos man buvo įdomiausios? Makiažo paskaitos pas Opriško, tai buvo charizmatiška ir išskirtinė asmenybė, įtraukusi mane į eksperimentavimą su makiažu bei stebuklingą spalvų, tekstūrų pasaulį. Taip pat veido procedūrų ir aparatų paskaitos, niekur neatmuštruoja taip kaip pas Rūtą Mažeikienę, pamenu iš pradžių dirbdavom žiūrėdamos į laikrodį, o vėliau išmokė mus pajausti laiką, kiekvieną masažo judesį nugludinom iki negalėjimo, taip pat išmokau gilintis į odos problemas, kad gražiai odai reikia ne vien kremuko ar prausikliuko.
Pradžia buvo sunki, nes buvau arogantiška ir užsispyrusi, tačiau nugludinus šias savybes pradėjau žingsniuoti sparčiai į priekį.
 
Esu dėkinga Art of beauty mokyklai už svajonių profesiją! Mano geriausia draugė šiuo metu studijuoja Art of beauty ir aš dažnai su nostalgija atsidustu, kad norėčiau studijuoti iš naujo gaila, kad nėra platesnių specialybių krypčių!
 
Pabaigai, būsimoms kosmetikėms noriu pasakyti, jog visos jūsų investicijos, laikas, pastangos anksčiau ar vėliau atsipirks. Lankykite visas paskaitas, kad pajaustumet, kuri sritis jums yra arčiausiai širdies, dalyvaukite visuose mokymuose, kursuose. Sekmės!” Gabrielė